Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר 09 - טורים קופצים בעמידה ורכב לא סוחב

10pips
שימו לב! השרשור הזה בן 1606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אבקש את עזרתכם לגבי בעיה במיצובישי לנסר 2009 מנוע 1800 דגם ספורט.

התחילה תופעה ברכב לאחרונה, במצב עמידה או תחילת נסיעה במהירות נמוכה, פתאום קורה שנדלקת נורת asc off - service required

עם תמונת אי יציבות בנוסף לתמונת check engine, וזה מתלווה עם טורים קופצים וקרטוע של הרכב.

בדרך כלל אני מצליח לנסוע עד למהירות 30-40 קמש (הרכב מפסיק לסחוב) עד שאני עוצר בצד הכביש (בדרך כלל התופעה קוראת ברמזור).. מדומם מנוע, מדליק מחדש והכל חוזר רגיל עד לפעם הבאה.

חשוב לציין שזה לא קורה במהירויות גבוהות, כלומר אין בעיה בכביש בין עירוני / כביש מהיר.

מצורף וידאו שצילמתי כשזה קרה הבוקר.

למישהו יש רעיון מה זה יכול להיות?

https://filebin.net/9tyf8xkgohligktv/mitsubishi-1800cc-2009.mp4?t=w6lqgvy1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה התחיל אחרי ניקוי מצערת/בית מצערת במוסך.

הרכב עבר 210 אלף.

חשוב לי לציין שזה קורה רק כשהרכב קר, כלומר אחרי נסיעה קצרה של 10 דקות הבעיה נעלמת ואפילו אין נורות דלוקות.

אני לא בטוח שאני יודע בדיוק מה זה חיישן MAF אבל היה פירוק של הצינור שמחובר למצערת וניקוי עם

ספריי קרבורטורים.

ניגשתי היום למוסך שם חיברו מחשב ונאמר לי שצריך להחליף מצערת.

השאלה עכשיו האם הכוונה רק להחליף חיישן? או שזה כל המצערת?

ואשמח לדעת מה ההבדל בין MAF , MAP , TPS (ואיך אני יודע מה יש לי ברכב?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילמתי עכשיו מתחת למכסה מנוע.

הבחור מהמוסך ניסה להתעסק עם החלק למטה שמסומן בתמונה..בנוסף לניקוי מצערת הוא טען שצריך להרים את הטורים קצת וניסה לשחק עם הבורג שעל החלק הזה.. תכלס לא השתנה כלום אחרי שהוא שיחק עם הבורג.

יש מצב שהוא דפק משהו שם? תכלס הבעיה התחילה זה, ולפני זה לא היה קורה.

תודה לעוזרים.

מצערת1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הבעיות התחילו לאחר ניקוי מצערת אז כניראה ניפגע במצערת משהו בעת הניקוי. פרקו אותה לחלוטין בניקוי? הורידו ממנה חיישנים? או שניקו שהיא מורכבת על הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...