Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה מליסינג - איכות התחזוקה

Tal5
שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו מחפשים לקנות i30SW וראינו שרוב המצאי הוא בחברות ליסינג.

התוכנית היא ללכת לעשות סיבוב ביניהן.

השאלה היא מה איכות התחזוקה?

יש הבדל בין החברות השונות?

האם הם מתחזקים במוסך יבואן?

אולי יש להם טריקים לחסכון על חשבון איכות?

נשמח לשמוע ממי שמכיר ונתקל בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחילו מלובינסקי טרייד.

הרכבים שהם מוכרים היו בחברת ליסינג "פריים ליס" ( גם בבעלות לובינסקי ), טופלו במוסכי החברה. יש להם במחשב היסטוריה מלאה של הרכבים.

יש גם אפשרות לשלם בתשלומים, אחריות שנתיים וכו..

עדיין צריך לבדוק את הרכבים ולשים דגש על רצועת טיימינג שנוטה להתפורר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-i30CW אין שום רצועת טיימינג מתפוררת, ולא נראה לי שפרייס ליס מטפלת ביונדאי במוסכי לובינסקי.

כל חברות הליסינג משתדלות לחסוך בעלויות הטיפולים. בד"כ ככל שחברת הליסינג גדולה יותר יש פחות קומבינות.

לי אישית יש ניסיון מצוין עם אלדן ועם אוטוסנטר (שמוכרים את רכבי "הרץ")

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו ברשותי (או, ליתר דיוק, ברשות אשתי) 3 רכבי ליסינג, כולם באותה חברה. איכות הטיפולים היתה שונה מאד בין הרכבים - בחלקם הטיפול בוצע במוסכי היבואן, ובאחרים במוסכים אקראיים עם חלקים גנריים. מסקנתי היא כי אפילו הכרת החברה לא מבטיחה דבר לגבי איכות הטיפולים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופס,

בגלל SW התבלבלתי עם 308 של פיג'ו.

גם אני חושב שאלדן בסך הכל שווה בדיקה .

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחידה שאני מכיר שמחזיקה ברשת מוסכים משלה זו שלמה.

כל עוד יש תיעוד טיפולים שהחליפו שמן כל 15,000 לדעתי אפשר לקנות.

תחפש בספר רכב לפעמים עובד משאיר שם קבלה או משהו,צור קשר ושאל אותו על הרכב.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיוטות שהיו לי בליסינג מחברת אופרייט ליס טופלו תמיד במוסך יבואן.

באופן קבוע היו משאירים לי על הכיסא את טפסי פירוט הטיפול והחלפים (שמרתי עליהם בתא הכפפות לטובת הקונה המאושר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד משתנה בין החברת ליסינג והדגם,

הקליאו שלי עברה 2 טיפולים ראשונים במוסך יבואן והטיפול האחרון לא עבר במוסך יבואן אלא מוסך כללי לא של חברת הליסינג(אלדן), למרות שיש לציין שהנציג של המוסך היה ממש נחמד, שאל אם יש בעיות ספציפיות לשים לב אליהם ואפילו מילאו לי אוויר ואיפסו TPMS למרות שממש לא היו חייבים.

גם אם זה לא המוסך של החברת ליסינג עצמה יש לה חוזים עם מוסכים כללים שונים.

אני חושב שכדאי ברכב כמעט חדש לשים לב לטיפולים במוסכי יבואן בטח ברכב ליסינג(למרות שגם במוסכי היבואן לא בטוח שחברות הליסינג לא מבקשות לשים חומרים פחות איכותיים בטיפול).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לתחזוקה, הרבה פעמים המחיר שדורשים בליסינג הוא מאוד גבוה, לפעמים מחיר מחירון לא משוקלל ולפעמים מעל המחירון ברכבים "שמורים עם ק"מ נמוך".

יש מציאות, ולגביי החברות אי אפשר להכליל. למשל בעל מוסך צ'מפיון בבאר שבע אמר לי שהרכבים של שלמה סיקסט מטופלים אצלו לפי הספר. אז יכול להיות שזה משתנה מעיר לעיר או לתוצרת הרכב...אינני יודע.

כל מקרה צריך עיון ובדיקה היטב. יכול לומר לך שאני מכיר כמה שקנו מאלדן והיו מאוד מרוצים.

לכן תבדוק היטב מה מחיר המחירון ואל תסמוך על אף אחד.

דבר נוסף- מציע לבדוק בטרייד אין של היבואנים השונים, הרבה פעמים אפשר למצוא שם רכבים שמורים עם ק"מ מאוד נמוך ובמחיר הוגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימת גם פרקטיקה אחרת - המוסך הוא אמנם מורשה היבואן , אבל חברת ליסינג מספקת לטיפולים חלפים משלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן של פז ממלאים לכל הרכבים, לא רק לרכבי ליסינג.

שמני פז עומדים בדרישות היצרנים, ואין שום בעיה איתם, לא בטויוטות ולא ברנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן של פז אבל שעומד בתקן.

מה שולד רשם זה נכון, צריך לבדוק עם איזה חלפים השתמשו. אפשר לבדוק זאת מול המוסך בו הרכב טופל.

פעם היה לי רכב שבטיפול במוסך כללי שמו שמן שבכלל לא מתאים לתקן שהיצרן דורש. אז כביכול המחיר היה זול יותר, אבל לאחר שגיליתי זאת קניתי שמן מחברה טובה שעומד בתקן והחלפתי שמן ומסנן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...