Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש לקבל ייעוץ בקשר למצבר, אודי q3 1.4 2015

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה לעדכן, שנאלצתי לקנות מצבר חדש. היום נסעתי לחשמלאי שהוא מתקין מורשה של איתוראן. הוא בדק את הרכב והראה לי שצריכת זרם זליגה היא 3 מיליאמפר.

המוכר של בוש צועק שככה לא בודקים מצבר והם סתם חפרים והמצבר תקין והבעיה ברכב.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

1. אין מצב שצריכת הזרם היא 3 מילימאפר. המינימום ברכבך הוא לפחות 20-30 מילימאפר.

2. כאשר בודקים צריכת זרם יש להעביר את חיבור הפרובים לשקע המסומן באות mA ולא בתחום ה-10A בכדי לקבל תוצאה נכונה ומדוייקת.

בתמונה שצירפת נראית זליגה של 50 מילימאפר אבל כפי שכתבתי קודם לכן התוצאה הזו לא מדוייקת.

כנראה שהמוכר של בוש לא טועה בהרבה לגבי צורת הבדיקה.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זליגה של 50ma זה בסדר או לא?

בלי יחידת איתוראן זה מראה 30ma ועם 50ma

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני רוצה לעדכן שמאז שהחלפתי את המצבר הרכב מניע מיד בלי שום בעיות, גם אחרי שעמד יומיים.

מערכת S&S תמיד מכבה את המנוע בעצירה הראשונה פחות מדקה אחרי ההנעה הראשונה, לפי דעתי זה גם סימן שהמצבר החדש תקין.

כדי שגם לכם לא יהיו כאלה בעיות של חוסר שירות אני רוצה לציין שהעסק שלא רצה לכבד את האחריות זה: "מקס מצברים".

עדיף לשלם עוד קצת ולקנות ורטה עם אחריות אמיתית באוטודיפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שיש שני מקס מצברים בא.ת. רשלא"צ . מי מהשניים ?
אני קניתי בחיפה.

יש לו כמה סניפים.

https://matzberim.co.il/?gclid=CjwKCAiAuK3vBRBOEiwA1IMhuglzj0aWIYIzqmJnOFhnBk7-_vK8HZXsMEKb35Q_wcVy4NqyOTFiDhoCQYYQAvD_BwE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלבלתי אותו עם איציק מצברים המקורי.

למקס הזה יש ליין מצברים אישי : max battery .יפה. כמו לכל דוגמנית צמרת מכובדת.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס מצברים לא מוכר ורטה?

האחריות יותר קשורה למקום שאתה קונה ממנו, או ליבואן?

אני חושב שניהם חשובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש פה ביצה ותרנגלות .

לפני שטלרון/לובינסקי יקבלו פניה להפעלת אחריות , בעל החנות צריך לבצע מספר מחזורי פריקה להוכחת הכשל. אבל ביום שלישי לא בא לו. זה לוקח לילה וכו וכסף לא יראה מזה.

בטח ובטח מחנות שבחיים לא קנית ממנה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש פה ביצה ותרנגלות .

לפני שטלרון/לובינסקי יקבלו פניה להפעלת אחריות , בעל החנות צריך לבצע מספר מחזורי פריקה להוכחת הכשל. אבל ביום שלישי לא בא לו. זה לוקח לילה וכו וכסף לא יראה מזה.

בטח ובטח מחנות שבחיים לא קנית ממנה.

באוטודיפו המוכר חיבר מכשיר בדיקה למצבר ותוך כמה דקות הופיעה ההודעה "BAD BATTERY".

הוא אמר שאם הייתי קונה את המצבר אצלהם הוא היה מחליף לי אותו במקום בלי שום ויכוחים.

זה נקרא שרות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בסוף יש סוף טוב לסיפור...

רוצה לציין לחיוב את מנכ"ל חטיבת הרכב של לדיקו בני בכר.

אחרי ששלחתי לו מכתב ופירטתי את השתלשלות העניינים, בני התקשר אלי תוך פחות מדקה ואמר שכול מה שעברתי מאוד לא מקובל והוא ידאג שמעכשיו כול לקוח יקבל את השירות הטוב ביותר האפשרי.

הוא שאל אותי איזה פיצוי אני רוצה, סיכמנו שיהיה הכי הוגן שהוא ישלח לי ציק על הסכום ששילמתי לאוטודיפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו.

חבל על הדרך שעברת.

תגיד לבני שהמצבר בוש אצלי כבר שנה באוטו. כל הסימנים מראים שכנראה איבד 50% מיכולתו ובקצב הזה אפגוש את בני עוד כמה חודשים . פסיק לפני תום אחריות. יהיה מעניין.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן תשובתו של בני:

חבל שככה התפתח, פספוס שלנו שאיבדנו לקוח לפריט של BOSCH, מתנצל שככה התפתח, בכל מקרה טופל מול מקס מצברים במלוא החומרה מבחינתי כבר אחרי שדיברנו כי זה ממש הכעיס אותי.

שיהיה חג שמח! אל תפסול אותנו במצבר הבא – נהיה יותר טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לשמוע שהיבואן לקח אחריות על המצבר שלו, כי ביום שישי האחרון רכשתי מצבר בוש 95A. מקווה שיחזיק לפחות שנתיים, אחרת בני יקבל פנייה גם ממני :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...