Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אל פסק למכשירים רפואיים, אשמח לקבל המלצה

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 1576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

החבר Soundman בנושא הקודם שפתחתי #28

העלה את המוצר - אל פסק. נראה לי פתרון מצוין למקרים של הפסקת חשמל.

החלטתי לפתוח נושא חדש בכדי שמי שמבין בנושא יוכל להמליץ לי (ושיהיה גם נושא המלצה לאל פסק, אולי עוד מישהו ירצה, במיוחד תכף בחורף - הפסקות חשמל)

הציוד המדובר הוא:

מיטה רפואית חשמלית.

מחולל חמצן רפואי חשמלי.

צילמתי את התוויות על כל מוצר.

[ATTACH=CONFIG]524951[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]524952[/ATTACH]

אשמח להמלצה והכוונה איזה אל פסק לרכוש, איך בוחרים לפי מה? אשמח להסבר קצר אם אפשר.

הבנתי שיש חגיגת קניות עכשיו (מחירים טובים, וגם הזמנות מהאינטרנט במשלוח חינמי -Amazon)

אז אם אפשר גם לנצל את הזמן על מנת לרכוש מוצר במחיר טוב - אשמח. מהארץ או מחו"ל (שיתאים לחשמל בארץ).

תודה רבה ושלא נדע הפסקות חשמל כלל smile.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אישית יש לי בבית גם וגם

או גאמטרוניק

או אדוויס

יש עוד כמה חברות

אבל אלו מוכרים ואמינים

המחולל חמצן צורך 300W.

והמיטה זה שנאי של 24 וולט.

זה אומר שאתה צריך אל פסק של לפחות 400W (לא קיים) הכי קטן זה בערך 600 או 700W

* לגבי המיטה אתה יכול להדליק ולכבות את האל פסק ולשנות כל פעם תנוחה.

* לגבי המחולל חמצן. כנל לפי מידת הצורך / מערכת מצברים לשימוש ארוך

אבל כאן יש קאץ. אל פסק קטן יחזיק מעט זמן.

אתה צריך אל פסק שמיועד לאורך זמן ולא רק לכמה דקות.

כאן אתה מחפש מכשירים גדולים יותר ולרוב יקרים יותר

י

עריכה אחרונה על ידי Soundman

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי, יש עוד מכשיר רפואי. יש 3.

אני תכף אעלה את המידע החשמלי שלו, לא מצאתי עוד מעבר למה שצילמתי, ואני חושש שזה לא נותן יותר מדי מידע.

מה דעתכם?

אשמח להתייחסות לכל שלושת המכשירים בבקשה. ממש תודה!

[ATTACH=CONFIG]524953[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]524954[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]524955[/ATTACH]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם עוד בערך 300-350 וואט

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להסביר לי איך יודעים?

אני ואחי שיערנו שזה מכשיר שצורך כמה אלפים טובים.

מדובר במכשיר רפואי שמוציא ומכניס אוויר בעוצמה חזקה מאוד, והתפלאתי שזה כ"כ קצת. רק כמה מאות וואט?

תודה על ההסברים של כמה כל מכשיר צורך, עכשיו נצטרך לגשת למלאכה של בחירת האל פסק.

אחד לכולם?

אחד לכל אחד?

אגב, המיטה הרפואית, כמה וואט היא תוכל להציץ בבקשה בתמונות למעלה?

המחולל 300.

המכשיר - 300~350 ממה שהבנתי (מסוקרן איך מחשבים לבד, שאוכל להסביר גם לאחי).

