Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תושבת מנוע הונדה סיוויק 12.

etshani
שימו לב! השרשור הזה בן 1494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. יש לי הונדה סיוויק 2012 האטצבק. אני צריך להחליף תושבות מנוע. בחברה רוצים 2500שח.הגזימו קצת. אחרי בדיקה יש בארץ רק סיני. אני רוצה להביא מחול תושבות טובות. אם מישהו יודע את המקט שלהן מאוד אשמח. מנוע דגם r18z4. או מישהו מכיר תושבות טובות במחיר טוב בארץ עוד יותר אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם. יש לי הונדה סיוויק 2012 האטצבק. אני צריך להחליף תושבות מנוע. בחברה רוצים 2500שח.הגזימו קצת. אחרי בדיקה יש בארץ רק סיני. אני רוצה להביא מחול תושבות טובות. אם מישהו יודע את המקט שלהן מאוד אשמח. מנוע דגם r18z4. או מישהו מכיר תושבות טובות במחיר טוב בארץ עוד יותר אשמח.

תושבת ימנית:

50880-SMG-E01

תושבת אחורית:

50890-SMG-E01

אלה התושבות שלך, עם מספר שלדה יהיה רבה יותר קל לאמת את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,מבקש עזרה בהזמנת תושבת מנוע תחתונה[משקפיים] מקורית לרכב הונדה סיוויק האצבק 2013,מספר שילדה

shhfk2840du006725 מספר קטלוגי 089018 , RH-F רשום על התושבת .צילמתי

בהונדה רוצים סכום הזויי,היכן אוכל להזמין?תודה רבה,

מאור 30,ראיתי שפרסמת בעבר שאפשר להתקין גם חליפית,איפה אפשר לקנות ?

עריכה אחרונה על ידי a41
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי רועי. היום שמתי את האוטו במוסך ומחליפים לי תושבת עליונה. אני צריך להחליף גם תושבת תחתונה. האם המקט

50890-SMG-E01 מתאים גם לאוטו שלי?

SHHFK2840CU018335

הונדה האטצבק mk 9 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,מבקש עזרה בהזמנת תושבת מנוע תחתונה[משקפיים] מקורית לרכב הונדה סיוויק האצבק 2013,מספר שילדה

shhfk2840du006725 מספר קטלוגי 089018 , RH-F רשום על התושבת .צילמתי

בהונדה רוצים סכום הזויי,היכן אוכל להזמין?תודה רבה,

מאור 30,ראיתי שפרסמת בעבר שאפשר להתקין גם חליפית,איפה אפשר לקנות ?

היי,זו התושבת שאני צריך,מישהו יכול לעזור569833.jpegתושבת הונדה.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,למען הידע הכללי המקט של התושבת התחתונה 50890TV1E81 .זה אחרי בדיקה עם מוסך. מחירה בהונדה כ 1100 שח.אני מחפש האינטרנט וזה מתאים גם לACURA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

באותו עניין. אשמח לקבל סיוע למציאת מקטים לתושבת מנוע קדמית ימנית, והתותבות למשולשים קדמיים להונדה סיוויק קומפורט 1.8 שנת 2010.

דגם מנוע: R18-A-2 .

תודה רבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...