Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלפים בטיפול שנתי

usafun
שימו לב! השרשור הזה בן 1593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מספר שאלות על הטיפול השנתי (מדובר במוסך ראשי, לא משנה כרגע של איזה חברה, אלא השאלות עקרוניות):

* שמתי לב שכל טיפול, מחליפים לי גם את הבורג של מיכל ריקון השמן. אמנם הסכום זניח, אבל האם באמת צריך?

* מלבד זאת, בטיפול הקודם השתמשו בשמן מנוע שעולה 115 ש"ח ליחידה, ואילו הפעם השתמשו בשמן מנוע שעולה 233 ש"ח ליחידה. יכול להיות שהוראות היצרן לשמן של הרכב השתנו?

* שאלה נוספת - אני מניח שבגלל שהמסמך ממוחשב, ומחיר העבודות מחושב לפי שעות תקן, הרי שאין כאן חריגות. כלומר, אם החליפו משהו ולקח רבע שעה והתקן הוא חצי שעה, אני אשלם לפי התקן, וגם להיפך? ובכלל, האם יש לנו, ההדיוטות, גישה לשעות התקן של עבודות?

* אחרון חביב - שנה שעברה הטיפול היה 40,000 ק"מ, והתקן היה שעתיים. השנה טיפול רגיל והמסמך מראה שהתקן 2.30. הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק עם המוסך למה השמן שקנית פעם שעברת היה זול יותר.יכול להיות שזה מה שיש לו במלאי והוא "דפק לך את זה".

לגבי השעות עבודה. אצלנו לוקחים שעת עבודה למרות שבפועל הוא לא עושה את העבודה שעה. יש דברים שולקחים למוסך רבע שעה לעשות והוא דופק "שעת עבודה"..מנסיון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש יצרנים שמחייבים את זה בהוראות.

2. עברו מאריזה 2 ליטר לאריזה 4 ליטר. אז במקום 2 אריזות לטיפול, משתמשים באחת.

3. כן לכל עבודה במורשה יש שעתון יצרן, לא משנה כמה זמו זה לוקח בפועל.

4. תעלה צילום של החשבונית, אחרת קשה להתייחס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים שולקחים למוסך רבע שעה לעשות והוא דופק "שעת עבודה"..מנסיון..

זה מוסך מרכזי. הם מצטטים בחשבונית את שעת התקן. אם התקן הוא 0.6 שעה, כך רשום (והחיוב בהתאם). אני סומך על החברה שהם קבעו את התקן היטב לטובתם. השאלה היא מה קורה אם פתאום נתקלו בבעיה כלשהי ולקח להם יותר מזמן התקן...

במוסך מרכזי אני מניח שהם יבלעו את הצפרדע ולא יחייבו יותר (הרי הם לא יכולים לכתוב בחשבונית חיוב על זמן "תקן וחצי" למשל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להעלות חשבונית או שאנחנו אמורים לנחש על מה לובינסקי חייבו אותך?

ידידי, אם הייתי רוצה למסור מראש כל הפרטים, לא הייתי מסנן את שם החברה...

לגופו של עניין, צירפתי תמונה של סוגי השמנים בכל שנה. אמנם השנה עלות השמן הייתה נמוכה יותר, זאת מכיוון שהיה צורך למלא פחות.

שמן מנוע.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל טיפול מרוקנים את כל השמן וממלאים חדש, הכמות ששמלאים היא תמיד אותה כמות.

בשנה שעברה עבדו עם אריזות 2 ליטר, מלאו 3 אריזות זאת אומרת 3 יחידות, 6 ליטר.

ב 2019 עבדו עם אריזה 5 ליטר (יחידה לחישוב 5 ליטר) מלאו 1.2 אריזות, עדיין 6 ליטר.

מחיר השמן שונה כי האריזה שונה וסוג שמן אחר אבל שניהם מותרים לשימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, אם הייתי רוצה למסור מראש כל הפרטים, לא הייתי מסנן את שם החברה...

לגופו של עניין, צירפתי תמונה של סוגי השמנים בכל שנה. אמנם השנה עלות השמן הייתה נמוכה יותר, זאת מכיוון שהיה צורך למלא פחות.

[ATTACH=CONFIG]525435[/ATTACH]

רואה? ישר קיבלת תשובה מדוייקת אחרי שהעלת חשבונית.

ולא ברור לי הסודיות הזו, הרכב שלך עובד בשירות ביטחון הכללי?

חיפוש קטן בהיסטוריה שלך מראה איזה רכב ואיזה טיפולים הוא עבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...