Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקת רכב פיג'ו 308 SW- עזרה

Amit Kimchi
שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לקחתי לבדוק רכב מלובינסקי טרייד,אשמח לדעת האם יש משהו חריג בתוצאות הבדיקה (מצורפת גם היסטורית טיפולים).

לפי המלצות מהפורום, עשיתי את הבדיקה במעבדה לרכב בחולון.

סה"כ קיבלתי רושם טוב, נראה לי מקום מאוד מקצועי וקיבלתי שירות טוב עם הסבר מפורט, אך שמח לשמוע גם את דעתכם.

תודה לכולם.

בדיקה.pdf

היסטוריה מעודכן.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

נראה רכב שווה קניה ( במחיר הנכון ).

הם צריכים להחליף רצועת מנוע ולסדר בלמים. אני מניח שיש אחריות של שנתיים על כמה מכלולים עיקריים.

שים לב בהמשך למצב רצועת טיימינג שמתפוררת בחלק מהמקרים, לפני מועד החלפתה לפי הוראות היצרן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטורית הטיפולים עודכנה בהודעת הפתיחה לקובץ הנכון.

הרכב נראה ראוי לרכישה, הייתי מבקש להחליף צלחות בלם, רצועת מנוע, וגם רצועת תזמון (לגבי רצועת התזמון גם אם כרוך בתשלום - תנסה להסתדר איתם)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש מלכוד עם החלפת רצועת תזמון עכשיו.

הרכב עדיין עם יחסית מעט קילומטרים - לובינסקי לא יסכימו להחליף, והמחיר המלא של החלפה יזומה אצלם יקר מאוד. ביצוע ההחלפה במוסך כללי, שהוא לא מוסך היבואן, עלול לפגוע באחריות של לובינסקי טרייד.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן כדאי לנסות להכניס את ההחלפה כחלק מהחבילה שהוא מקבל ברכישה. גם ללובינסקי זה כדאי, כי הם נותנים אחריות לשנתיים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות לרצועת תזמון הוארכה לשבע שנים ו 150 אלף ק"מ.

ללא שני קודי תקלה, אחד על לחץ שמן נמוך והשני על בעיה במערכת התזמון, לא יחליפו. (לא בטוח 100% לגבי השילוב של קודי התקלהת אצלי קודם הופיעה רק תזמון ולא הסכימו להחליף)

אני קניתי מהם שנת 2016 עם 35 אלף קמ. אחרי החלפה של רצועת תזמון ב 41 אלף קמ

Subaru BRZ 2018 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות לרצועת תזמון הוארכה לשבע שנים ו 150 אלף ק"מ.

אותי מדאיג הדבר הזה - זה אומר שבמצב הרגיל ( בלי שיש תקלה ) לא מחליפים רצועה עד 150 אלף קילומטרים /7 שנים .

ומה קורה למנוע? אין אחריות על מנוע מעבר ל 3 שנים ( או שנתיים של לובינסקי טרייד ממועד הרכישה). בנתיים, אם הרצועה מתפוררת חלקית וגורמת נזקים למנוע, לך תוכיח שאין לך אחות. במקום פותח השרשור שרוכש את הרכב, לא הייתי ישן בשקט עד 150 אלף קילומטרים עם רצועה מקורית. סמוך לסיום האחריות של לובינסקי הייתי הולך למוסך מכונאות שמתמחה ברכבי פיג'ו ומחליף אותה בלי חרטות, בתקווה שעדיין היא שלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מדאיג הדבר הזה - זה אומר שבמצב הרגיל ( בלי שיש תקלה ) לא מחליפים רצועה עד 150 אלף קילומטרים /7 שנים .

ומה קורה למנוע? אין אחריות על מנוע מעבר ל 3 שנים ( או שנתיים של לובינסקי טרייד ממועד הרכישה). בנתיים, אם הרצועה מתפוררת חלקית וגורמת נזקים למנוע, לך תוכיח שאין לך אחות. במקום פותח השרשור שרוכש את הרכב, לא הייתי ישן בשקט עד 150 אלף קילומטרים עם רצועה מקורית. סמוך לסיום האחריות של לובינסקי הייתי הולך למוסך מכונאות שמתמחה ברכבי פיג'ו ומחליף אותה בלי חרטות, בתקווה שעדיין היא שלמה.

אני הייתי מודאג כמוך ולחלוטין מסכים עם כל מה שאמרת.

אבל, היבואן והמוסכים שלו עובדים בצורה מטופשת של "שחור - לבן" לא באמת יודעים לעשות דיאגנוסטיקה ולהסיק מסקנות וכו...

אני ראיתי את ההתפרקות במבט וכל אדם סביר יכול לראות את הבעיה בעין בלתי מזויינת, עם זאת לדרוש החלפה על הבסיס הזה פשוט חסר טעם.

אני דאגתי שהתקלות יצוצו על ידי לא הרבה נהיגה נמרצת ובילוי של מספר דקות במהירויות שהשתיקה יפה להם עם דוושה שמחבקת את הקיר אש.

אני באופן אישי לא הייתי מוכן להשלם על החלפה של חלק שאין בכלל ספק שיצא תקול מהמפעל וצריך להיות מכוסה באחריות.

אם היה הולך מנוע כתוצאה מלחץ שמן נמוך לא הייתה לחברה ברירה אלא להחליף את המנוע.

הם בסך הכל לא מתחמקים מאחריות אבל מצד שני לא רצים להחליף את הטיימינג וכל הנלווה לכך.

היצרן הכתיב להם סט של תנאים שרק אם כולם מתקיימים הם מבצעים את הטיפול בגיבוי מלא של היצרן, ככה הוסבר לי בכל אופן וזה סך הכל נשמע מאוד הגיוני.

ולהעניין של הפוסט אני חושב שזה לא צריך לפסול קניה של הרכב.

הוא נותן תמורה מצויינת לכסף

Subaru BRZ 2018 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי עם קוד תקלה על שסתום VVT ועל בית מצערת לא הסכימו לשמוע על רצועת תזמון מתפוררת למרות שהעליתי את הנושא כ-20 פעמים.

בסוף הלכתי למוסך גבע שמציע בדיקה חינם למצב הרצועה ואכן היא התפוררה. החלפתי שם את הטיימינג. אחרי ויכוחים עם נציגי שירות של לובינסקי קיבלתי זיכוי במוסכי הרשת בגובה עלות קיט הטיימינג.

לפותח השרשור - אם אתה קונה את הרכב תדאג שהרצועה תוחלף או לפחות תבדק (לובינסקי לא בודקים). עדיף לקחת בחשבון עוד 1300-2000 ש״ח לעלות הרכב מאשר לבדוק את האחריות של לובינסקי טרייד במקרה של נזק למנוע/טורבו/שאר מערכות בגלל הרעבת שמן או חלקיקי גומי חופשיים במערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך החלפה ללא סיבה של הרצועה במוסכי היבואן תעלה כ ₪1350 . נסה להגיע עם הטרייד לחצי עלות עליהם

השאלה מה קורה אם הם פותחים ורואים שהכל מלא חלקי גומי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על הרכב, רכב משפחתי נהדר.

אל תתפשר על החלפת רצועה!

לובינסקי עומדים באחריות שלהם אבל תאמין לי אתה לא רוצה לבדוק את הנושא בעצמך.

אם לובינסקי לא מחליפים לך רצועה באוטו הזה תתקדם לאוטו אחר, כשאני קניתי עברנו על היסטורית טיפולים של כמה רכבים עד שמצאנו אחד שהרצועה כבר הוחלפה בו.

עריכה אחרונה על ידי דוב המערות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...