Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DS3 קרוסבק - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקסים לקח את ה-DS3 קרוסבק למבחן וחזר עמוס בג'יבריש בצרפתית.

MAIN-DS3-crossback-IdanPresser.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ישבתי ברכב ביום ראשון בסוכנות, וגם לי הבעיה הכי גדולה שהייתה בו (חוץ מהסוכן מכירות המעצבן), זה העיצוב הפנימי ה "אוונט-גרדי" מידי.

לקחת כפתורי רדיו, שבדגמים ברגילים פשוט יושבים ליד המסך (או בפג'ו ' מתחתיו ' ככפתורי "פסנתר" נוחים), ולשים אותם כמעוינים הזויים שפשוט תקועים לך בדשבוארד בצורה אקראית זה אחד הדברים היותר מטומטמים שייצא לי לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא הנוסעים פשוט מזעזע. דיל ברייקר לחלוטין מבחינתי.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל דבר צרפתי, יש כאן המון עניין של טעם ובעיקר שאת הצרפתים לא מעניין אם אתה (או אני) אוהבים את זה או לא, הם פשוט הולכים עם זה עד הסוף, גם אם יוצא להם דברים מוזרים כמו פתחי אוורור מהדלתות וכפתורי חלונות מהצד הרחוק של ידית ההילוכים (או כמו שאומרים הצרפתים - אתם תראו שהם היו צריכים להיות שם מלכתחילה).

אני למען האמת, פשוט נפעם מהעיצוב החיצוני ובעיקר הפנימי. לדעתי הוא פשוט מהמם, במיוחד בצבעים האלה.

רציתי להחמיא על הסקירה המצויינת, כתיבה נהדרת. היה כיף לקרוא.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

175 לבסיסית עם 130 כ"ס, כמעט 200 אלף לדגם הנבחן

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה כתבה, נהנתי.

המחיר שבהודעה למעלה מעט גבוה מדי לטעמי לרכב עם צילינדר אחד חסר...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצליח לצרפתים עם העיצוב עוד לא יצא לי לראות אחת בלייב מה שנקרא אבל הצרפתים תמיד ידעו לעצב מצד שני מה הקטע של כפתורי שליטה במיקום לא אינטואיטיבי בשיט... מנסים להיות ייחודיים ויוצרים דברים מוזרים...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדאגה של הסוקר, בסיום הסקירה המאוד מענינת, מיותרת, הסיכוי של האוטו הזה להמכר במספרים כאלו שימאיסו את מראהו המיוחד, קטן עד אפסי. הוא כבר מסתובב פה בחנויות כמה חודשים, על הכביש עוד לא ראיתי אחד כזה ולא בגלל שהוא מסתתר. אפילו אחיו הגדול שגם לא נמכר בכמויות כידוע, נראה כמו איזה להיט היסטרי ביחס אליו.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב בהחלט מיוחד מאוד. לא אחת מהעדר... מסכים עם llaavvii שהמחיר מוגזם ובוודאי ירד מאוד במשומשות

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב בהחלט מיוחד מאוד. לא אחת מהעדר... מסכים עם llaavvii שהמחיר מוגזם ובוודאי ירד מאוד במשומשות

יירד מאוד גם ביד ראשונה אפס קמ... נפוץ הוא לא יהיה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רכב שמיועד להיות רב מכר, אפילו לא בתוך הקטגוריה בה הוא מתחרה. DS7 קרוסבק משווק כאן כבר מעל שנה, בנתיים לא גלשו רכבים ל-0 ק"מ ובודדים פורסמו למכירה כמשומשים. היבואן מאוד רציני בטיפול בלקוחות ותהליך המכירה מאוד אישי וייחודי.

זה אולי קצת קלישאה אבל באמת מדובר בתכשיט על גלגלים. הוא לא נראה כמו אף אוטו אחר, מאובזר היטב, הביצועים טובים, נוחות הנסיעה מעולה ועל אף מוזרויות כאלה ואחרות הוא לגמרי מצליח לגרום לנהג וגם לנוסעים לחייך.

אני ממש אהבתי אותו ואני מאמין שיהיו קונים שיתחברו למה שהוא מציע. המחיר גבוה אבל רמת האבזור עשירה משל המתחרים וגם ייחודיות עולה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ל- C6 היו קונים... וגם ל- DS5. לא יודע בכמה הם קנו את הרכב, מניח שבהנחות מופלגות. אגב, זה שיש רכבים למכירה תוך שנה [ואגב, פחות משנה, לא יותר משנה] לא מעיד דברים טובים על ה- DS7, וזה שיש "מעט" לא אומר כלום, כי לא ברור כמה נמכרו וכמה הוצאו למכירה אחרי...

איך כתבו עליו? The price for being different, it seems, has never been higher.

לגבי ה- DS3, שללא ספק נראה טוב, הביקורות בחו"ל די קטלו אותו, וגם בארץ - איזה סיכוי יש לו מול Q2? מול קאנטרימן? ביקורות בחו"ל אפילו העדיפו את הסיאט ארונה שעולה חצי (!) ממנו בערך... לא ראיתי בביקורת צילום של המושב האחורי או חלל הרכב, אבל ממה שראיתי במקומות אחרים - הרבה מקום אין שם... אז זה מיועד לאוכלוסיה מבוגרת? או מאוד צעירה? כי ב- Q2, קאנטרימן וארונה יש די מקום למשפחה קטנה. קונים כנראה יהיו לו, כי הוא חמוד. אבל לא אלה שקנו DS3 דור קודם ואכלו קש (שכנה שלי למשל, שתוך כמה חודשים רצה להחליף את ה- DS3 שלה ללקסוס קטנה - והם היו היחידים שהיו מוכנים לקחת אותו ממנה, אגב).

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...