המיטה - ? (כתבת שנאי של 24 וולט, אך בוואט כמה היא?)

~~~

בעצם, אני חושב שקצת נפלתי במלכודת של להתפזר מתוך התלהבות של מוצר חדש שלא הכרתי.

הרי, לא באמת צריך 24/7 שהמיטה תפעל. בהפסקת חשמל. זה סה"כ לשינוי תנוחה/זווית/מצב.

כנ"ל המכשיר שמוציא ומכניס אוויר (אותו מכשיר רפואי). אלא רק כשעושים סשן טיפולים איתו (מס' פעמים ביום).

אני חושב שיותר מדי התפזרתי. אולי הדבר היחידי שכן צריך שיהיה לו זמינות של כמה שעות - זה המחולל.

אחי לא צריך חמצן 24/7 אלא רק בשינה.

אני חושב שהמסקנה פה היא שלא צריך אל פסק אחד לכל מכשיר. אלא מספיק אל פסק אחד לכל המכשירים.

לא צריך "מפלצת" אלא אפשר להסתפק במשהו בסביבות ה 800W ופשוט נחבר אותו למה שצריך שיפעל בזמן של הפסקת חשמל.

אם אני טועה - אשמח שתעירו לי על כך בבקשה.

האם האל פסק הזה הוא בסופו של דבר סוג של סוללת גיבוי? אם כן, אפשר להשתמש בו כל פעם ספציפית לאותו המכשיר שצריך.

סוג של פאוור בנק.

כי אצלנו הייעוד שלו הוא לא עבור מחשב. אלא עבור ציוד רפואי בעת הפסקת חשמל, שיהיה אפשר להשתמש בציוד כשצריך.

עריכה אחרונה על ידי super-man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל פסק זה לא סוג של.... זה סוללת גיבוי רק עם ממיר מתח חזרה ל220V

אין סיבה לקנות אחד לכל מוצר כי לאל פסק יש חיי סוללה של כ 3 שנים (יש בפנים סוללת חומצת עופרת )

* יש סוללות טובות יותר אבל זה יקר יותר (אין לי נסיון עם התקנה של סוללת ג'ל / ליטיום / אחרת בתוך המוצר. כי מערכת הטעינה מיועדת לסוללת חומצת עופרת)

* על כל מוצר בנפרד יהיה צרכן קטן ואין אל פסק של 300 וואט שהוא שווה משהו. המוצרים הטובים הם של 700W -800W ומעלה.

יש אל פסקים בייתי של 600-2000W שיודעים לתת כמה שעות לפי עומס. ויש תעשייתים של אלפיי וואטים ולמשך כמה דקות שהם מיועדים לעבוד עד שמערכת הגיבוי שהיא גנרטור יכנס ויתייצב לעבודה.

אתה יכול להשתמש באל פסק כל פעם למוצר אחר בנפרד או ביחד. כמובן שהם לא יהיו חזקים מהאל פסק.

יכול להיות מיטה + מטען לפלאפון + מטען למחשב נייד + סיפאפ + אור קטן

ויכול להיות משאבת אוויר לבד. אתה מחליט את השימוש. לפי מה שמחובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בבדיקת הצרכים: האם לחלק מהמכשירים יש סוללת גיבוי פנימית, והם כן - האם היא מספקת את הצרכים גם להספקת חשמל של יותר מכמה דקות?

אני מבין ש"המכשיר השלישי" הוא דווקא הקריטי ביותר - מכשיר הנשמה. ויש לו סוללת גיבוי פנימית כלשהי. השאלה היא האם זו סוללה לכמה דקות או ליותר מזה.

לדעתי - צור קשררר עם ספקי הציוד. הם מכירים את הצרכים, הם מודעים היטב לבעייתיות של רציפות הפעלתו, וקרוב לודאי שאם אינם מספקים את הציוד בעצמם הם יידעו להמליץ על יוד מתאים.

ועניין נוסף - לאור הקשיים הכלכליים שאתה נתון בהם, בדוק עם קופת החולים האם היא תוכל לממן את ציוד הגיבוי, לפחות למכשירים הקריטיים ביותר (כאמר, אני מניח שמדובר במכשיר ההנשמה).

