Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב נאה / נראה ספורטיבי עד 100K

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 1578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר גרוש + ילדים גדולים מחפש רכב עם מעט יותר פוזה וסקס אפיל מהניסן טידה שהוא מתנייד בה.

חשוב שיראה סבבה ואפילו ספורטיבי

אבל מבחינת ביצועים... ממש לא נדרש להיות ספורטיבי

האמינות חשובה, ככה שיפני / קוראני זה הכיוון.

ואגיות פסולות חיתן בגלל הגיר (למרות שהאיביזה היתה יושבת עליו בול)

אז על מה ממליצים חכמי הפורום?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק האצ'בק תמיד שיחקה במשבצת הזו. לדעתי אפשר למצוא את הנוכחית יד2 עם מנוע 1.0 ליטר בתקציב (ה-1.5 חשוד כבעייתי, אז הייתי נמנע). אם לא, גם הקודמת יכולה להתאים.

יונדאי ולוסטר גם סוג של במשבצת הזו (לטעמי היא מזעזעת, אבל יש כאלו שאוהבים). רק להבין קודם איזו גרסה הגיעה עם גיר רובוטי, ולהמנע ממנה.

אם הוא מחפש רכב קטן, פיקנטו gt-line סוג של אולי מתאימה, אם הוא מתחבר לסגנון.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BRZ\GT86 אוטו, יונדאי קופה, קיה פרו סיד.

לקסוס CT200 איננה ספורטיבית אבל זולה לאחזקה ועם התג הנכון או אפילו האחות הגדולה IS300

אם בכל זאת אירופאית היא אופציה אז הייתי בודק גרסאות של מיני ונמנע מקופר S בשביל להוזיל עלויות אחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה סטוניק, ריאו.

פיקנטו gt-line

יונדאי קופה, לקסוס CT200

CT200? פיקנטו? אלה מכוניות "נאות/ספורטיביות"?

יונדאי קופה? טוב שלא אמרת סיוויק שפיץ 2 דלתות או כרכרה מקוצרת. לא היה משהו יותר ישן? :)

סטוניק? ריו? I can't even

נראה שהוולוסטר היא באמת האופציה הכי שפויה והאסייתית היחידה שאני מצליח לחשוב עליה.

מעבר לזה, כמו שאמרו - מיני יכולה להיות אופציה לא רעה ובדור החדש כבר אין את מנוע הפרינס הידוע, אלפא מיטו בגרסאות טי-ג'ט (120/155 כ"ס) גם תהיה אמינה ופחות קפריזית לתחזוקה (גם המוליטאייר - 135, 170 כ"ס - אמינות אבל דורשות תחזוקה מוקפדת יותר). ואם לא הולכים על דברים כמו BRZ/GT86/מיאטה אוטומטיות, אני לא חושב שבכלל יש עוד אופציות מבלי להיכנס למותגי יוקרה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BRZ לא תיכנס לתקציב ולמצוא אחת זה... סיכוי קשלוש

וולסטר הבנתי עם גיר רובוטי אז זה נפסל

לקסוסים לא בכיון - לא מחפש יוקרה אלא מראה רענן וצעיר להעמיס גרושות

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא באירופאיות יש הרבה יותר אופציות בקטגוריה הספורטיבית. בכל אופן:

הונדה S2000

פיג'ו 208/308 GT/GTI

אופל קורסה

אופל אדם

קיה סטינגר

אבארת' / פיאט 500

הכל תלוי כמה החבר מוכן לרדת בשנתון בשביל רכב "סקסי".

אגב, בוואגיות החדשות יש כבר גיר רטוב. חוץ מזה שברוב הוואגיות שבנות שנתיים כבר כנראה טיפלו בעניין הגיר. לא יודע אם זה משהו שחוזר, אבל שווה לשקול מחדש את העניין לדעתי כי אתה מפסיד כאן לא מעט אופציות מעניינות כמו שירוקו, לאון, איביזה, אוקטביה VRS/RS. וגם אם זה אומר שכל שנתיים תצטרך לעשות תיקון של 3K ש"ח למוח הגיר, עדיין עלות האחזקה לא נוראית בכלל. אומר כבעלים של לאון כשנתיים וחצי אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מחפש רכב שנראה ספורטיבי אבל לא צריך להיות כזה

כל ההמלצות על S2000. לא בכיון

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה שלוש נראית ספורטיבית (במיוחד ברמת הגימור ספיריט) ואפילו נוסעת די ספורטיבי.

אגב, לא בטוח שכל הגירים הרובוטיים בעייתים . למשל ה dsg 6 נחשב אמין

ואני גם לא בטוח שהגיר של קיה\יונדאי כזה בעייתי

בכל מקרה, יש ביד 2 מודעה על קיה פרוסיד, גרסת 3 דלתות של הסיד שנראית נהדר ועל הנייר הנתונים שלה ממש טובים (אפילו קצת יותר מידי טובים)

https://www.yad2.co.il/vehicles/private-cars?manufacturer=40&model=1429&subModel=23278,26630

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא באירופאיות יש הרבה יותר אופציות בקטגוריה הספורטיבית. בכל אופן:

הונדה S2000

פיג'ו 208/308 GT/GTI

אופל קורסה

אופל אדם

קיה סטינגר

אבארת' / פיאט 500

הכל תלוי כמה החבר מוכן לרדת בשנתון בשביל רכב "סקסי".

