Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קשקאי דיזל או בנזין?

omer79
שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני לקראת עסקת לסינג פרטי חדשה - ומתלבט בין קשקאי טורבו דיזל 1.5, לבין קשקאי טורבו בנזין 1.3.

הצרכים שלי: נוסע בערך 23-25 אלף ק"מ בשנה, נסיעות בינעירוניות ממוצעות ופעם בחודש גיחה לצפון הלא-רחוק.

אשמח לשמוע האם ההבדל בדלק משמעותי ומה יתאים לי יותר.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה הבדל של כ20% בצריכת דלק לטובת הדיזל. משהו כמו 3000₪ בשנה חסכון.

השאלה מה ההפרש במחיר בין העסקאות. אני מניח שהרכב יוחלף אחרי 30-36 חודשים ברכב אחר ובעסקה מחודשת. אם צריך לשלם על דיזל 300₪ יותר כל חודש, שווה לקחת בנזין. גם הטיפול השנתי בדיזל קצת יותר יקר .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר היתי לי אאוטלנדר ועכשו ניסן אקס טרייל דיזל ועלות הטיפולים אותו הדבר אולי הניסן אפילו זולה יותר. יש לציין כי טיפול בדיזל זה כל 30 אלף קמ כנגד האאוטלנדר טיפול כל 20 אלף. שמעתי שב 200 אלף קמ צריך להחליף מזרקים? כניראה שהרכב ימכר עד אז... הקיצור אני ממליץ דיזל.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע על קדגאר דיזל מהעבודה של אשתי שזה אחד לאחד הקשקאי דיזל .

אני לא מאמין שצריכת דלק תהיה 20 אחוז לטובת הדיזל אלא הרבה יותר .

ברנו אצלינו צריכת דלק אמיתית כמעט 1:20 עם רגל כבד על הגז ומזגן דולק קבוע .

מדגם הבנזין לדעתי אפשר לסחוט באותם תנאים כמו שאשתי נוהגת 1:12 .

הרכב קצת יותר משנתיים וחצי על הכביש וגמע כ 60000 קמ .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים לשעבר של שני רכבים עם מנועים DCi, אני מתפלא כל פעם מחדש שאנשים רושמים צריכת דלק 1:20 . בתור צריכה רגעית אני מקבל את זה, ממוצעת - לא מאמין.

כאשר נוסעים בצורה רגועה, 1:16 ברכב כבד וגבוהה אפשר לקחת בחשבון.

מנועי טורבו בנזין 1.3 החדשים של רנו/ ניסאן / מרצדס ( מה שתבחר ) יחסית חסכוניים גם כן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לקבל מספרים כמו 1:20 בנהיגה שרובה בינעירונית. במשולב אפשר לקבל משהו קרוב.

(וזה נכתב מתוך ניסיון עם כמה מרכבי הקונצרן בעלי מנוע K9K של 110 כ"ס)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...