עוד דבר - בצילום ראיתי שלמכשיר ההנשמה יש כניסת מתח נוספת (24 וולט) - האם זו יכולה לשמש את התקן הגיבוי, כך שיהיה יותר פשוט מאל פסק (כלומר ללא הממיר ממתח הסוללות ל-220 וולט)? - כאמור, את השאלה צריך להפנות למי שמכיר את המכשיר, קרי, החברה המספקת אותו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מכשיר החמצן, יש לו אזעקה למקרה של הפסקת חשמל בלילה?

כי אם כן ובמידה ויש מקום אז גם גנרטור קטן יכול לשמש כגיבוי (המיוצבים עולים בסבייבות האלפייה ואם לא חייבים מיוצב הם עוד יותר זולים) אבל כמו שאמרו, תתחיל עם ספקי הציוד. הם מכירים את הצרכים הרבה יותר טוב מאיתנו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה של ספריאל -> תפנה לספקי הציוד. הם אמורים לדעת כיצד להתמודד עם הנושא. כמו כן, תערב את קופ"ח.

למרות שאינך חושב כך, אך שינויי תנוחה זה משהו שעשוי להיות קריטי (פצע לחץ זה נושא מאוד בעייתי) אלא אם יש מי שיכול לבצע שינויי תנוחה באופן פיזי.

למרות שעל פניו יש כאן עצות טובות - אל תסתמך עליהן מאחר ויש בהן טעויות מובנות (אני לא מפרט, בכדי לא לפגוע בכבודם של אנשים).

אלו שאלות לאנשי מקצוע בתחום - ורק אליהם.

(אח מוסמך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, השתמשתי באל פסק כזה למכונת הנשמה.

לקחתי אל פסק רגיל של ADVICE, חיברתי אותו במקום מצבר ה 12V הקטן המקורי למצבר של רכב.

אני מכיר כבר את הסיבות למה מצבר של רכב לא מתאים, אבל זה עבד מצוין 5 שנים.

זה היה כ"כ טוב, שהרכבתי לכיסא הגלגלים תושבת מיוחדת אליה חיברנו את העסק ויצאנו לטיולים של יום שלם ללא מקור חשמל.

יש פתרונות מקוריים אבל הם יעלו הרבה יותר.

אם אתה צריך, יש לי אפילו אל פסק עם סוללה לא תקינה לתת לך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שעל פניו יש כאן עצות טובות - אל תסתמך עליהן מאחר ויש בהן טעויות מובנות (אני לא מפרט, בכדי לא לפגוע בכבודם של אנשים).

(אח מוסמך)

נשמח אם כן תפרט כדי שכולנו נלמד.

אנחנו נותנים עיצות על סמך ההיגיון והניסיון שלנו אבל אנחנו לא בעלי מקצוע. ממש לא ניפגע אם תגיד לנו שאנחנו מדברים שטויות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בבדיקת הצרכים: האם לחלק מהמכשירים יש סוללת גיבוי פנימית, והם כן - האם היא מספקת את הצרכים גם להספקת חשמל של יותר מכמה דקות? כמדומני לשום מכשיר אין סוללת גיבוי פנימית. אם הייתה, היינו אמורים לדעת. משתמשים בכל מכשיר קרוב לעשור. מספיק זמן.

המכשיר היחידי שיש לו אזעקה הוא המחולל החשמלי, החמצן, כשאין חשמל הוא מסמן לך תכבה אותי (לא ממשיך בעבודתו, אלא רק מסמן לך שאין לך).

אני מבין ש"המכשיר השלישי" הוא דווקא הקריטי ביותר - מכשיר הנשמה. ויש לו סוללת גיבוי פנימית כלשהי. השאלה היא האם זו סוללה לכמה דקות או ליותר מזה. כיצד הבנת שיש לו סוללת גיבוי?

לדעתי - צור קשררר עם ספקי הציוד. הם מכירים את הצרכים, הם מודעים היטב לבעייתיות של רציפות הפעלתו, וקרוב לודאי שאם אינם מספקים את הציוד בעצמם הם יידעו להמליץ על יוד מתאים.

ועניין נוסף - לאור הקשיים הכלכליים שאתה נתון בהם, בדוק עם קופת החולים האם היא תוכל לממן את ציוד הגיבוי, לפחות למכשירים הקריטיים ביותר (כאמר, אני מניח שמדובר במכשיר ההנשמה).

