Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב נאה / נראה ספורטיבי עד 100K

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 1577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשש.. ואו איזה גבר אתה.

א. רק הצעתי. ממש מתנצל מעומק ליבי.

ב. אז מה אם חלק מהרכבים שהצעתי גם מהירים או "מתנהגים" בצורה ספורטיבית? שיהיה בונוס מבחינתו. זה שאין לו צורך ב-X, לא אומר שהוא רוצה שלא יהיה X.

ג. שים לב שכתבתי "

הכל תלוי כמה החבר מוכן לרדת בשנתון בשביל רכב "סקסי"."

ד. בבקשה 308 GTI ב100K:

http://pricelist.yad2.co.il/cardetails_n.php?SubModelID=29413&Year=2016

ה. התכוונתי לאופל קורסה OPC. מתנצל מעומק ליבי שלא כתבתי. הצעתי והשארתי לפות"ש שישקול את השיקולים שלו.

ו. הכל עניין של טעם. זה שאתה חושב שה 208 מכוערת, אני יכול להגיד שהיא יפה.

אין בארץ 308 GTI 2016, וכשהיא תגיע למחיר כזה במחירון - היא כבר תימכר כנראה מעל המחירון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בארץ 308 GTI 2016, וכשהיא תגיע למחיר כזה במחירון - היא כבר תימכר כנראה מעל המחירון...

למה אין בארץ?

ואגב, אנחנו בחודש דצמבר, בינואר המחירון יתעדכן והמחיר של 2017 יירד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש.. ואו איזה גבר אתה.

א. רק הצעתי. ממש מתנצל מעומק ליבי.

ב. אז מה אם חלק מהרכבים שהצעתי גם מהירים או "מתנהגים" בצורה ספורטיבית? שיהיה בונוס מבחינתו. זה שאין לו צורך ב-X, לא אומר שהוא רוצה שלא יהיה X.

ג. שים לב שכתבתי "

הכל תלוי כמה החבר מוכן לרדת בשנתון בשביל רכב "סקסי"."

ד. בבקשה 308 GTI ב100K:

http://pricelist.yad2.co.il/cardetails_n.php?SubModelID=29413&Year=2016

ה. התכוונתי לאופל קורסה OPC. מתנצל מעומק ליבי שלא כתבתי. הצעתי והשארתי לפות"ש שישקול את השיקולים שלו.

ו. הכל עניין של טעם. זה שאתה חושב שה 208 מכוערת, אני יכול להגיד שהיא יפה.

א+ב. כי מציעים דברים רלוונטיים. ההצעה שלך כמוה כמו להציע S65AMG למישהו שרוצה רכב משפחתי. כי מה? היא משפחתית. אז סבבה, היא גם יוקרתית וגרזן, אבל גם משפחתית. כל פיצ'ר באוטו עולה כסף, ואם בתקציב נתון אתה בוחר רכב עם X, אתה מוותר על Y (במקרה שלנו, בוחר בביצועים/התנהגות ומוותר על אמינות/שנתון, לדוגמא). ברור שאין בעיה והייתי זורם על S2000 או סטינגר, אבל הן - בדיוק כמו S65AMG - לא הצעות הגיוניות שכן הן יתנו דברים שחברו של פות"ש לא רוצה ויאלצו אותו לוותר על דברים שהוא כן רוצה.

ד. זה מחיר מחירון, וכמו שאמרו לך, לא שיווקו בישראל 308GTI ב-2016. השיווק התחיל במרץ 2017.

ה. קורסה OPC מכונית מעולה, אני מת עליה. אבל יחס העיצוב/ביצועים שלה לא מתכתב עם הדרישות בשרשור (שהן "עיצוב נאה/ספורטיבי") והיא (כמו בסעיף א+ב) תדרוש פשרה כואבת בתחום שחברו לא מעוניין בו ולא צריך אותו, על חשבון דברים שהוא כן רוצה.

ו. איפה כתבתי שה-208 מכוערת? אני חושב שהיא נראית נהדר, אבל היא עדיין לא מכונית שהייתי קונה בגלל העיצוב, כי הוא לא מספיק שונה מהגרסה הרגילה.

למה אין בארץ?

ואגב, אנחנו בחודש דצמבר, בינואר המחירון יתעדכן והמחיר של 2017 יירד.

המחירון מתעדכן כל חודש. בין דצמבר לינואר לא רק שאין ירידה משמעותית, אלא שלפעמים אין ירידה בכלל בגלל עדכון מחירונים של מכוניות חדשות.

יתרה מזו, גם המחירון של הרכבים עצמם, עד 5 (6? 4? משהו כזה, לא זוכר בדיוק) לא מחושב לפי שנתון אלא לפי חודש עליה לכביש.

נא לא לכתוב דברים לא מבוססים בפורום ייעוץ, זו עבירה על כללי הפורום.

תודה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצעתי הצעות לא רלוונטיות, אתה חוטא בדיוק כמוני כשאתה ממשיך את הדיון על אותן הצעות לא רלוונטיות ומוציא את הדיון מעניינו. העיקר לצאת "גבר" ולנגח על כל הצעה שלא יושבת בדיוק על אותם קריטריונים שהציב פות"ש. אני בטוח שהוא "ילד גדול" מספיק בשביל לבדוק ולהחליט בעצמו אם מה שהצעתי מתאים לו.

סה"כ ניסיתי לעזור לבן אדם, לא הטעתי אותו ולא אמרתי שום דבר שאני לא יודע או לא בטוח בו (מבלי לכתוב במפורש שאני לא בטוח). וגם אם הצעתי הצעות לא רלוונטיות, לא יקרה כלום אם תמשיך הלאה ולא תתחיל להתווכח עם כל אחד שמציע משהו לא מתאים.

