Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה לא קונים רכב בנתניה או למה חייב לבדוק הכל ברכישת רכב יד 2

outnex
שימו לב! השרשור הזה בן 1611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רואה מודעה ביד 2 - נירו בן שנה מאדם שקנה אותו מליסינג. יד 1 ליסינג יד 2 המוכר.

מחירון צחי לוי 99 מבוקש 95. לא מחיר מציאה או נמוך במיוחד, רגיל לחלוטין.

בהתכתבות נאמר שרק תיקון צבע בטמבון.

יום אחרי זה הפך לתיקון צבע בטמבון וגם בכנף.

אמרתי אני חוזר למרכז אני אעבור בנתניה לראות את הרכב הזה.

מגיע בשעות הערב, שואל איפה הרישיון על שם המוכר- אין. הרישיון על שם כלמוביל פתרונות מימון בע"מ. מה שאומר שהבחור סוחר.

טמבון קדמי באמת על הפנים, כולו צבוע. המנוע נראה תקין,ללא תאונה יותר קשה. אז אני שואל איפה חשבונית תיקון(נאמר שתוקן במוסך הסדר של כלמוביל) - אין חשבונית, תוקן באופן פרטי(???)

עובר לטמבון האחורי-כולו צבוע.

"ומה קרה כאן"

"הכל תקין, לא יודע אני לא מבין במכוניות"

מכסה תא מטען-גם צבוע כולו. צביעה יותר טובה מהפרונט אבל עדיין רואים. צד שמאל בכלל אין גומיה ששומרת שלא יהיה מגע בין הדלת לטמבון.

"ומה קרה כאן"

"קח לבדיקה שיגידו לך"

ברגע הזה הסתובבתי והלכתי.

שורה תחתונה רכב בן שנה עם דפיקות קדימה ואחורה, יכול להיות זה רק קוסמטי אבל הבן אדם שקרן. אין בכלל מה להמשיך לבדוק.

אין טעם לבדיקה מעמיקה של ק"מ, כריות אוויר אם קיימות בכלל. הבן אדם משקר בפנים.

הרישיון בכלל לא עובר באתר של מרכז הסליקה של חברות הביטוח. גם אם היה עובר הרכב תוקן שלא דרך הביטוח ולא תראו את זה.

פעם לא הבנתי למה ללכת ולזרוק עשרות אלפים בירידת ערך של רכב חדש מהחנות, היום אני מבין למה לאנשים אין כוח לכאב הראש הזה שנקרא שוק היד 2.ואם החלטתם שאתם רוצים אז תעשו טובה תקחו מישהו שמבין במכוניות שיבדוק לכם את הרכב.

photo_2019-11-23_21-49-18.jpg

photo_2019-11-23_21-49-12.jpg

photo_2019-11-23_21-49-15.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צפוי. חבר, כנראה פספסת את הכלל מס' 1 ברכישת רכב מיד שניה - לעולם ללא להתקרב לנתניה בחיפושים.

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים האחרונים מחפש רכב מיני (פיקנטו, i10, 500,אדם) עבור אחיינית שלי.

נתקל בהרבה מודעות פרטיות שמאחוריהן עומדים סוחרים (הרבה מנתניה ומחולון, אבל לא רק.).

הדבר היותר מעצבן הם מוכרים פרטיים שרושמים יד ראשונה ומתגלים כשניה מליסינג 0 קילומטר (ולא מבינים מה לא בסדר).

ובעיקר מעצבן עניין הטיפולים.

"רכב מטופל ושמור" במודעה מתברר שטופל לפי קילומטראז' ולא לפי זמן כי הגברת נוסעת רק 10000 בשנה אז עושה טיפול כל 15 (שנה וחצי).

התחלנו כבר לפזול לכיוון יד ראשונה 0 קילומטר, מזל שאין שם מציאות כרגע...

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב האנשים, כולל אני, לא היו מזהים צביעה מחדש (אלא אם היא ממש גרוע עם מכחול), היו לוקחים לבדיקה במכון שעובד עם הבחור וגם אם לא, לא בטוח שהמכון היה עולה על תיקון הצבע (הם לא תמיד) וזהו, הרכב נמכר לפראייר הבא. וכן, זו סיבה משמעותית מדוע אנשים רבים מעדיפים חדש מהסוכנות גם אם זו לא הבחירה הכי כלכלית, היא בהחלט מוסיפה לבריאות הנפש מול מה שהולך בשוק היד ה-2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ch2856 - לא צריך להיות גאון גדול לראות הבדלי צבע או צביעה מחדש. הפאקים בעיקר בקצוות, הפינות של הטמבון שרואים בהן קילוף או לכלוך או שכבת צבע נוספת על הקיימת. אפשר לעשות צביעה ברמה גבוהה שתכלול פירוק מלא של הטמבון ואז זה יהיה ברמה הרבה יותר גבוהה, אבל סוחר ממוצע לא יעשה זאת.