עוד דבר - בצילום ראיתי שלמכשיר ההנשמה יש כניסת מתח נוספת (24 וולט) - האם זו יכולה לשמש את התקן הגיבוי, כך שיהיה יותר פשוט מאל פסק (כלומר ללא הממיר ממתח הסוללות ל-220 וולט)? - כאמור, את השאלה צריך להפנות למי שמכיר את המכשיר, קרי, החברה המספקת אותו.

ידידי, על הקשיים הכלכלים כבר מזמן לא מדברים.

היום זה כבר לא כמו בעבר. אין סיוע, אין עזרה. אין כמעט כלום.

אתה פשוט מוצא איך להסתדר. מחלק ללא מעט תשלומים. מוותר פה, מוותר שם.

בעבר הייתי מגיע לקופת החולים, מקבל החזר על אמבולנס. היום הדברים השתנו.

"לך לרווחה".

מדובר על בן אדם, שחייב לחזור באמבולנס לבית. כן? לא בבן אדם שזה פינוק עבורו (מי נהנה לחזור לבית עם אמבולנס?)

יש נכים, שמעצם נכותם (סיעודים, מרותקים למיטה) אין ברירה, חייבים לחזור הביתה באמבולנס. בשכיבה.

כי הכיסא גלגלים - בבית. כי יש זמן מסוים שמרגע האשפוז ועד שאפשר לחזור לכיסא.

ואני לא צריך לספר לכם כמה גובות חברות האמבולנס הפרטיות על נסיעה לכיוון אחד במרחק 30-40 ק"מ.

סכום שצריך לחלק לכמה צ'קים. אם תרצו רמז: 10% משכר המינימום החודשי. זה סכום הנסיעה, ויש כאלה שמבקשים אפילו יותר. צריך להתמקח.

בקיצור אני מוצא פתרונות בעזרת הפורום היקר הזה, ואז מתכנן כבר דרך איך אני מוציא את הפתרונות והעצות בפועל.

תודה.

תחסוך את הגיבוי למחולל חמצן בעזרת בלון חמצן לגיבוי.

חשבתי על זה.

אחי, בתור אחד שמנוסה עם חמצן. לא עלינו ובריאות לכולם.

מעדיף את החמצן מהמחולל, ואילו הבלונים הם לגיבוי בלבד.

לא אתווכח איתו כמובן. לכן אם אני יכול לאפשר לו "ליהנות" מהחמצן של המחולל - בקשה פשוטה, ללא טרחה עבורי, אני לא רואה סיבה שלא.

לגבי מכשיר החמצן, יש לו אזעקה למקרה של הפסקת חשמל בלילה?

כי אם כן ובמידה ויש מקום אז גם גנרטור קטן יכול לשמש כגיבוי (המיוצבים עולים בסבייבות האלפייה ואם לא חייבים מיוצב הם עוד יותר זולים) אבל כמו שאמרו, תתחיל עם ספקי הציוד. הם מכירים את הצרכים הרבה יותר טוב מאיתנו.

אכן, יש אזעקה. צפצוף ארוך עד שמכבים אותו. מסמן שאין לי חשמל תכבו אותי.

גנרטור פחות רלוונטי לדעתי.

מזהם?

סולר. דלק. נפט.

גז עולה יקר (גנרטור גז).

בנוסף, תופס שטח לא קטן (הדירה מאוד קטנה, דירת עמידר בסה"כ, עם עוד ציוד רפואי שלא ציינתי פה, כי הוא לא חשמלי. אז גנרטור יתפוס שטח שכבר עכשיו כמעט ואין).

גם מה יהיה מחירו של גנרטור?

אני נכנסתי ל"אל פסק" כשאני לא בקיע בכלל במחירים. גנרטור כבר מראש נראה לי כמו משהו יקר (ואולי גם מרעיש ומזהם את האוויר בבית?)

מצטרף להמלצה של ספריאל -> תפנה לספקי הציוד. הם אמורים לדעת כיצד להתמודד עם הנושא. כמו כן, תערב את קופ"ח.

למרות שאינך חושב כך, אך שינויי תנוחה זה משהו שעשוי להיות קריטי (פצע לחץ זה נושא מאוד בעייתי) אלא אם יש מי שיכול לבצע שינויי תנוחה באופן פיזי.

(אח מוסמך)

אשמח אם תפרט או לפחות בפרטי על מנת שנדע לא לעשות טעויות.

כמו שהנך יודע, או שעדיין לא, פנייה לאנשי מקצוע בתחום - היא לא תמיד קלה ברמה של תפנה והם רק מחכים לעזור.

לא חסרים לי סיפורים, מניסיון אישי, שעדיף לא לספר ולא לפרט כי זה לא יועיל, ולמרות הכל תמיד צריך להוקיר להם תודה כבוד והערכה על עבודתם.

