Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסך מולטימדיה מרצד

elad12
שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי יונדאי אלנטרה 2016.

מסך המולטימדיה שלי מרצד בכל פעולה (וויז, רדיו, מצלמת רוורס וכו').

עושה רושם שזו בעיה חומרתית (מסך או מגעים).

בדיקה של המערכת עולה 300-400 ש"ח

האם מישהו יודע מה עלולה להיות התקלה?

האם כדאי ללכת לבצע בדיקה או לרכוש חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי,

אומנם בדיליי.. אך הייתי הולך קודם לבדוק חיווט וחיבורים .. עלות בידקת חיבורים\ כבילה לא אמורה להיות מעבר ל 150-200שח. בדוק זאת עם עוד מתקין,

אם אתה שולח תמכשיר למעבדה זה כבר סיפור אחר - באיזה HU מדובר ?

וזו שאלה חשובה - אם ה HU שלך לא ניתן להחלפה (מפאת מע' מקורית\ והחלפה לגודל מתאים שדורש פלסטיקה - הוצאה נוספת.. )

לכן חשוב לדעת קודם מה העלויות, אם הכבילה בסדר והמערכת לא , בהנחה שהיא "פשוטה , הייתי שוקל להחליף ולשדרג, עניין של עלות תועלת..

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...