Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מזרון 190 ס"מ נכנס במיטה של 200 ס"מ?

Shay_u
שימו לב! השרשור הזה בן 1606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

(ברור שכן, אבל שנייה אסביר את עצמי)

אהלן, זוג צעיר שרוצה לרכוש סט ריהוט לחדר שינה מאיקאה (מיטה+שידות+קומודה).

אממה - המיטה ברוחב סטנדרט שבדי (אלא מה)- כלומר 200 ס"מ.

הסטנדרט במדינה אצלנו הוא 190 ס"מ.

האם תהיה בעיה להתאים מזרון 190 ס"מ לתוך מיטה של 200? האם הפער הוא בעייתי?

ואם כן, האם ישנם קשיים בלמצוא מזרנים של 200 ס"מ? מחירים יקרים יותר?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי פעם בעבר היה לי מצב דומה, אל"ט מזרן 160 במיטה 180 ס"מ. זה היה בעבר הרחוק, לא זכור לי כבעייתי במיוחד.

ולאור הפרסומות בטלויזיה - האם לא יהיה נכון להוסיף לרכישה גם מזרן? או שמא יש לכם מזרן טוב יותר צר?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

זה לא רק עניין של סטנדרט שבדי, זו טקטיקת שיווק של איקאה. יש למיטות שלהם מידה מאד לא נפוצה ע"מ לעודד את הלקוח לרכוש את המזרון אצלם ולא אצל ספק חיצוני.

הסטנדרט במדינה בה אני גר הוא 135 על 190, ומזרנים במידה של איקאה יש רק באיקאה. הפתרון שלי היה להתקין שני קרשים בגודל הרלוונטי בצד ובראש המיטה ע"מ למנוע את תזוזת המזרון (ויזואלית ההבדל אינו מורגש). בהמשך גיליתי שגם הקרשים האלה מיותרים, המזרון כבד מספיק כדי לא להחליק, וגם אם הוא זז זה רק בכמה ס"מ שאינם משבשבים את חוויית השימוש היומיומית.

בלי קשר, דווקא מיטות זה לא משהו שקשה לרכוש בישראל ובד"כ אין צורך להמתין להן זמן רב כמו לספות או רהיטים אחרים. חנויות כמו אורלי תעשיות עץ בקדימה או ברבי דניאל בת"א מציעות מבחר נחמד של מיטות פשוטות עם עלות-תועלת הרבה יותר גבוהה ועיצוב לא פחות נעים (לטעמי) מהשטאנץ של איקאה. שווה להתעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדריש.

מניסיון של העברת כל מיני מיטות של איקאה - אני ממש לא מרוצה מהמיטות שלהם, בנויות בצורה זולה ושברירית מדי. היוצא דופן היחיד - מיטות הברזל.

ממליץ להסתכל במקום אחר, יש כל מיני יצרנים מקומיים סבירים לגמרי (עם אספקה מהירה, כפי שציין דריש) והרבה יותר נוח לעסוק עם מידה סטנדרטית - זה הרי גולש גם לכיסויי המזרון ועוד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לי יש נסיון לא רע עם המיטות של איקאה, אבל קניתי רק כאלה עם קורת מתכת באמצע. רוב המיטות שראיתי באותו טווח מחירים מגיעות עם רגל חמישית באמצע המיטה, שזה פתרון לא אידיאלי לדעתי.

לגבי המזרון, אני אישית קניתי בעמינח, למיטב זכרוני אין הבדל במחיר בין מזרונים של 190 למזרונים של 200. מצד שני, המזרונים שלהם לא זולים באופן כללי. גם כיסויים של 200 אין בעיה להשיג.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן קניתי מיטה מאיקאה וכן היא 200 ס"מ

והמזרן שלי 190. יש פער קטן ונראה לעין אבל אפשר לשים כריות בשורה או כל אלתור אחר

סה"כ לא כזה נורא, עדיף מלשלם אלפי שקלים למזרן במידה של המיטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לכם? כל חנות מזרונים מחזיקה מזרונים באורך 2מ'.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטות וארונות נטיה לא לסבול היטב מעברי דירה. החיבורים מתרופפים ונותר נזק שלדה. גם אצל היצרנים הטובים ביותר .

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני העברתי מיטה של איקאה (מיטת נוער) מדירה לדירה, ללא בעיה.

גם העברנו 3 ארונות הזזה (יחסית חדשים, לא איקאה) ללא בעיה.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני העברתי מיטה של איקאה (מיטת נוער) מדירה לדירה, ללא בעיה.

גם העברנו 3 ארונות הזזה (יחסית חדשים, לא איקאה) ללא בעיה.

הניסיון שלי שונה. אכן מיטות נוער (של וידר) עמדו יפה בהעברה, העניין הוא שהן בעלות שלדת מתכת. מיטות כפולות מעץ הן יצורים שונים ויותר רגישים, בהעברה נדרשים פירוק והרכבה ואז כל העסק נחלש מאד. ועם ארונות היה לי ניסיון רע אפילו בהעברה בתוך הדירה. כל רהיט שיש לו מומנטים גדולים רגיש לכל תזוזה מעבר לשגרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקום יש גם סטנדארט של 2מ.

לפני 10 שנים זה היה חריג יחסית, והסטנדרט היה 190*140

היום לכולם יש כסטנדארט את ארבעת הגרסאות:

רוחב 140 ו 160 באורך 190 ו 200

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניסיתי, אבל מאמין שלא תהיה בעייה.

תמיד אפשר למלא את החלל עם משהו.

אני כן ממליץ לגבי מיטה, לקנות מנגרייה. את שלי קניתי באיזור הקריות מחנות רהיטים שמייצרת בעצמם, ואני מאד מרוצה.

רוב הרהיטים של איקאה, לפי מה שראיתי, מכיר ויודע, מניסיון אישי, איך אנסח זאת? לא משהו.

עצים שקל לי לסחוב, לא שווים כלום לרהיטים. והרהיטים של איקאה לא שוקלים הרבה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארון 3 דלתות ששוקל 80 קילו של עץ זה לא שוקל הרבה?

נניח נוריד אריזה וקרטונים דחוסים וכו' בהגזמה 5 קילו, 75 קילו לארון של 117x190 ס"מ זה לא מעט בכלל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...