לא תמיד האיש מקצוע שש לענות לך. או פנוי לפניה שלך. במיוחד בעידן בו אני מאמין שפונים לכל דבר.

אז עם הזמן הסבלנות מעט מתקצרת. אני מדבר מניסיון וחלילה לא מהשערות.

גם בנושאים אחרים. אתה מדי פעם צריך להתחנן ולהתפלל חזק שפנייתך תענה ושהאיש/ת מקצוע יהיו ביום טוב.

בהצלחה בתפקידך כל הכבוד לך.

לצערי, השתמשתי באל פסק כזה למכונת הנשמה.

לקחתי אל פסק רגיל של ADVICE, חיברתי אותו במקום מצבר ה 12V הקטן המקורי למצבר של רכב.

אני מכיר כבר את הסיבות למה מצבר של רכב לא מתאים, אבל זה עבד מצוין 5 שנים.

זה היה כ"כ טוב, שהרכבתי לכיסא הגלגלים תושבת מיוחדת אליה חיברנו את העסק ויצאנו לטיולים של יום שלם ללא מקור חשמל.

יש פתרונות מקוריים אבל הם יעלו הרבה יותר.

אם אתה צריך, יש לי אפילו אל פסק עם סוללה לא תקינה לתת לך.

בהצלחה.

אני מאמין שתוכל לעזור לי עם הידע והניסיון שלך. אם אפשר אשלח לך הודעה לפרטי. תודה.

https://www.advice.co.il/

ישראלים, נחמדים ומוצרים מצויינים.

תודה.

אשמח להמלצות של דגמים ספציפים?

כמה וואט אני צריך לאור המידע פה בנושא?

האם למצוא אל פסק במבצע, מחיר טוב, של 1000 וואט יעזור לנו? או 800 וואט?

כמה זמן בפועל זה יתן למחולל חמצן של אחי נניח?

אני רואה שיש אל פסקים שנותנים סה"כ 20 דקות. כשאמרתי את זה לאחי הוא :roflmao:

20 דקות למחולל חמצן זה לא באמת פתרון...

אם יש הפסקת חשמל נניח ב-02:00 ואנחנו רוצים שאחי ישן עם המחולל חמצן ללא בעיות, האם האל פסק יתן לו סה"כ 20 דקות פעולה למחולל?

זה הכל?

(המחולל 300 וואט)

או שהמחולל לא תמיד עובד ב300 וואט? אני לא מבין בזה מספיק:oops:

לגבי המיטה, המצב שבו תנוחה "תקועה" כי אין חשמל - זה אני קצת רגוע. כי אני אומר לעצמי

שכל עוד אין לחיצה על השלט, המיטה לא צורכת חשמל (אין נורה כל שהיא, כלום). אז הוא יכול להיות מחובר

לאל פסק, והוא יצרוך חשמל רק כשאחי ישתמש בשלט (מאמין שהצריכה תהיה ממש מזערית, עד כלום).

המכשיר הרפואי - איתו עוד אפשר לדחות את הסשן הטיפולי שלו אם יש הפסקת חשמל, למרות שיהיה טוב אם

יהיה פתרון עבורו אם אין חשמל.

אבל מה עם המחולל? אל פסק יוכל לתת זמן פעולה של לפחות 5 שעות למחולל כשאין חשמל?

* אני גם יוצא מנקודת הנחה שבישראל אין כמעט הפסקות חשמל כ"כ ארוכות.

תודה חברי הפורום היקריםsmile.png

עריכה אחרונה על ידי super-man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרמן, אתה חייב לבדוק מול היבואן מה אמצעי הגיבוי הנכון. אל פסק שמיועד לגבות מחשב לא בהכרח מתאים לגיבוי ציוד רפואי אם מבחינת המתח ויציבותו, אם מבחינת התדר, אם מבחינת צורת הגל, אם מבחינת רעש חשמלי, ואני בטוח שהמהנדסים שבינינו ממנו עוד מדדים. לכן פנה לייעוץ אצל היבואן.

לגבי הצד הכספי, תאלץ לבנות תוכנית לפי יכולות וסדרי עדיפות. גם בעניין זה הוועץ ברופא ובבעלי המקצוע הטכניים.

לגבי הגיבוי הפנימי ב"מכשיר הרפואי הנוסף" זה מה שהבנתי מאתר האינטרנט, אבל, שוב, בדוק מול השירות הטכני. אולי בדקתי דגם שונה מזה שיש לכם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...