Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת אוורור סולארית לרכב חונה

Omer Maman
שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה צריך פאנל של 5 אמפר בשביל האפשרות התיאורטית להוציא ממנו 1.5 אמפר, בשיא הצהריים ביום שרב ללא עננים.

הגודל והמשקל של פאנל שיתן את התוצאה המתוכננת הופך את כל העסק ללא פרקטי, אפילו בתור רעיון לפרוייקט שלא חייב להיות שיווקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול בחשמל, אבל ראיתי מאוורר קטן שפועל על קולט בגודל 8*8 סמ

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשבתי שמדובר בהספק הCFM של המאוורר כלומר כמה אוויר הוא מזיז - מפוח יכול להגיע גם לצריכת זרם של 10A כמו שנכתב אבל אפשר להגביל אותו בעזרת ממסר ונגד בדיוק כפי שהיצרנים עושים בכל מערכת אוורור סטנדרטית - אנלוגית לחלוטין.

אם כבר - הייתי מפתח ברכבים בהם יש סאן רוף - חיישן תנועה בשילוב עם חיישני משקל שברגע שהם מזהים תזוזה ברכב כשהאזעקה בו דרוכה או המנוע פשוט דומם - הם פותחים מיידית את הסאן רוף או לסירוגין - מורידים את אחד החלונות ברכב בכדי שיהיה ניתן לחלץ ממנו את הילד. (למערכת חגורות הבטיחות בכסאות הקידמיים יש חישני משקל - למה לא שמים גם במושבים האחוריים בעשור השני למילניום הזה אני לא יודע).

יוזמה מבורכת! אני מקווה שהרעיונות שלי יועילו ואם זה ייצר עוד מיליונר ישראלי? - מעניין!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...