אגב, בוואגיות החדשות יש כבר גיר רטוב. חוץ מזה שברוב הוואגיות שבנות שנתיים כבר כנראה טיפלו בעניין הגיר. לא יודע אם זה משהו שחוזר, אבל שווה לשקול מחדש את העניין לדעתי כי אתה מפסיד כאן לא מעט אופציות מעניינות כמו שירוקו, לאון, איביזה, אוקטביה VRS/RS. וגם אם זה אומר שכל שנתיים תצטרך לעשות תיקון של 3K ש"ח למוח הגיר, עדיין עלות האחזקה לא נוראית בכלל. אומר כבעלים של לאון כשנתיים וחצי אגב.

סליחה מראש, אבל אני עומד להיות בוטה.

S2000? התחלקת על המוח?

סטינגר?! ב-100K? תביא, אני אשמח לשלוש.

אופל קורסה? מראה ספורטיבי? אולי ב-OPC, שלא עומדת בקריטריון ה"לא מעניין ביצועים" וגם כנראה תשבור לבנאדם את הגב בנסיעה יומיומית.

אופל אדם כנ"ל. לרגילה אין שום "פוזה", ה-S קשה מדי.

פיג'ו GTI? איפה תמצא 308 ב-100K? ו-208 GTI זה כנראה האוטו הספורטיבי עם העיצוב הכי פחות ספורטיבי שאפשר לקנות. לא קונים אותה בגלל העיצוב.

500 רגילה/אבארט... אני לא הולך אפילו להגיב לזה. מעבר כמובן לגיר הרובוטי חד-מצמדי שהוא, גם ביחס לגירים רובוטיים חד-מצמדיים אחרים, מעצבן.

בוואגיות יש גיר רטוב? באיזה וואגיות עם מנוע קטן מ-2 ליטר יש גיר רטוב?

וכבר שנתיים אומרים שכבר שנתיים אין בעיות, איכשהו תמיד צצות בעיות.

ולהוציא 3K כל שנתיים לתיקון לא נשמע לי כמו להיט גדול.

אווו!! רעיון! לא אמרת אם ידני זה אופציה, אבל אם כן, הונדה CRZ!

ולגבי הגיר בוולוסטר, אני לא זוכר ששמעתי על בעיות איתו בשידוך למנוע הזה (אם בכלל הגיר ששודך ל-1.6T הוא אותו אחד).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה מראש, אבל אני עומד להיות בוטה.

S2000? התחלקת על המוח?

סטינגר?! ב-100K? תביא, אני אשמח לשלוש.

אופל קורסה? מראה ספורטיבי? אולי ב-OPC, שלא עומדת בקריטריון ה"לא מעניין ביצועים" וגם כנראה תשבור לבנאדם את הגב בנסיעה יומיומית.

אופל אדם כנ"ל. לרגילה אין שום "פוזה", ה-S קשה מדי.

פיג'ו GTI? איפה תמצא 308 ב-100K? ו-208 GTI זה כנראה האוטו הספורטיבי עם העיצוב הכי פחות ספורטיבי שאפשר לקנות. לא קונים אותה בגלל העיצוב.

500 רגילה/אבארט... אני לא הולך אפילו להגיב לזה. מעבר כמובן לגיר הרובוטי חד-מצמדי שהוא, גם ביחס לגירים רובוטיים חד-מצמדיים אחרים, מעצבן.

בוואגיות יש גיר רטוב? באיזה וואגיות עם מנוע קטן מ-2 ליטר יש גיר רטוב?

וכבר שנתיים אומרים שכבר שנתיים אין בעיות, איכשהו תמיד צצות בעיות.

ולהוציא 3K כל שנתיים לתיקון לא נשמע לי כמו להיט גדול.

פשש.. ואו איזה גבר אתה.

א. רק הצעתי. ממש מתנצל מעומק ליבי.

ב. אז מה אם חלק מהרכבים שהצעתי גם מהירים או "מתנהגים" בצורה ספורטיבית? שיהיה בונוס מבחינתו. זה שאין לו צורך ב-X, לא אומר שהוא רוצה שלא יהיה X.

ג. שים לב שכתבתי "

הכל תלוי כמה החבר מוכן לרדת בשנתון בשביל רכב "סקסי"."

ד. בבקשה 308 GTI ב100K:

http://pricelist.yad2.co.il/cardetails_n.php?SubModelID=29413&Year=2016

ה. התכוונתי לאופל קורסה OPC. מתנצל מעומק ליבי שלא כתבתי. הצעתי והשארתי לפות"ש שישקול את השיקולים שלו.

ו. הכל עניין של טעם. זה שאתה חושב שה 208 מכוערת, אני יכול להגיד שהיא יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקסוסים לא בכיון - לא מחפש יוקרה אלא מראה רענן וצעיר להעמיס גרושות

לטעמי אין הלימה בין האמצעים לקהל היעד. דווקא יוקרה נשמע לי הרבה יותר מתאים - הייתי מחפש נניח וולוו s60, אינפיניטי g37, משהו בסגנון הזה. עוד שנה-שנתיים אולי אפשר יהיה למצוא אפילו ג'וליה בסיסית במחיר הזה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם נסע בפאקינג (מותר להגיד בפורום?) ניסן טידה חבוטה

כולה מחפש משהו יותר מודרני, צעיר שכיף להיסתכל עליו כשאתה קם בבוקר

כי הגרושות בבוקר... זה לא משהו שכיף להסתכל עליהן

יפני זה טוב, זה אמין... גם קוראני.

גיר רובוטי, זה סיכון והבנאדם אוהב להמר על בטוח.

לא מחפש להתגרזן בנס הרים אלא לעמוד בפקקים של גוש דן עם חיוך

הונדה נשמע לי סבבה, וללסטר שווה בדיקה, קאיה סטוניק מעניין, מאזדה 3 אופציה.

מחפש רכב שנמכר בכמויות ולא איזה BRZ נדירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...