Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום בישראל לרכישת חישוקי גלגלים - לא מסין

ch2856
שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש מקום לרכישת חישוקי גלגלים מיצרן מוכר ואיכותי, לא מסין. אפשר לדלג את ג.מ פורטל, לא אוהב את המקום הזה מניסיון לא מוצלח בעבר.

מכיוון שלא לכל היצרנים יש את אותם המידות בדיוק, מה הטווח הרצוי לחישוקי במידות של

7.5Jx18 ET45 קדמי ו-8Jx18 ET52 אחורי?

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פורטל יכול לייבא לך גם תוצרת איכותית בהזמנה אישית, אבל המחיר בהתאם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

מנסיוני בעבר עם ג.מ פורטל,

גם אני חוויתי נסיון לא מוצלח ברכישת ג'נטים איכותיים וקלים ולא סינים,

שאני רכשתי אותם במחיר גבוה שם,

ולאחר כמה חודשים היתפרסמו במחיר נמוך ב 25 אחוז באתר שלו,

כשפניתי לאותו בחור "חביב" שוב , אמר שזה טעות בפירסום.

הבחור הבטיח לפצות בקניה הבאה בעתיד, אך אני ויתרתי על החוויה להתקרב לשם שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לוותר על פורטל? נכון שהיחס שם לא להיט אבל יש לו כנראה סחורה הכי טובה שיש בארץ. כמובן אם אתה מוכן לשלם על כך.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אתה יכול לנסות ב e&a בבני ברק.

וגם בטיפטופ ברחוב התחיה בתל אביב,

שים לב הפנצריה עם השם הדומה בעיר רמלה מוכרת oz חיקוי.

את טיפטופ ברמלה אני מכיר, מקום זוועתי, לא ידעתי שהם למעשה לא קשורים לתל אביב, פסלתי אותם מראש בגלל שחשבתי שזה סניף שלהם.

לגבי

מ.י.ח, במקרה הייתי אצלם במחסן בנושא אחר השבוע, אני יודע שהם מייבאים OZ מאיטליה, אבל כמו כולם כבר פחות מתעסקים בזה ומתעסקים בעיקר בצמיגים וחישוקים תוצרת סין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ביקשתי מפורטל הצעת מחיר לג'נט מסויים ולא חזרו אליי בכלל. בד''כ, דבר שכזה גורם לי לפסול עסק ולעבור למתחרים. אבל אנחנו חיים במדינה עם הצע כ''כ מצומצם, שאם אתה רוצה משהו איכותי וספציפי כנראה שאין להם מתחרה ראוי בארץ.

ההומנים לא קונים ג'נטים ואלה שכן קונים קונים סיניים. ביקוש לג'נט איכותי הוא סופר מצומצם בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה המצב כאן. אפשר כמובן להביא הכל לבד, אך המשלוח האווירי, לעומת ימי במקרה של יבואן מסודר, הופך את זה לרכישה יקרה במיוחד עם המכפלות של 1.48 למכס ו1.17 למע"מ.

מהחיפושים מצאתי יבואנים אחרים ל- Momo, OZ ו Enkei.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר של oz אצל פורטל הכי נמוך כי הוא מביא מכולה ולא סט אחד. לפני חודשיים רציתי להחליף גנטים חדשים אך ורק איכותיים ומותג טוב. מה ההפתעה שאף אחד בארץ חוץ ממומו לא מחזיק דבר . כל אחד אומר שאפשר להזמין מה בא לי אבל כשאני מוציא כסף ורוצה לעשות הזמנה אז או דופקים לי מחיר מצוץ מהאצבע או זמן הספקה הזוי. בסוף חזרתי לפורטל והזמנתי ממנו. הוא פשוט יודע , שמי שרוצה איכות יחזור אחיו. ד"א גם לmomo יש סדרות והסדרה הגבוה rf עולה כבר כמו oz. Vossen מקורי סביב 15 אלף. בכל זאת זו פעם שניה שמזמין מפורטל ואם הוא רואה שאתה רציני אז כן קיבלתי "קצת" יחס שזה עצוב. כל הבני דודים בצפון מחזיקים חיקויים או זבל סיני .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק אתה צודק, מהבדיקות שעשיתי נדמה לי שאין לי ברירה אלא לקפוץ לפורטל, אצל האחרים יש בקושי דגם אחד מתאים של מותג במלאי. אין מה לעשות, עם ישראל שמח עם החישוקים הסיניים ואני יכול להבין אותם. המחיר זול משמעותית וברוב המקרים הם בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מרצדסים ובימרים של דגמים חדשים בשווי איזה חצי מיליון שקל ,מרכיבים ג'נטים זבל 20" כולל צמיגים בארבע אלף שקל. זה מזעזע , בגלל זה אף אחד לא מכניס סחורה איכותית לארץ ואפשר להבין אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...