Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צנרת עם דוד אמצעי חשמלי

Dorp34
שימו לב! השרשור הזה בן 1583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה,

יש לי שאלה אליכם, יש בירשותי Audi A3 S-line ואני רוצה להתקין צנרת 4 יציאות בלי דוד אחורי מן הסתם, אבל אני לא רוצה שהרכב יחפור לי בסל"דים נמוכים סתם, אחת הסיבות היא תשומת לב משוטרים. השאלה שלי היא אם אפשר להגיע למצב כזה שהאגזוז לא רועש בהגזמה בהתחשב שאין דוד אחורי.

חשבתי על רעיון שיכול לסדר את הבעיה, בעבר חשבתי על catback חשמלי וכל מיני דברים בסיגנון והבנתי שזה יכול להרוס לי את המנוע כשהאגזוז פתוח, מצאתי בעל מקצוע שמוכר דוד אמצעי חשמלי שאפשר באמת להרכיב אותו בנוסף לצנרת, זה בנוי בצורה שלפי איך שזה נראה זה דוד שמחולק ל2 דודים שונים שכל אחד מתחבר לצנרת בנפרד, אני מצרף תמונה של הדוד החשמלי ורציתי לשאול אתכם מה דעתכם לגבי הדוד החשמלי, האם הוא יכול להוריד ביצועים אם בכלל הוא לא יזיק למנוע.

ConnectedToExaust.jpgMainMufflerItself.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצויין להשתקה, כשאתה רוצה שקט אתה סוגר כביכול את המעבר ואז הגזי פליטה עוברים דרך הדוד ומושתקים, כאשר אתה רוצה ביצועים/רעש אתה פותח את המעבר ללא הדוד ואז הגזים עוברים בצורה ישירה החוצה.

לדעתי במצב השקט הקוטר צינור יותר קטן, ובמצב הרועש הקוטר צנרת גדול יותר.

שים לב בסוף שבוע האחרון היתה פשיטה בירושלים על רכבים באיזה מפגש ואשקרה התכופפו החולרות מתחת לרכב כדי לראות איזה דודים מורכבים, ובאחת הואגיות היתה יציאה חשמלית מתחת לרכב שעוקפת את כל הצנרת והם צילמו את זה ונתנו לכולם הורדות.

נאחסים היו ונאחסים נשארו ארץ אוכלת משפריה. [emoji23]

Sent from somewhere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצויין להשתקה, כשאתה רוצה שקט אתה סוגר כביכול את המעבר ואז הגזי פליטה עוברים דרך הדוד ומושתקים, כאשר אתה רוצה ביצועים/רעש אתה פותח את המעבר ללא הדוד ואז הגזים עוברים בצורה ישירה החוצה.

לדעתי במצב השקט הקוטר צינור יותר קטן, ובמצב הרועש הקוטר צנרת גדול יותר.

שים לב בסוף שבוע האחרון היתה פשיטה בירושלים על רכבים באיזה מפגש ואשקרה התכופפו החולרות מתחת לרכב כדי לראות איזה דודים מורכבים, ובאחת הואגיות היתה יציאה חשמלית מתחת לרכב שעוקפת את כל הצנרת והם צילמו את זה ונתנו לכולם הורדות.

נאחסים היו ונאחסים נשארו ארץ אוכלת משפריה. [emoji23]

Sent from somewhere...

כן אני שמעתי על זה, בזמן האחרון אני שומע יותר מידי על הורדות מהכביש זה למה אמרתי שאני לא אקח סיכונים, אני לא מאמין לך שהם אשכרה חיפשו מתחת לרכב את הדודים... שוטרים פח אשפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...