Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן טדיה 2010 מה המחיר האמיתי שלה?

יוני380
שימו לב! השרשור הזה בן 1607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אנחנו מחפשים לקנות רכב (ראשון שלנו...), כשהדבר שהכי חשוב לנו הוא, אמינות לאורך זמן וחיסכון בדלק. מוכנים להתפשר על כל השאר.

התקציב שלנו די נמוך, סביבות 20,000 ש"ח.

הוצע לנו ניסאן טדיה 4 דלתות, משנת 2010 עם קילומטראז' סביר מאד ( 125 אלף), יד ראשונה, עבר טסט ממש עכשיו והוחלפו גם שני צמיגים. המוכר הוא אדם מבוגר שעושה רושם טוב ונראה שהרכב שמור, מטופל במורשה, בקיצור הכל נראה מצויין.

אז מה הבעיה?

המחיר הנדרש על הרכב (כולל התשלום למכון בדיקה) הוא 23,000 ש"ח. לפי מחירוני הרכב המחיר הריאלי שלו הוא בין 16,000 (יד 2) ל20,000 (לוי יצחק), גם אם נוסיף לכך את מחיר הטסט והצמיגים מדובר במחיר גבוה יותר בכ1000 ש"ח מהמחיר הגבוה של לוי יצחק.

הבנתי מבירור ראשוני שיתכן שהערך האמיתי של הרכב הזה לא מתבטא מספיק במחירון כי הוא נמכר בד"כ מליסיניג או מחברות השכרה וגם כשהוא נמכר מפרטיים על פי רוב הנתונים שלו לא טובים (בבדיקה שעשיתי היום ביד 2 באמת הדגם הזה מוצע למכירה רק בנתונים חלשים מאד) והדבר הזה משפיע על המחיר.

מה דעתכם?

הרכב הזה שווה מחיר כזה? או שאין שום סיבה לשלם עשרה עד עשרים אחוז יותר מהמחירון?

אציין רק שניסיתי להוריד את המוכר במחיר ללא הצלחה. יש לו (לדבריו כמובן..) עוד כמה קונים פוטנציאליים על הפרק והוא בטוח ביכולתו למכור בקלות במחיר הזה.

אשמח לשמוע את עצתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, רכב במצב ממש טוב (והרכב הזה נשמע כזה, בהינתן שהוא כמעט בן 10) שווה כמה אלפים מעל המחירון, שיכול להיות שיחזרו אליך די מהר כי הוא יתקלקל פחות.

מצד שני, זה נשמע קצת הרבה לרכב בן כמעט 10, בטח כשיש עוד אחד או שניים עם ק"מ נמוך ביד2 שאולי שווה לבדוק, למשל זה: https://www.yad2.co.il/s/c/2beyqt

(כמובן שאני לא מכיר את הרכב או את הבעלים ואני לא ממליץ עליו בשום צורה)

אם לא תמצא אקזמפלר שמור אפשר לחפש גם קיה פורטה, מיצובישי לנסר או ניסאן נוט. אם אתה קצת יותר הרפתקן אפשר גם לחפש סיטרואן c4 דור ראשון (שנמכרה עד 2011, אבל אז הוחלפה בדגם פחות מוצלח שגם הוא נמכר ב-2011 אז שים לב). עם קצת מזל אפשר למצוא אחת שמורה במחיר של 4 ספרות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת נתונים כאלה ואין תאונות רציניות הוא כנראה ימכור במחיר הזה.

תמיד אפשר לנסות להוריד במחיר ע"י טיפול מתקרב,טסט,צמיגים או משהו אחר שדורש טיפול.

אני הייתי קונה קיה פורטה המתיחת פנים עם ה6 הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא לגמרי בטוח שהטידה היא כזאת מציאה. היא לא מאד נפוצה, ואין לה כמעט חלפים תחליפיים והחלפים אצל היבואן לא זולים.

יונדאי i30 / מאזדה 3 או מיצובישי לנסר תהיינה בחירות נכונות יותר (לדעתי) בתקציב הזה. קיה פורטה 6 הילוכים אני בספק אם אפשר למצוא בתקציב הזה, אבל גם זאת עם ארבעה הילוכים היא בחירה טובה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמת שהמחיר כולל את עלות הבדיקה אבל לא הבנתי אם כבר עשית בדיקה או לא.

אם לא עשית, תעשה. יכול להיות שאחרי הבדיקה הוא יהיה יותר גמיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...