Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו גיר ידני, הילוך ראשון ורברס קשה מאוד להחזיר לניוטרל

hondacivic02es
שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, כי המנוע כבוי ואין תנועה סיבובית במנוע אל הגיר.

כשהמנוע עובד ומסתובב הוא מעביר תנועה גם אל הגיר ולכן את לוחץ על הקלאץ' כדי להפריד בין המנוע לגיר ולאפשר העברת הילוך בגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עשיתי את הבדיקה עם מנוע כבוי - אין שום בעייה כרגע.

גם כשהמנוע דלוק עשיתי קצת רברס וקדימה והוצאתי את הידית מהילוך בחזרה לניוטרל - כרגע אין תקלה.

אולי זה רק כשהמנוע חם?

אולי זה קורה כשאני נגיד לוחץ חזק על הגז ברברס ואז מנסה לשחרר את הידית בחזרה לניוטרל?

הרי אם היתה תקלה בקלאץ' - זה היה קורה כל הזמן, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עניין השמן זה בזבוז זמן, כל התפקיד של שמן גיר ידני זה סיכוך, ואולי קצת עזרה לסינכרונים, אין לו משמעות בהוצאה מהילוך.

לדעתי הבעיה היא במצמד. כניראה שהוא לא מתפקד היטב כאשר הוא חם.

אם מדובר במצמד הדראולי, יש לבדוק היטב גם את המשאבות שלו.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חבר , עליך לבדוק האם במנוע מכובה (מנוע לא פועל) הידית עוברת לניוטרל בקלות אם כן יש לך בעיה במצמד שלא מפריד עד הסוף אם הידית נשארת קשה אזי הבעיה בגיר

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חבר , עליך לבדוק האם במנוע מכובה (מנוע לא פועל) הידית עוברת לניוטרל בקלות אם כן יש לך בעיה במצמד שלא מפריד עד הסוף אם הידית נשארת קשה אזי הבעיה בגיר

מה לגבי העניין שזה לא תמיד קורה ? אולי בגלל שזה רק התחלה של תקלה\בלאי? או שאולי יש סיכוי שזה איזה משהו אחר קטן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרו לך סביר להניח שזה המצמד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצתי הבוקר למוסך, בגלל שהם לא ראו את הבעייה בזמן אמת, לא יכולים לטפל בזה.

הסברתי שזה לא תמיד קורה ושאני לא רוצה לשבור את הידית (או משהו אחר שם במנגנון) בניסיון להוציא מהילוך, אבל אמרו לי שחייבים לראות את הבעייה כשאני עם הרכב במוסך.

טוב איך אומרים ברכב, או שזה מחמיר או שזה נעלם, אני רק מקווה שלא יהיה נזק יותר גדול ממה שאולי יש עכשיו.

תודה לכולם על העזרה והתגובות, אעדכן בהמשך.

*חייב לציין שמנהל המוסך שעשה איתי את הבדיקה, אמר שבשום מצב זה לא הקלאץ' שגורם לבעייה.

אמר אם כבר יש בעייה זה או כיוונים של הידית או משאבת\כבל קלאץ'.

עריכה אחרונה על ידי hondacivic02es
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*לי נמאס מהטירטורים של המוסך המרכזי.

אנ נכנס מחר למוסך קטן ליד הבית, מישהו אמין שחלק מהמשפחה שלי מטפלים אצלו, הוא יבדוק לי שמן גיר ואת הכיוונים של הידית, ויסתכל גם על הקלאץ'.

אעדכן השבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

***שבוע טוב, עדכון לגבי העניין -

אני שם לב שזה בעיקר כשהרכב קר.

זה עוזר בלמצוא כיוון ממה נובעת הבעיה?

כשהרכב מתחמם אין בעייה הכל חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתחיל מבדיקת שמן הגיר היות וזה קורה רק שהמנוע קר. פתח בורג מילוי ותראה שבכלל יש כמות נכונה של השמן. מאיפה אתה בארץ אולי מישהו באיזורך פה ישאיל לך בוקים ויעזור לך עם זה? בדרת במיקרה כמה עולה ליטר שמן גיר מקורי? כי אם לא יקר הייתי אפילו מחליף אותו על בליינד לא מאמין שתצטרך יותר מ 2 ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מאור קודם כל תודה.

אני מרמת גן.

הייתי לפני שבועיים אצל מכונאי רכב כדי להחליף לשמן מנוע שאני רציתי להביא (ה-CASTROL).

על הדרך הוא הראה לי באמת את שני הברגים שדרכם מנקזים את השמן וממלאים מחדש.

אני באמת אצטרך ליפט אחרת כי בלתי אפשר להחליף שמן גיר ברכב הזה.

אני אשמח מאוד אם יש כאן מישהו עם ליפט או בלוקים שאוכל להביא את זה.

אני תכף אברר כמה עולה שמן גיר לרכב הזה, באוטוסטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמן לכשלעצמו הוא מצוין אבל לא יודע לומר לך טם מתאים תיקנית וצמיגותית לתיבה שלך. תעשה טלפון לחנות חלפים קרובה שייבדקו לך בחברה כמה עולה בקבוק של ליטר. טם אתה שואל אותי שים רק מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...