Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשה לחוות דעת על Skoda Fabia style מודל 2019

M4E
שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אשמח לקבל חוות דעת על סקודה פאביה סטייל מודל 2019.

אני מנסה לחפש איזשהו סרטון באינטרנט שמראה קצת על האבזור אבל לצערי מצאתי רק סרטונים ישנים ואין מספיק מידע באתר של סקודה.

בנוסף לחוות דעת מספר שאלות שלא מצאתי עליהם תשובה:

1. ראיתי שישנה אופציה בגרסאת הסטייל לגג פנורמי, האם זה מגיע באופן דיפולטי או שזה בתוספת כסף ? (אין אזכור לזה באתר של סקודה)

2. האם יש חיישנים לניטור שטחים מתים ?

3. מצלמת רוורס ?

אשמח לקבל כל מידע אפשרי על דגם ה- 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1- אם זאת אופציה אז זה בתוספת תשלום.

2- אין.

3- כדאי לבדוק מול הסוכנות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המקרא של אבזור הבטיחות אין מצלמת רוורס.

גג פנוראמי היה אופציה בדגם שלפני מתיחת הפנים וכרגע לא מוצע.

כעיקרון יש דגמים עדיפים היום שמציעים חבילות אטרקטיביות יותר, גם מבית.

סיאט איביזה למשל, זולה יותר, מרווחת יותר, וכוללת מערכת בלימה אוטונומית עם טווח מהירות רחב יותר וגם בקרת שיוט אדפטיבית.

גג פנוראמי מוצע ברמת אבזור FR שיקרה יותר מהפביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול רק להציע לך להמנע כמה שיותר מהתקנות שמבוצעות בארץ (דרך החברה). הסיבה היא שהן מבוצעות בגיל קאר באיכות הכי ירודה שיש ובעלות גבוהה. אבל בעיקר כי העבודה שלהם כלכך גרועה שהרבה פעמים הם יתקינו משהו ועל הדרך יהרסו משהו אחר ברכב. חפש ביקורות עליהם ברשת ותבין על מה אני מדבר.

יכול לתת לך כמה דוגמאות שחוויתי באופן אישי, כמו סגירה לא טובה של הדלת ליד הנהג (הם פתחו את הדלת, איפה שמותקנים החלונות החשמליים וכו'), ובנסיעה אני שומע רשרושים של בורג או משהו רופף בפנים. עוד דוגמא, חיישני רוורס שלפעמים עובדים ולפעמים לא, וכשהם לא עובדים אני פשוט שומע צפצוף קבוע. הדבר הזה התחיל כמה שבועות לאחר שלקחתי את הרכב מהסוכנות.

בנוסף לכל זה, קיבלתי את הרכב עם סימני נעליים מלוכלכות מאבק על השטיחים וחתיכות קטנות של חוטי חשמל מפוזרות בכל הרכב. קצת ביאס לי את הכיף הזה של לקבל רכב חדש מהניילון.

מסקנה - קח את האוטו כמו שהוא מגיע מהיצרן, תתקין כל מה שאתה רוצה באופן פרטי במקום נורמלי וכנראה שגם תשלם זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...