Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה CX30 בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי טיזרים, הבטחות, פרסום מחיר השקה ושליחת הזמנות ללקוחות פוטנציאליים - מאזדה ישראל סוף סוף משיקה "על אמת" את ה-CX30.

MAIN-מאזדה-CX30.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתם לציין שבדגם הביניים (אקזקיוטיב) קיים גם סאנרוף חשמלי.

הרכב ניראה ממש מצויין בתמונות.

לי מפריע מימד הגובה שנמוך בהרבה מהמתחרים.

גם המחיר לא ממש מציאה.

כי אם נשווה את דגם ה-2 ליטר ב-160000 שקל. לספורטאז' באותו מחיר. המאזדה מציע פחות בכל הקשור לתמורה למחיר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפיתי במחיר הזה גג פנורמי, זיהוי תמרורים, ובכלל מנוע הX הזה כנראה לא ידיע לארץ, שבינתיים הוא הכי מודרני ומעניין לשנת 2020.

ליבואן כבר היתה פליטת פה על כך שהמנוע החדש עשוי להוסיף עשרות אלפי שקלים למחיר הרכבים, שגם ככה לא ממש אטרקטיביים מבחינת תמחור בהשוואה למתחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמורה נמוכה למחיר והיצע מנועים שהיום לא נחשבים לאטרקטיבים במיוחד (לא היברידיים וללא טורבו) בשוק שרווי ברכבי פנאי, על הנייר מאזדה 3 גבוהה נשמעת כמו מתכון קל להצלחה ענקית בארץ אבל עברו הימים שהמתכון הזה היה הופך את השוק. אני צופה לרכב מכירות סבירות ולא יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הרכב בסוכנות מאזדה המרכזית בחיפה ואיך לאמר בעדינות - לא ממש התלהבתי.

אי אפשר להתבלבל - ישר מבינים שמדובר במאזדה, עיצוב הגריל דומה לשפת העיצוב החדשה שפגשנו ב 3 וב 6 המחודשת ומאחור דומה ל 3 האצ'בק. הגובה הנמוך מפריע למראה הכללי שלא נראה מספיק ג'יפי, ופסי הפלסטיק השחורים הרחבים (מידי) סביב הרכב מעצימים את גבוהו הנמוך. הפגוש האחורי שמהווה המשך לקשתות הגלגלים האחוריים שחור לחלוטין והדבר בולט בצבעים בהירים.

הדשבורד זהה לזה של ה 3 עם הגבהה קלה. תנוחת הישיבה לא ממש גבוהה וביחד עם קו חלונות גבוהה לא ממש מרגישים שיושבים ב SUV. המרווח מאחור טוב כולל פתחי מיזוג. מדובר בהפתעה היות ובסיס הגלגלים שלו קצר מזה של ה 3 הצפופה יותר.

לדעתי מי שצריך ג'יפ-מאזדה כדאי לו לחפש CX5 0 קילומטר במחיר היקר במעט מה CX30. אותו מנוע, אותו אבזור (אפילו יותר טוב), באריזה יותר מרווחת ושימושית.

קומפורט

20191201_161934.jpg

20191201_162047.jpg

20191201_162103.jpg

אקזקיוטיב

20191201_161948.jpg

20191201_161920.jpg

פרימיום

20191201_162513.jpg

20191201_162227.jpg

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו בעיצוב פשוט לא עובד לטעמי, במיוחד בהאצ'בק עם האחורה אבל גם הפנסים הרחבים מקדימה מאבדים פרופורציה ביחס לגוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי משהו לא בדיוק מתחבר ב-3 החדשה. החזית נאה בפני עצמה וגם החלק האחורי אבל הם כאילו לא קשורים אחד לשני והפרופורציות מוזרות.

ה-cx30 נראה פשוט מעולה לדעתי והוא כנראה הגרסה הנכונה של ה-3 האצ'בק, אני מהמר שהיא ימכור יותר ממנה בפער משמעותי. רוב הסיכויים שהוא גם נוסע כמעט כמוהה אז זה בכלל בונוס גדול. המפרט אטרקטיבי, במיוחד באקזקיוטיב.

אם היה לי התקציב בהחלט הייתי מתעניין בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום הצדקה לרכוש 3 שממול עומד לו ה CX30.. הדבר היחיד שחסר בו לעומתה הוא חלון גג. יותר מרווח, תא מטען עדיף, יותר פוזה, השאר דומה עד זהות. הבעיה שהוא לא נראה כמו ג'יפון מסוקס, וגם הישיבה בו נמוכה יחסית.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונות של הכתבה - נראת ממש טוב.

בתמונות של האפורה מאולם התצוגה, נראת ממש זולה.

בכל מקרה, במחיר הזה בסגמנט כל כך עתיר מתחרים ועם מנוע מהמאה הקודמת - לא רואה יותר מדי קונים... אבל מה אני יודע...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא ממוצבת כמו סובארו xv היא נראית כמו הצ'בק מוגבהת, ולא גי'פון. לדעתי הקהל לא שם. הם יעדיפו גי'פון אמיתי. לסובארו יש עוד יתרון שהיא 4 על 4 ויש כאלה שמחפשים את זה. את המאזדה 3 קונים השוק המוסדי אז לא יודע מי יקנה את זה

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי מרגיש כאילו הcx-3 הוא הבעיה של הcx-30.

הראשון קיבל מחיר הזוי. השני היה חייב לברוח עוד למעלה...

למכורים בלבד.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...