Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פענוח תוצאות בדיקה רכב לפני קניה

osg
שימו לב! השרשור הזה בן 1578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה כסת"ח של המכון כדי לא לקחת אחריות על המנוע.

למנוע יש בלאי מן הסתם.

לי מפריע יותר חוסר שמן במנוע.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כסת"ח של המכון כדי לא לקחת אחריות על המנוע.

למנוע יש בלאי מן הסתם.

לי מפריע יותר חוסר שמן במנוע.

מצד שני עשיתי גם בדיקה לאוקטביה אחרת ולא היה בוכנות=בלאי מנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוחן לא יכול לדעת את מצב המנוע מעבר לרעשים שהוא שומע, ולהספק שהמנוע מוציא.

כנראה שהוא שומע רעשים פנימיים (שקיימים בכל מנוע בגיל ובנסועה הנתונים) והוא תרגם את מחשבותיו למה שנכתב.

לגבי חוסר השמן, המנועים הללו אוכלים קצת שמן בהגדרה. יש לבדוק פעם בשבוע, ולהוסיף אם חסר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי המערכת קירור ?

ולמה בחלק מהבדיקות קומפיוטסט נותנים אחריות על מערכת ההצתה ומערכת החשמל ופה לא?

בכלל נראה לי מוזר שגם לא בדקו את השימוש של הספק הכוח סוס ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונים באופן כללי לא רוצים לתת אחריות על שום דבר. לכן הם דואגים לרשום משהו כמעט בכל סעיף.

הם בודקים את הרכב ברגע הנתון, זה תפקידם, ואין להם אפשרות לדעת מה יתקלקל באופן פתאומי כמה חודשים לאחר הבדיקה.

מכון הבדיקות זה לא המקום לחפש בו אחריות על הרכב.

אם תשאל אותי, הבדיקה טובה, הרכב איכותי, שימושי.

אבל הדגם הזה באופן כללי לא חף מתקלות . לכן אין לדעת כמה זמן המצמדים / מחשב הגיר ועוד רכיבים יחזיקו מעמד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל דגם שתביא יש תקלות שיכולות לקרות. התקלות הללו קורות לעיתים אבל רובן לא מאד נפוצות וחלקן (כמו בורר ההילוכים למשל) מכוסה ברובו ע"י אחריות של רצון של היצרן.

לגבי המנוע בשנה הספיציפיות לא ידוע על בעיות מיוחדות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי רכב שחוק שנהג ליסינג התעלל בו.

לא חסר נהגי ליסינג שנוהגים על אוקטביות כאילו מדובר ברכב פורמולה 1.

בלאי מנוע, רעידות בגיר, גומיות בולמים קרועות הם לא דברים שרושמים בשיגרה גם במסגרת הכסת״ח הרגיל של מכוני הבדיקה. גם חוסר שמן השאלה כמה חוסר שמן.

לגבי המנוע אתה יכול להסתכל גם על דף לחצים במנוע שהיית אמור לקבל בבדיקה ואם אתה ממש רוצה לבצע ווידוא הריגה קח את הרכב למוסך מורשה של פולקסווגן לבדיקה נוספת.

באופן כללי אני ממליץ לך להקטין סיכונים על ידי רכישת רכב מבעלות פרטית, יד ראשונה, מאדם מבוגר ללא ילדים שנהגו ברכב ואפילו שנתון נמוך יותר אם אתה לא רוצה לחרוג מתקציב. צריך סבלנות כדי למצוא רכב כזה אבל זה אפשרי.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...