Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איבוד קליטת לוויון באנדרואיד אוטו

Dor4U
שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

הרכב שלי תומך בAA והחיבור אליו עובד חלק, אבל, כשאני מפעיל את אפליקציית הווייז דרך AA קיים ניתוק של הGPS מידי כמה דקות, כך שה"חץ" שמסמן את הרכב בדרך על המפה הופך לנקודה שאיננה ממוקמת במיקום המדויק על המפה... התהליך הזה קורה כל כמה דקות ואז הווייז מתאפס על הדרך וממשיך בניווט.

זו לא בעיית קליטת לוויון, כי כשאני מפעיל את הוויז בנייד מבלי לחבר לAA הוא עובד מעולה.. כנראה משהו בממשק ביניהם.

מישהו נתקל? יודע איך ניתן להתגבר?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר הטלפון מחובר לרכב ואנדרואיד אוטו עובד, הטלפון משתמש במקלט ה-GPS של הרכב במקום בזה המובנה שבו. יכול להיות שברכב שלך מקלט ה-GPS כבוי כשלא מופעל ניווט ולכן לוקח לו זמן לקבל נעילת לויינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתח גוגל מפות ברקע אצלי זה פתר את הבעיה

בדיוק, צריך בכל תחילת נסיעה לפתוח תחילה את Google Maps ואז לעבור לוויז, רק ככה הוא לא מעבד את הקליטה.

בדקתי מול וויז וזה באג שמוכר להם והם בודקים אותו כבר תקופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאמר לזכותם שזה באג שנראה יותר של אנדרואיד אוטו ולא של וויז, זה נכנס בגרסה הקודמת של אנדרואיד אוטו.

ועדיין, זה שבGoogle Maps אין את הבאג, ולמרות זאת לוקח להם כל כך הרבה זמן לטפל בזה, זה ממש מוזר.

אני לא מבין איך אין יותר רעש לגבי זה, אם בוויז על הטלפון היתה כזו בעיה היו מדברים על זה המון ואני מתאר לעצמי שהטיפול בזה היה הרבה יותר מהיר.

כנראה שאנדרואיד אוטו לא מספיק פופולרי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנדרואיד אוטו לא נתמך רשמית בישראל - ולכן הוא לא מספיק פופולרי ולכן זה לא עושה רעש.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באג שקיים בגרסת האנדרואיד אוטו של וויז.

תוקן וחזר.

האמת? משתמש בגוגל ועם כל עדכון הוא יותר נוח ונעים לשימוש.

מחכה רק לתצוגת המצלמות והמשטרות כדי לערוק סופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באג שקיים בגרסת האנדרואיד אוטו של וויז.

תוקן וחזר.

האמת? משתמש בגוגל ועם כל עדכון הוא יותר נוח ונעים לשימוש.

מחכה רק לתצוגת המצלמות והמשטרות כדי לערוק סופית.

בארה״ב יש כבר תצוגה של משטרה ומצלמות בגוגל מפות. יש גם אפשרות דיווח. די ברור שהכיוון של גוגל זה להטמיע את היכולות של וויז במפות גוגל ואז לסגור אותה, בדיוק כמו שהם עשו עם פיקאסה.

https://www.androidpolice.com/2019/10/20/google-maps-adds-waze-like-crowdsourcing-with-4-new-incident-types

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני, אין שום סיבה בעולם לממן שתי אפליקציות שעושות אותו דבר עם אותו Backbone

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני, אין שום סיבה בעולם לממן שתי אפליקציות שעושות אותו דבר עם אותו Backbone

ככה זה בכל אקזיט. עוד דוגמא טובה היא רכישת וואטסאפ על ידי פייסבוק. תמיד בהתחלה יבטיחו ששום דבר לא ישתנה ויתנו לחברה הנרכשת חופש להשאר כמו שהם היו. אח״כ לאט לאט המייסדים יעזבו או יועזבו, יתחילו צעדי יעול ואינטגרציה ובסוף מהחברה הנרכשת ישאר רק השם או שאפילו זה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד זה ככה, אבל במקרים הנדירים שממש יש לך פעילות מקבילה (גוגל מפות ווייז) זה לגמרי מיותר להחזיק לאורך זמן את שתיהן על כל המערכים מסביב

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...