Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות חידוש/שדרוג מערכת אודיו?

GrassCube
שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רוצה לחדש את הרמקולים (אולי כל המערכת) ועלו לי מספר שאלות.

(הרכב הינו פיאסטה MK7.5 Ambiente)

סכום להשקעה 1200-1700 ש"ח.

קודם כל אשמח להמלצה למתקין הגון ואמין (שהמחיר תואם לעבודה ולא לאגו) באיזור חיפה/מרכז.

במידה ואני רוצה להתקין לבד רמקולים, יש המלצות לחנויות בארץ או בחו"ל לציוד שמע לרכב?

שוקל לשדרג באותה ההזדמנות את כל המערכת (צד שלישי או סוני מקורית של דגמים מתקדמים יותר), האם אפשרי, אם מישהו החליף ויכול לתת את דעתו אם שווה את ההשקעה, מה השדרוג המתבקש?

האם אפשרי להתקין מערכת מתקדמת יותר עצמאית, מבחינת מורכבות החיווט?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו התפתחויות כלשהן מאז השרשור הזה?

מתקינים - ראה כאן. אם תבצע חיפוש רק בפורום אודיו, יתכן ותמצא עוד כמה המלצות.

הסכום עבור שדרוג כולל מוגבל לדעתי.

יספיק לדעתי עבור הגברה צנועה והחלפת רמקולים לדגמי כניסה בעיקר. או החלפת מערכת הראש במערכת מולטימדיה ממותגת.

לא הכל יקר יותר בארץ, צריך לבדוק ולהשוות ולקחת בחשבון עלויות שילוח לציוד כבד יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו התפתחויות כלשהן מאז השרשור הזה?

לצערי לא, בזמנו לא מצאתי מדריך או תשובה (בפורומים בארץ ובחו"ל) שיספקו אותי בעניין איך או האם אפשרי בכלל, אז החלטתי לעזוב.

מצאתי רק רמקולים ואיך להתקין אותם (עם כל עניין התושבת), אבל סדר העדיפויות השתנה והעניין בכללי חוזלש.

הסכום עבור שדרוג כולל מוגבל לדעתי.

אני לא בא לנצח בתחרויות אבל אני כן מבלה לא מעט ברכב ודי חיי מוזיקה 24/7 ואוהב להקשיב בווליום, אבל הדיוט בכל הנוגע לתחום השמע ברכב.

אז אם יש כללי אצבע שכדאי לדבוק בהם בכל הנוגע לשדרוג בפעימות או למערכת שמע "בדרגת כניסה", אשמח לשמוע (רוצה להימנע מפאקים בנאליים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...