Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמין, בטיחותי וחסכוני עד 30K - יש חיה כזאת?

Talstone14
שימו לב! השרשור הזה בן 1616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים!

מחפש רכב אוטומט עד 30K.

אני נוסע כ40 ק"מ ביום, גם בבין-עירוני.

חשוב שלא יראה מוסך , שיהיה בטיחותי (ואם אפשר גם שלא ישתה הרבה דלק).

איבזור, חווית נהיגה, עיצוב ומראה - לא חשובים לי בכלל.

שמעתי על מזדה 2, טויוטה יאריס ויונדאי i20 אבל זוגתי חוששת שבגלל שמדובר ברכב קטן - זאת מלכודת מוות.

מה דעתכם? אולי יש רכבים מסיבים יותר שיענו לצרכים? ואם כן, איזה שנתונים מומלצים וממה להיזהר?

תודה רבה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו לא מלוכודות מוות, יש ארגון בטיחות בשם euroncap שמבצע מבחני ריסוק, אפשר להיכנסלאתר שלו ולהסתכל.

שם תיראה שהרכבים קיבלו ציונים די טובים לזמנם.

מזדה 2 כדאי ליפש ברמת איבזור דינמיק עקב בטיחות עדיפה על פני אקטיב.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו לא מלוכודות מוות, יש ארגון בטיחות בשם euroncap שמבצע מבחני ריסוק, אפשר להיכנסלאתר שלו ולהסתכל.

שם תיראה שהרכבים קיבלו ציונים די טובים לזמנם.

מזדה 2 כדאי ליפש ברמת איבזור דינמיק עקב בטיחות עדיפה על פני אקטיב.

תודה רבה על התגובה חבר.

הבנתי שהבעיה עם EURONCAP היא שהדירוג בטיחות שהוא נותן הוא רק בהשוואה לרכבים באותה קטגוריה.

כלומר, אם טויוטה יאריס קיבלה 5 כוכבים ורכב משפחתי קטן/סדאן קיבל 5 כוכבים. היאריס עדיין תהיה בטיחותית פחות ממנו.

יש אופציה נוספת שיכולה להתאים ולא הזכרתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי סוויפט גם יכולה להיות אופציה אם כי תא מטען קטן יותר.

לגבי יאריס בתקציב שלכם נכנס דגם 2011 בעל תיבה רובוטית, אמנם הרכב חיסכוני אבל הגיר פחות נעים ולכן אם כבר כדי לעלות מעט את התקציב ולקנות את הדגם החדש יותר ממודל 2012 עם גיר רציף.

עוד אופציה שתהיה חיסכונית,וחדשה יותר היא מיצובישי ספייס סטאר אשר קיבלה ציון טוב במבחן ריסוק.

מוזמן לקרוא את הסיכום שלי:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?676431-מיצובישי-ספייס-סטאר-2014-סיכום-5-שנים

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על משהו מסגמנט אחד למעלה, יש כל מיני רכבים פחות מבוקשים כמו אופל אסטרה - שאני לא יודע מה רמת האמינות שלהם, אבל תחושת הבטיחות (וכנראה גם הבטיחות בפועל), יהיו גבוהות יותר.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...