מקווה שאתה לא נעלב מזה שאני מעביר ביקורת על הדרך שבה אתה מתנהל כאן, ומקווה עוד יותר שתיקח לתשומת ליבך.

עריכה אחרונה על ידי Charly
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא באירופאיות יש הרבה יותר אופציות בקטגוריה הספורטיבית. בכל אופן:

הונדה S2000

פיג'ו 208/308 GT/GTI

אופל קורסה

אופל אדם

קיה סטינגר

אבארת' / פיאט 500

הכל תלוי כמה החבר מוכן לרדת בשנתון בשביל רכב "סקסי".

אגב, בוואגיות החדשות יש כבר גיר רטוב. חוץ מזה שברוב הוואגיות שבנות שנתיים כבר כנראה טיפלו בעניין הגיר. לא יודע אם זה משהו שחוזר, אבל שווה לשקול מחדש את העניין לדעתי כי אתה מפסיד כאן לא מעט אופציות מעניינות כמו שירוקו, לאון, איביזה, אוקטביה VRS/RS. וגם אם זה אומר שכל שנתיים תצטרך לעשות תיקון של 3K ש"ח למוח הגיר, עדיין עלות האחזקה לא נוראית בכלל. אומר כבעלים של לאון כשנתיים וחצי אגב.

שניה..

קיה סטינגר, ב100 אלף שקל? עכשיו אני קונה.

לגבי הייעוץ - מקסימה מ2016 נשמע טוב או שגדול מדי? מדובר ברכב מפנק חזק ודי נדיר במחוזותינו

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצעתי הצעות לא רלוונטיות, אתה חוטא בדיוק כמוני כשאתה ממשיך את הדיון על אותן הצעות לא רלוונטיות ומוציא את הדיון מעניינו. העיקר לצאת "גבר" ולנגח על כל הצעה שלא יושבת בדיוק על אותם קריטריונים שהציב פות"ש. אני בטוח שהוא "ילד גדול" מספיק בשביל לבדוק ולהחליט בעצמו אם מה שהצעתי מתאים לו.

סה"כ ניסיתי לעזור לבן אדם, לא הטעתי אותו ולא אמרתי שום דבר שאני לא יודע או לא בטוח בו (מבלי לכתוב במפורש שאני לא בטוח). וגם אם הצעתי הצעות לא רלוונטיות, לא יקרה כלום אם תמשיך הלאה ולא תתחיל להתווכח עם כל אחד שמציע משהו לא מתאים.

מקווה שאתה לא נעלב מזה שאני מעביר ביקורת על הדרך שבה אתה מתנהל כאן, ומקווה עוד יותר שתיקח לתשומת ליבך.

כנראה שלא הבנת. אני לא מנגח אותך או מנסה לצאת גבר, זה הדבר האחרון שמעניין אותי. אני מנהל בפורום הזה וכשקורים דברים כמו כאן, מתפקידי להעיר עליהם. אני יכול לתת הערה על ייעוץ לא מבוסס, אבל אז הגולשים האחרים לא ידעו מה לא לעשות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה לדעתי אחלה בחירה, אבל הגיר היבואן והאחריות פסלו אותה.

החיים לא בוזבזו... עד עכשיו סדרי העדיפיות שלו היו שונים ורכב לא עניין אותו

עכשיו כשיש קצת יותר כסף, אז מתחשק לו לנסוע ברכב חדיש אבל עם טוויסט קטן

רכבי מנהלים לא מעניינים אותו

מודה לכם בשמו על הרעיונות

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים ראיתי ביד שתיים s2000 בלי מנוע . 80,000 שקל .

" פוזה ספורטיבית " אפשר לקבל בהונדה האצ'בק דור עשירי ( 1.5t עניין האמינות צריך להיבדק ).

ניתן לחפש גם טייפ אר אטמוספרית שתיתן גם יכולת נאה אבל תהיה נוקשה ביום יום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטינגר ב100? מזל שהמקלדת סופגת הכל. אס 2000 שמורה תמכר הרבה יותר ממאה וזה בכלל לא קשור לדרישות החיפוש.

מנהלים לא רוצה? בכל זאת אציע מאזדה 6 אדומה. רכב יפה ונחמד.

תכלס עם כל הדרישות אציע יונדאי קונה. גם טורבו, גם גיפון, גם נראה טוב מאוד. יש כמה יחידות ביד 2 ותמיד אפשר להתמקח על המחיר. לא נראה לי שעומדים בתור לקנות אותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחפש יוקרה אלא מראה רענן וצעיר להעמיס גרושות

כי הגרושות בבוקר... זה לא משהו שכיף להסתכל עליהן

אם כל הסיפור הוא בשביל להעמיס גרושות אז מנוי שנתי לחדר כושר,

הסרת שיער בלייזר ובגדי מותגים נראה לי עדיף וגם יצא לו יותר זול מלהחליף את הרכב... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי הגיר בוולוסטר, אני לא זוכר ששמעתי על בעיות איתו בשידוך למנוע הזה (אם בכלל הגיר ששודך ל-1.6T הוא אותו אחד).

היה פה פוסט אחד של וולוסטר מ2011 עם עלויות תיקון לא קלות במיוחד. (ניסיתי למצוא שוב, לא הצלחתי).

בניגוד לגרסה האטמוספרית של הוולוסטר, הטורבו הגיעה עם גיר פלנטרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגרוש שרוצה לעשות רושם הייתי קונה את הטויוטה קאמרי הכי חדשה שנכנסת בתקציב, גם יהנה מאמינות, מהנסיעה ויוכל להעמיס כמה גרושות בנוחות לחגיגה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...