Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצעים בחברות הליסינג

Potato
שימו לב! השרשור הזה בן 765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה מציפים לי את הפייסבוק והפורום קמפיינים של מבצעים בחברות הליסינג על רכבים יד שניה.

למישהו יצא ללכת ולקבל מחירים?

כי בטלפון הם לא מוכנים למסור שום מידע.

אני כן מחפש רכב,תוהה אם שווה לי לפנות בשביל זה בוקר שישי ולהסתובב או שהפרסומים נועדו למשוך לקוחות למגרשים ותו לא.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרסומים מושכים לקוחות למגרשים.

תהיה יותר ספציפי, איזה רכב אתה מחפש ומה התקציב?

אולי עדיף לפנות לטרייד אין רשמי של יבואנים ( קרסו, לובינסקי, טרייד מוביל , כלמוביל, אוטודיל וכדומה ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש משפחתומטית-קורולה/אלנטרה/מאזדה 3.

משהו שאמור להיות אצלם בשפע.

פחות מפריע לי עבר ליסינג וק"מ גבוה בתמורה למחיר טוב(השאלה אם הוא באמת יהיה טוב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שווה לעשות סיבוב ולראות מה כל חברת ליסינג גדולה מציעה מבחינת המלאי, הנתונים והמחירים.

מה שיש בשפע, זה רכבים בני 3 שסיימו כעט תקופת ליסינג תפעולי.

הייתי מתחיל מאלדן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק זבל יש שם. זבל שעבר "השבחה" בשקל וחצי עם אפשרות להגדיל "אחריות".

ואם כבר ילהיטו אותך על איזה רכב מסויים עם נתונים טובים ב 95% מהמקרים הוא לא יהיה בסניף הזה ויבקשו שתשים "מקדמה או בשפתם דמי רצינות" כדי שיביאו לך את הרכב שתראה אותו. כי הם לא מובילים סתם את המכוניות.

ואם מה שיביאו לא ימצא חן בעניך אז יש 2 אפשרויות:

תקנה או תילחם על הכסף שלך.

אתה רוצה אוטו טוב?

חפש אצל אנשים פרטיים למרות שגם שם זה לא מבטיח כלום אבל זה לפוסט אחר.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה.

יש שם רכבים בסדר גמור,הם נוסעים ויסעו אחרי ה3 שנים האלה.

אם אין משהו מועיל לרשום לנושא,אין צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא יסעו. יסעו גם עוד 15 שנה.

תלוי מה אתה מחפש.

הרכבים מניעים ונוסעים. רק את זה אתה מחפש?

לא מעניין אותך איך תוחזק? לא מעניין אותך תאונות ואיכות הצביעה?

המחירים שאתה רואה במודעות זה לשחוטים ביותר. כל השאר לא במחירי מציאה בכלל וללא הצדקה.

אני מספיק שנים בתחום הרכב וניהלתי מספיק ציי רכב בחיים ואני יודע בדיוק איך התעשיה הזאת עובדת.

אם אתה רוצה לטמון את הראש בחול אז בהצלחה אבל לזלזל במה שרשמתי זה לא לעניין. בשביל מה אתה מתייעץ?

דרך אגב, רכבים טובים לא תמצא שם כי הם נקנים למקורבים עוד לפני שהם מגיעים למגרשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד שאלתי אם ימי המכירות שם באמת מציעים מחירים טובים בשביל לגלגל מלאי החוצה או שזה סתם מודעות למשיכת לקוחות.

לגבי מה לקנות ואיפה,אני אסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תנסה לא תדע.

צריך לסיים את המלאי של הרכבים לפני סוף שנה כי כששנה מתחלפת הערך יורד והם מפסידים כסף.

לדעתי יהיו מחירים "אטרקטיביים" רק למה שהם לא מצליחים להיפטר ממנו בקלות מהרבה סיבות: דגם לא מוצלח או לא פופולרי , ק"מ גבוה, רכבים שעברו תאונות, רכב שישב הרבה זמן במגרש וכו'.

אני למדתי בחיים שאין מתנות חינם ואם זה זול מדי תפתח עיניים.

שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של האלנטרה בדרך כלל ממש טובים, כדאי לך לכוון אליה, היא הכי שווה ביחס למה שאתה מקבל (וגם עדיפה על הקורולה).

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק זבל יש שם. זבל שעבר "השבחה" בשקל וחצי עם אפשרות להגדיל "אחריות".

ואם כבר ילהיטו אותך על איזה רכב מסויים עם נתונים טובים ב 95% מהמקרים הוא לא יהיה בסניף הזה ויבקשו שתשים "מקדמה או בשפתם דמי רצינות" כדי שיביאו לך את הרכב שתראה אותו. כי הם לא מובילים סתם את המכוניות.

ואם מה שיביאו לא ימצא חן בעניך אז יש 2 אפשרויות:

תקנה או תילחם על הכסף שלך.

אתה רוצה אוטו טוב?

חפש אצל אנשים פרטיים למרות שגם שם זה לא מבטיח כלום אבל זה לפוסט אחר.

אצל פרטיים גם המחיר יהיה יותר יקר. אותו רכב יעלה לך כמה אלפי שקלים פחות מפרטיים. אז כל אחד עושה את השיקולים שלו, אחד מתפשר על שנה וקונה מפרטי, אחד מתפשר וקונה מליסינג ואחד מתפשר ומוסיף כסף כדי לקנות שנתון גבוה מפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שהרכב עתיד להשאר להמון זמן אני מעדיף שנתון גבוה יחסית.

איך המאזדה 3 מבחינת אמינות?(לא שאלתי לגבי ביצועים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של האלנטרה בדרך כלל ממש טובים, כדאי לך לכוון אליה, היא הכי שווה ביחס למה שאתה מקבל (וגם עדיפה על הקורולה).
סתם שאלה, במה היא עדיפה מהקורולה? לא שהיא רכב גרוע אבל במה היא טובה יותר מהקורולה חוץ מהמחיר?

לגבי המזדה 3, רכב אמין מלבד המסך מולטימדיה שנהרס מהשמש ואז המערכת מתקשרת לאנשים בצורה רנדומלית.

לשים לב שהמזדה קטנה משמעותית מרוב הרכבים בקטגוריה והשוק יד 2 שלה לא להיט כמו שהיה בדגמים הקודמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון חיובי שלי ושל מספר חברים, תתחיל באופרייט-ליס.

אל תתפשר על רכב מדוגם מבחינת אין תאונות וטיפולים תקופתיים (בזמן!) במוסך מורשה (באופרייט מטפלים רק בכאלה).

אגב, יש להם לא כמה אלנטרות במלאי במצב טוב. לא יודע בקשר למחיר אבל זה בטוח פחות מההזיה של קורולה בה רכב בן 3 במצב בערך סביר מתומחר ב-70K...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...