Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למסירה גברת חמאתי

[פנדוב
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גברת חמאתי היא חתולת טאבי- מנומרת בת כשמונה חודשים פלוס. היא נולדה וחיה בבית ספר, בעבר עם אמא ואחים, כיום לבד. לאחר זמן שדאגתי לה לאוכל, ראיתי שהיא מגששת בזהירות לליטוף וכיום היא מתלטפת בהתלהבות רבה כולל הושטת הראש וזקיפתו לליטוף, רקיעה עדינה עם הרגליים וכו. מכיר הרבה חתולים מתלטפים אך היא חמאתית במיוחד בעידן של מחסור בחמאה. לא קל להאכיל אותה בחוץ מאחר ובתום ההאכלה היא רוצה ללוות אותי וישנו כביש סואן סמוך. גם החתול האנטיפת ממול מהווה בעיה.

היום לקחתי אותה לוטרינר לצורך עיקור, חיסון ותילוע. לאחר מכן תעבור אלי להתאוששות ותשוחרר מחר, זה התכנון. אבל אז חשבתי לי... עיקור, חיסון ותילוע על חשבוני יש, חמאה יש, חתולה מתוקה שאין כמעט סיכוי לאימוצה[היא כבר לא קטנטונת] יש. לא חבל שלא יאמצו אותה? לא חבל שתידרס? או חלילה תישחק ע"י מערכת החינוך הישראלית בבית הספר בו היא גרה?

אז.. מי שאוהב חתולים או חיות, מבין שיש לה יופי[תמונות בווטסאפ] אך חשוב יותר האופי ומבין שבטן של חתולת טאבי היא יצירת אומנות נעלה מכל אלפא רומיאו. מי שרוצה לאמץ חיה כדי לעשות טוב לעצמו אבל לא רק לעצמו- מוזמן. העניין דחוף שכן מחר אשחרר אותה ואני בספק רב אם אצליח לתפוס שוב לאחר ש"עבדתי" עליה פעם אחת.

לא בונה על זה הרבה, אך אם יש מי שמעוניין, ישאיר לי טלפון בפרטי היום או מחר לכל המאוחר. מי שצריך הסכמה של בת זוג, לא לדאוג- אם היא נחמדה היא תסכים.

נ.ב החתולה בראשון לציון. מרחק אינו בעיה לבעל רכב, פקקים אינם בעיה בערב או ביום שישי.

עריכה אחרונה על ידי [פנדוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...