Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ש"ח לקילומטר, בשימוש ברכב?

Adiyahu
שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

האם יש הערכה יחסית מעודכנת למחיר ממוצע לשימוש ברכב? אני אישית בעיקר מתעניין לגבי טנדרונים כמו דובלו, קנגו, ברלינגו.

אם זה בשימוש של הרכב שלי לצורכי עבודה, או אולי אם משאיל לאדם שאינו חבר שלי, ומעוניין שלא רק הדלק יכוסה אלא כל מה שמקובל במקרים כאלו.

עריכה אחרונה על ידי Adiyahu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

האם יש הערכה יחסית מעודכנת למחיר ממוצע לשימוש ברכב? אני אישית בעיקר מתעניין לגבי טנדרונים כמו דובלו, קנגו, ברלינגו.

אם זה בשימוש של הרכב שלי לצורכי עבודה, או אולי אם משאיל לאדם שאינו חבר שלי, ומעוניין שלא רק הדלק יכוסה אלא כל מה שמקובל במקרים כאלו.

אל תשאיל לאדם שאינו חבר שלך... לא בחינם ולא בתשלום.

לחברים תשאיל בחינם .. כי עם חברים לא מתחשבנים, אתה יכול להשאיל עם מיכל דלק ריק והוא יכול להחזיר לך עם מיכל מלא.

השאלת הרכב תמורת תשלום זה כבר השכרת רכב.. וכנראה הביטוח שלך לא יכסה את המושאל,

אבל אתה כאילו כן רוצה שהוא ישלים לך את הדלק, הבלאי של הרכב, הטסט, הטיפולים ועלויות הביטוח...

אם זה הרכב שלך, שאתה נוהג בו לצורכי עיסוקך אז נורא פשוט.

תבדוק כמה עלה לך:

טיפולים בשנה האחרונה

ביטוח

אגרת רישוי

ירידת ערך (תבדוק במחירון את השווי של הרכב שלך ושל רכב שנה נמוכה יותר או גבוהה יותר)

חבר את כל העלויות ותחלק בק"מ שאתה עושה בשנה (או ב 15,000 ).

ותקבל את התוספת שאתה מחפש לעלות הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים האלה מחושבים וצריכים להיות מפורסמים ע"י הלשכה המרכזית לסטיסטיקה.

אאל"ט, לפני הרבה שנים, החישוב למכונית משפחתית עם נסועה ממוצעת (15,000 בשנה) היה קצת יותר מ 2 ש"ח לקילומטר

ויש עוד כמה גורמים שצריך להוסיף לרשימה של ידידי מלמעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...