Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה בעלים ראשונים איך ניתן לברר איזה סוג

avielda
שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לרכוש רכב מסוג טויוטה וורסו 2014

הבעלים טוען שהרכב היה בבעלות חברה שהיא בעצם היבואן

ולכן הוא מחשב את המחירון לפי 12% (רכב הדגמה)

או שהרכב בבעלות חברה ואז זה 21-17%

איך מבררים את הרישום של הרכב?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך ללכת עם הבעלים הרשום למשרד הרישוי. לחילופין הבעלים יכול לפנות ליבואן ולבקש מכתב המאשש את טענותיו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משפיע על עלות הביטוח המקיף, אלא על התגמול שמקבלים במקרה אבדן מוחלט. במקרה כזה חברת הביטוח תעשה כל שביכולתה לשלם כמה שפחות וחובת ההוכחה היא על בעל הרכב - או אז הוא יזדקק למכתב כזה...

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המקרה זה לא רכב הדגמה בוודאות כי רכב הדגמה מוגדר ל5 חודשים או 7000 ק"מ

והמוכר אומר שהרכב היה בבעלות חברת יבואן 4 שנים כך שזה רכב חברה למהדרין.

לגבי נהג יחיד או מרובה נהגים אין לו כוח להוציא מסמך כזה הוא גם בטוח שיקנו את הרכב גם במחיר שהוא רוצה 67 אלף לעומת מחירון שזה 57 בערך.

בכללי זה מתסכל המצב הזה נכון שלמוכר מותר לדרוש מה שבא לו.

אבל לי כקונה אין דרך להחליט איך נכון לתמחר את הרכב.

אם הרכב היה יד שנייה פרטי באותו מצב מכאני ברור שהייתי קונה ב71 אלף .(זה שהרכב יד פרטית או חברה לא מעיד על מצבו )

בתכלס כרכב הוא שווה את המחיר במיוחד שברצוני להחזיק בו לזמן ממושך ולא חושב על מכירה . אבל אם אני חושב על גנבה /תאונה וכו' רק שם זה יבוא לידי ביטוי.אז אולי זה לא כזה נוראה לרכוש רכב כזה קרוב למחיר מחירון ללא הפחתה.

פעם ראשונה שאני קונה רכב וקשה לי שהדברים לא ברורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכלל לא קשור למחירון או הפחתה כזו או אחרת. אתה מדבר על ערך הביטוחי של הרכב. זה סיפור נפרד בינך ובין הביטוח שלך .

המחיר מכירה תלוי בביקוש, בגמישות הצדדים וכמה רכב במצב דומה נמכר בשוק.

אם הביקוש לרכב הזה גבוה המוכר יכול כנראה למצוא קונה במחיר גבוה והוא יודע את זה. בדקת עוד רכבים כאלו ? גיששת מחירי סגירה ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בררתי. אני כן רואה במחירון יחוס למשהו. יש כאלו שדורשים קרוב למחירון בעיקר הפרטי. ויש את אלו של הליסינג השכרה וכו' שרוצים בדרך כלל גם מחירון לפי פרטי . הסוג הראשון זה עניין של שעות והרכב נמכר. הסוג השני זה ענין של ימים אבל גם הוא נמכר קרוב למחיר המבוקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה ענית לעצמך. תחליט כמה שווה לך לשלם, ותציע למוכר. יסכים? יופי. לא יסכים? המשך הלאה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...