Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בעלות אחזקה וטיפולים בין רכב יוקרה שנת 2010 לעומת רכב רגיל שנת 2018?

Tzahi10
שימו לב! השרשור הזה בן 1609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איני יודע מה עלויות הטיפולים והחלפים.

מעניין גם מה מחיר הביטוח. את עלות הרישוי השנתי תוכל לבדוק בקלות לפי קבוצת המיסוי.

לאור השאלות שלך נראה לי שאתה רגיש מאוד לעלויות, ובמצב זה עדיף ללכת עם הראש ולא עם הלב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור השאלות שלך נראה לי שאתה רגיש מאוד לעלויות, ובמצב זה עדיף ללכת עם הראש ולא עם הלב.

תודה לך. אני מרוויח מעל הממוצע ואני יכול להרשות לעצמי לשלם יותר על תחזוקה וטיפולים,

פשוט לא יודע כמה זה יותר ועד כמה זה משמעותי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעל הממוצע מאפשר פה לאנשים לתחזק מאזדה 2.

העניין הוא שאתה קוצץ בעלויות בהכל.

טסט עלה 1500 אז עכשו יעלה בסביבות ה3000.

ביטוח מטפס מאיזור ה4000 ל7000 בערך(תלוי רכב).

טיפולים שוטפים מכפילים את עצמם בערך.

תבדוק כמה עולה צלחות ורפידות במוסך אינפיניטי או BMW(בערך כמו חצי מהשכר הממוצע).

צמיגים עולים בערך פי 2-3 מצמיגים לרכב רגיל כי האופנה נהייתה ג'אנט 19 על חתך נמוך.

זה כיסיתי את האחזקה השוטפת שבוודאות תשלם.

הרכב מתיישןו צריך להחליף רדיאטור-יעלה לך חלק+עבודה כמה אלפים ולא 800-1200 כמו ברכב פשוט.

כל מיני צינורות מתייבשים,משאבות וחיישנים שעלולים להכשל אחרי כמה וכמה שנים.

ואחרי כל זה עוד 4-5 שנים אתה עם רכב יוקרה בן 12 שעשה 200KKM ואולי תצליח למכור אותו לאיזה מגרש בשליש ממה שקנית.

אם הייתי רוצה רכב עם הרגשת פרמיום,מושבי עור וכזה שגם נראה טוב הייתי מחפש מאזדה 6 עם מנוע 2.5 ברמת אבזור פרמיום פלוס.

יכול להיות שתיכנס גם סופרב החדשה עם המנוע הבכיר(כנראה תצטרך למתוח קצת).

A CLASS,סדרה 1/2 הקודמות(בגרסאות הבסיס) ואאודי A3/1 לדעתי לא שוות את הכסף.

איכות החומרים סתמית,האבזור דליל יחסית ומחירי הביטוח והאחזקה יקרים בלי תמורה אמתית מעבר לסמל.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מרויח מעל הממוצע" זה משפט די סתמי. 12,000 ש"ח לחודש (ברוטו) זה מעל הממוצע, ועדיין ממש לא יהפכו אותך לעשיר. ולא פחות חשוב - אתה צריך לחשב את מבנה ההוצאות שלך כיום ובעתיד. אם אתה יושב על חסכון גדול - ניחא, אתה יכול להקצות חלק ממנ למה שנראה לך הנאות החיים. אבל אם אתה בן 27 עם חסכון קטן (ואני מתיחס לכמה מאות אלפי ש"ח כחסכון קטן, מיד תבין מדוע) וחושב על הקמת משפחה בשנים הקרובות - תזקק לכל פרוטה שאתה יכול לחסוך כעת. רכישת דירה מצריכה הון עצמי התחלתי של כמה מאות אלפי ש"ח ובהמשך תשלם אלפי ש"ח לחודש לפרעון המשכנתא, או, לחליפין, תשלם אלפי ש"ח לחודש לשכירות. גידול ילד זה עניין של 3000-5000 ש"ח בחודש אם לא יותר. וזה לפני שקנית כיכר לחם ושתית כוס מים.

לכן, לפני שאתה בוחר להוציא הוצאות גדולות, חשוב במונחי צפי הכנסות והוצאות (ריאלי, לא אופטימי) לטווח של 10 שנים לפחות.

כמובן שאם אתה בן 60 עם שכר של 30,000 ש"ח נטו במקום עבודה יציב, גר בדירה בבעלותך המלאה ויושב על חסכונות של 10 מיליון ש"ח התמונה שונה. אבל אני מניח שלא זה המצב.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לבן אדם להשתמש בכסף שלו כרצונו.

רק שידע מה העלויות האמתיות,אחרת הרכב יהפוך ממוצר מהנה למעמסה נפשית של לחיות מתשלום לתשלום על אחזקה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלפרין, אני לא יודע מיהו ובודאי לא מה קורה בחשבון הבנק שלו. אבל אני מספיק זקן וותיק בפורום כדי להבין את הנפשות הפועלות, ולכן מנסה לתת לאנשים נקודת מבט אחרת, של מישהו שכבר ראה דבר או שניים בחיים. יאמר לזכות פות"ש שהוא שואל שאלות נכונות, אבל אני מעדיף להרחיב את היריעה כדי להדגיש נקודות שיתכן שלא שם לב אליהן.

כמובן שבסופו של דבר יעשה כרצונו, אני מקווה שעם הבנת המשמעויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...