Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב אמין באיזור 15k

יפני
שימו לב! השרשור הזה בן 1616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי טראומה שעברתי עם קורולה 2003 הצלחתי להתפטר ממנה ולחתוך נזקים. כעת אני רוצה לקנות רכב אמיתי. אחד ששלוש שנים אני לא יצטרך לראות מוסך מעבר לטיפולים.

קיצור לא חשוב לי ביצועים, נוחות,יופי, ושום קשקוש. אלא רק אמינות רצחח איזה רכבים יש בשוק כעת בסדר גודל מחיר של 15k +- שעומדים בקרטריונים אשמח להמלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני או אוטומט?

איזה קטגוריה?

קח בחשבון שאתה קונה רכב לא חדש, הפתעות יכולות להיות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאתה קונה רכב לא חדש, הפתעות יכולות להיות.

מצטרף למה ש-yulianx אמר

בכל מקרה, אם אתה מחפש משהו מאוד פשוט עם אחזקה זולה - סוזוקי אלטו תעשה את העבודה.

אם אתה מחפש משהו יותר גדול אז מיצובישי לנסר 1.5 גם נכנסת בתקציב ונותנת תמורה נחמדה מאוד.

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומט. משפחתית. הבנתי שאני יכול להשיג טידה 2010 מליסינג בסדר גודל של מחיר כזה. מה אומרים על הרכב הנ"ל וכן מה אומרים על קניה מליסינג כשיש נהג יחיד. חשבתי שמצד אחד יש היסטוריית טיפולים מושלמת. בעיקר שבליסינג מי שמאחר לטיפול נקנס באופן מיידי.

יש חברות ליסינג שידוע שהם מטפלות באופן טוב ברכבים? ואם כן איך אני יודע איזה חברות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מודל 2010 שהיה בליסינג, בשנת 2013 נמכר לפרטי ומאז כנראה החליף עוד יד או שתיים.

רמת היטפול בתקופת הליסינג חשובה אבל לא יותר מרמת הטיפול של הבעלים הפרטיים שהיו אחר כך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בליסינג מי שמאחר לטיפול נקנס באופן מיידי.

הרבה זמן לא צחקתי ככה. תודה!

בכל אופן, הטידה היא אופציה סבירה, הלנסר שהוזכרה קודם גם אפשרות (תוודא שהוחלף שמן גיר לשמן שעומד בתקן), אפשר גם לחשוב על סובארו b3 (שהיא מטחנת דלק, אבל כתבת שלא מעניין אותך).

רק תנסה להישאר ריאלי: רכב ב-15,000₪ עלול להיכנס למוסך פה ושם מעבר לטיפולים שוטפים. זה לא נעים, אבל לא סוף העולם.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפים של הטידה לא מאד זולים, והיא לא ממש היתה הבחירה הראשונה שלי אם הייתי צריך לחפש רכב בקטגוריה הזאת.

מה כן הייתי מחפש?

מאזדה 3 או מיצובישי לנסר.

הראשונה סובלת מעודף היצע בשוק - מה שגורם למחיר להיות אטרקטיבי יחסית.

השניה סובלת ממחירים נמוכים יחסית לחברותיה לקבוצה - ללא סיבה אמיתית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב בעייתי קצת כי זה אומר שצריך ללכת אחורה בשנת ייצור, ואז קח בחשבון הפתעות ובלאי טבעי כמו שכבר נכתב.

נסה לבדוק סוזוקי sx4 מלפני עשור או ניסאן נוט שעם ירידת הערך שלה תוכל למצוא אחת בת 7-8 שתכנס לתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...