ברכב הזה בכלל לא היה צריך להתאמץ - מתחת לפנסים רואים נקודות קטנטנות של פלסטיק שחור שלא נצבע כי לא פורקו הפנסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים האחרונים מחפש רכב מיני (פיקנטו, i10, 500,אדם) עבור אחיינית שלי.

נתקל בהרבה מודעות פרטיות שמאחוריהן עומדים סוחרים (הרבה מנתניה ומחולון, אבל לא רק.).

הדבר היותר מעצבן הם מוכרים פרטיים שרושמים יד ראשונה ומתגלים כשניה מליסינג 0 קילומטר (ולא מבינים מה לא בסדר).

ובעיקר מעצבן עניין הטיפולים.

"רכב מטופל ושמור" במודעה מתברר שטופל לפי קילומטראז' ולא לפי זמן כי הגברת נוסעת רק 10000 בשנה אז עושה טיפול כל 15 (שנה וחצי).

התחלנו כבר לפזול לכיוון יד ראשונה 0 קילומטר, מזל שאין שם מציאות כרגע...

יש 500 בפורום ממשתמש אמין וותיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סוף העולם. השמן מספיק איכותי היום לעמוד בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לזהות צביעה?

דלתות-לרוב יהיו נזילות צבע איפה שהידיות ועל הגומיות של החלונות יהיה קצת צבע.

טמבונים-הפנסים לא ישבו ישר+שאריות צבע על הפנס או הגומיה של הפנס,בחיבור בין הטמבון לכנף יהיה שכבה עודפת,קילופים קטנים באיזור הגריל והרשת-איפה שהצבע לא תופס טוב.

מכסה מנוע-לרוב לא צובעים מבפנים ובנקודת פתיחה תראה עוד שכבה או הצטברות צבע.

זה אם מתעמקים,כדי לדעת איפה להתעמק מספיק להתרחק מהרכב 4-5 מטרים ולחפש איפה נראית חוסר אחידות בצבע,לבן וכסף רואים קצת פחות-בגוונים כחולים,אדומים,שחורים יראו את ההבדלים טוב.

כמו כן,לחפש חוסר סימטריה-לרוב בתיקונים זולים הפנסים לא יהיו מקבילים,מכסה המנוע לא יהיה ממורכז ואם תוקנו כנפיים אז לפעמים אחת תבלוט קצת יותר מהשניה(השפיץ שליד הפנס הקדמי).

דרך נוספת,להדליק את הפלאש בטלפון ולהאיר על הגג(גם באור יום)-ככה תראה את המרקם של הצבע טוב יותר(למה גג?כי אני מאמין שגג לא צבעו ברוב הרכבים) ותעבור עם הפלאש על חלקי פח(דלתות,כנפיים,קורות,תא מטען) וההבדלים במרקם יקפצו לעין.

המצב במגרשים וגם אצל מוכרים פרטיים זוועה.

למעט מגרשי יבואנים שרוצים מחירים גבוהים מידי לטעמי,מגרשי ליסינג של חברות גדולות זו אופציה טובה לקנות רכב.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש משפחתומטית הכי סטנדרטית שיש.

יונדאי I30 2013 יד שלישית מליסינג פרטי(כמובן ששכחו לציין),הרכב במצב לא טוב מבפנים אבל בר תיקון מתעקשים על משוקלל יד2.

עוד רכב דומה שנת 2014 יד 2 רוצים עליה 65 אלף-אז אני אקנה כבר אחת 2016 ב60 עם אותו ק"מ מליסינג ועם אחריות.

יש תחושה שהרוב לא מחפשים למכור אלא מחכים לפראייר התורן שיגשים את הבקשות ההזויות שלהם.

כל פעם אני מפנה שעה שעתיים,נוסע מסתכל וחוזר בידיים ריקות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביד 2 בחור אחד עם נירו בת שנתיים. מחירון 117 הוא רוצה 120. למה? "ב1.1 המחירים עולים וגם אצלי המחיר עולה"

גאוני, האוטו שלו כמעט חודשיים בלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להתקרב לחולון לא לנתניה ולישובי הסביבה.

סוחרי נתניה מפרסמים שהאוטו מאבן יהודה , כפר נטר , בית יהושע וקובעים פגישה "בעבודה" (על הקונה ) בנתניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...