Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט צביעת ג'אנטים, 3/4 כוח

שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אף פעם לא אהבתי את הקונטרסט בין חישוק שחור לבין צלחת כסופה. ישנם חישוקים בהם זה פחות בולט ונראה סביר, כמו של יונדאי גטס למשל. באלטו הפתחים גדולים יחסית, והשחור מאחורה די צועק. ישנם שלושה פתרונות- להחליף לחישוקים קלים, לצבוע את הצלחות בשחור (ראיתי כמה שעשו את זה) או לצבוע את החישוקים בכסף. בחרתי בג'.

מראש אני מציין, שמדובר ב"3/4 כוח". כל התהליך בוצע בשעתיים פנויות מילדים ויתר עיסוקי החיים (שישי בבוקר), בחנייה ציבורית של בניין, ובאוטו שצריך לחזור לכושר אפס עד סוף היום. החומרים שהשתמשתי היו צבע יסוד מטופ קולור שנשאר מפרוייקט אחר וצבע כסף גנרי מהטמבוריה הקרובה לביתי. בסקאלה של אחד עד עשר, כשאחד זה "בוא נעביר איזה מברשת על הגלגל" ועשר זה השירשור הזה של איתי סמוראי, שנתן את ההשראה ד"א, הייתי מגדיר את הצביעה הזאת כ7.5. הסעיף שבעיקר מיהרתי בו היה השיוף, וכמובן שהצביעה עצמה והייבוש נעשו בשטח פתוח ולא במקום סטרילי כפי שהייתי רוצה.

ניגש לעניין:

בבטיחות לא מחפפים

1.jpg

אחרי שטיפה

2.jpg

אחרי שיוף, בדרגות 60 ו120. בעיקר התעכבתי על הטבעת הרחבה, שרואים דרך הצלחת

3.jpg

מיסוך, שלב א' ושלב ב' (תכל'ס, בגלגל 155 אפשר לכסות הכל במסקינטייפ :lol:)

4.jpg

אחרי שכבת יסוד שנייה

5.jpg

שכבה שלישית של יסוד ושכבה ראשונה של צבע

6.jpg

אחרי שלוש שכבות כסף

7.jpg

8.jpg

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמן ההמתנה בין שכבות היה כ10 דקות. זמן ייבוש סופי- 4 שעות.

אחרי 4 שעות הרכבתי חזרה את הגלגלים, ושעה אחרי כן הרכבתי את הצלחות. במסגרת הפרוייקט, הצלחות עברו ריענון קל גם הן.

9.jpg 10.jpg

בשלב זה, נצבעו רק שני החישוקים השמאליים. בשבוע הבא אסיים את הפרוייקט.

בסה"כ ובהתחשב במגבלת הזמן, הניסיון והאמצעים שברשותי, אני מרוצה מאוד מהתוצאה. המטרה הושגה- צביעת החלק השחור הבולט, וכיוון שהצלחת מגינה על החישוק, אני פחות מודאג מקילופים או שריטות שאולי עלולים להופיע עם הזמן.

מקווה שנהניתם

עריכה אחרונה על ידי שביט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, מאוד.

תתחדש

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נראה טוב. אני רוצה לצבוע את הג'אנטים, מתלבט מאוד אם בכלל לנסות לעשות את זה בעצמי.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים.

האמת שעוד לא התרגלתי למראה החדש, ואני משתעשע במחשבה לוותר על הטאסות, ולקנות hub caps שחורים קטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היית צריך פשוט לנקות טוב את הגאנט פח ומקסימום לצבוע לשחור מחדש.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי

במסגרת הפרוייקטצ'יק, אני מחפש צלחות אמצע כמו בתמונה (היו נפוצות בסוף האייטיז תחילת הניינטיז).

חיפוש hub caps בכל מיני וריאציות מעלה בעיקר את הפקקים הקטנים, של 60 מ"מ (קניתי גם רביעייה שחורה, שיהיה).

האם יש למישהו רעיון/ מושג איך אפשר למצוא צלחות כאלה?

האם יש אולי למישהו כאלה למכירה? (אין דבר העומד בפני צבע ומדבקה :-D)

תודה על כל תשובה

Screenshot_20191201-180935.jpg

Screenshot_20191201-180935.jpg

עריכה אחרונה על ידי שביט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...