Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול דו"ח על חניית נכים.

שימו לב! השרשור הזה בן 1573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לאמי היקרה יש תו נכה ברכב שהיה בתוקף עד אוגוסט האחרון.

היא לא שמה לה שפג התוקף והיא בספטמבר הגישה שוב בקשה לתו נכה.

במהלך ספטמבר, אמי חשה ברע ופונתה לבית חולים ברזילי באשקלון באמבולנס באמצע הלילה, כיוון שזה לא פעם ראשונה שזה קורה לה, לקחתי את הרכב שלה ונסעתי לבית החולים - כי הרבה פעמים משחררים אותה אחרי כמה שעות לבית.

לא ידעתי שהיא בלי תו נכה והחניתי את הרכב בחניית נכים קרוב לחדר מיון.

שיצאנו אחרי כמה שעות, ראינו דו"ח של 1000 שקלים על חנייה זו ואז אמא שלי סיפרה לי שהיא שכחה לחדש את התו, והיום אושר לה שוב התו.

אין שום ספק שהמשטרה עשתה עבודה טובה ואני יודע שבמקרה הזה הדו"ח מוצדק, אבל האם יש סיכוי בנסיבות האלה לבקש לבטל את הדו"ח? התו נכה אושר, ויש גם מכתב מחדר מיון שאמי שהתה שם באותו זמן וגם אישור פינוי ממד"א.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - חנית בחניית נכים כאשר היא לא עשתה שימוש ברכב - אזי הדו"ח מוצדק.

לבקש ביטול אתה יכול תמיד. לקבל שובה חיובית - כבר יותר קשה. אם בבקשתך תודה שאמך לא היתה ברכב התשובה השלילית מובטחת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - חנית בחניית נכים כאשר היא לא עשתה שימוש ברכב - אזי הדו"ח מוצדק.

לבקש ביטול אתה יכול תמיד. לקבל שובה חיובית - כבר יותר קשה. אם בבקשתך תודה שאמך לא היתה ברכב התשובה השלילית מובטחת.

גם אם בעל תו הנכה לא היה ברכב ברגע החנייה אבל החנייה מיועדת בשבילו זה מותר לדעתי, כמו שאמר בדרך כלל משחררים אותה תוך כמה שעות, בזמן שהיא במיון ברכב עומד לרשותה בחוץ בחניות נכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבן החנה שם בכדי לאסוף אותה הרי שמותר לו לחנות שם אם יש תו בתוקף.

בקש לבטל עם אסמכתאות מסודרות לתוקף התו לפני ואחרי התאריך. לא בטוח שכדאי להכניס לבקשה את העניין של האשפוז ונהיגת הבן. אם יסרבו ייתכן וכדאי להישפט ולו רק בכדי להוריד את גובה הקנס.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם דנים פה במשהו לא רלוונטי. הבעיה היא שהתו לא היה בתוקף, ולכן חוקית התו מוצדק בכל מקרה. עכשיו הוא צריך לפנות ולבקש ביטול לפנים בשורת הדין, לאור העובדות שהציג.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתושב תל אביב למשל, לא קיבל תו, אך כן תושב ושלח בקשה, אז הערייה מבטלת דו"חות, כי התו אכן מגיע.

אני רוצה להאמין שתחת אותו היגיון משטרת ישראל תסכים לבטל את הדו"ח. הייתי מצרף מכתב מנומק, עם אישור בקשה לתו חדש וכמובן צילום של התו החדש שאושר. משם נותר רק לקוות שייתחשבו.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות אטום ואולי סתום כדי לא לבטל את הדו"ח

הרי הנכות לא נעלמה בגלל חוסר בתו

לכן המהות חשובה ולא הפרוצדורע.

חידוש תג חניה לצמיתות

החל מיום 1 במרץ 2019, תג נכה הניתן לצמיתות, יינתן למבקש כאשר תוקפו הוא לכל החיים.

לכן כתוב מכתב בשם אימך שעקב שכחה הבקשה לחידוש חידוש התו בוצעה ביום XXX והתו החדש אכן התקבל עכשיו ומבוקש לבטל את הדו"ח.

צרף את האישור על שהיית האם בחדר מיון את הבקשה לחידוש התו וצילום של התו החדש

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציין שוב ומדגיש את זה - אמא שלי פונתה באמבולנס, ואני נהגתי ברכב שלה לבית חולים.

אחרי כמה שעות החליטו לשחרר אותה לבית והיא חזרה עם הרכב שלה שאני הבאתי אותו.

יש מכתב שחרור על אותם שעות מחדר המיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא כתוב בשום מסמך מבית החולים שהגיעה באמבלונס אל תציין שאתה הבאת את הרכב לבית החולים.

אם כן נכתב משהו בנדון אז תציין כי אתה הבאת את הרכב ומתוך נסיון העבר בו היא משוחררת תוך מספר שעות החנית בחניית נכה כיוון שעם השחרור היא משתמשת ברכב לחזור לביתה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אכן הם אטומים.

נשלח מכתב עם אישור מחדר מיון על ההגעה והשחרור, צורף התו הישן והאישור על התו החדש.

לא בוטל הדו"ח מכיוון שבזמן ה"עבירה" התו לא היה בתוקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה הדגשתי את עניין "לפנים משורת הדין" כי מבחינת החוק הדו"ח חוקי.

אנשים אוהבים להיות נחמדים אם פונים אליהם בצורה של "החוק לצידך - אבל אתה יכול להיות נחמד"

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב מכתב נוסף ובקש מלנפנים משורת הדין לבטל את הדו"ח.

לא יבוטל בגלל אטימות הפקיד / התובע הייתי הולך למשפט.

בוחן את אטימות השופט.

במקרה שהוא שונה אבל דומה

בעירית תל אביב היה נוהג שאם אתה תושב המקום וטרם הסדרת את תו החניה וקיבלת דו"ח היו מבטלים את הדו"ח לאחר הסדרת תו החניה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה ללכת עד הסוף עם העניין, גם אם יצריך אותך להתגונן בבית המשפט.

בטח ובטח אם מאז התקנות שונו ואין יותר צורך לחדש את התו כל שנה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...