Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממליץ עד דיילטר באשדוד + תמונות של עבודה על הרכב שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 1609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים חברים,

אני רוצה להמליץ על דייטלר מאשדוד.

אתמול הוצאתי את הרכב שלי (מאזדה 6 שנת 2008 צבע שחור) מפוליש+ שכבה אחת של קרמיק פרו לייט והרכב פשוט יצא ברמה ממש גבוהה

השארתי אותו ביום שני בבוקר וקיבלתי אותו יום למחרת פשוט רכב אחר

לדייטלר קוראים ניקולאי והוא נמצא ברחוב העבודה 14 באשדוד, לעסק קוראים ״עילית קאר סטודיו״ והוא עובד עם Ceramic pro

799BD3F1-E67F-4739-9734-221F73F9E0C8.jpg3060501F-3D47-4B9E-B296-AF87F83C09FF.jpgD77EA0B9-65D9-4112-BD39-3C5439C5711C.jpgFDBDCB00-C7F2-4F79-9B3B-6965A8CB5A6B.jpg

[ATTACH=CONFIG]524749[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]524750[/ATTACH]

B86446F8-E1C7-4956-A7E6-5977A31388A4.jpg

4574C45B-FC82-4101-A9EC-233CF6C9CDCA.jpg

עריכה אחרונה על ידי Nisim135
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה יפה, במיוחד על צבע שחור.

לפי התמונות ניתן להסיק שבעל מקצוע משתמש בחומרים של ceramic prо הלא זולים בכלל.

נשמח אם תגלה לנו כמה עלתה העבודה.

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בטלפון התמונות רגילות לא יודע למה זה הסתובב בפוסט,ואם זה נוגד את החוקים של הפורום התמונה עם המספר רכב אז אמחק אותה, אם לא אז לא מפריע לי אישית.

עלה לי 2000₪ פוליש+שכבה אחת של קרמיק פרו לייט והוא עשה לי גם חידוש פנסים במחיר. כל שכבה נוספת של קרמיק פרו 9h עולה 1000₪ נוספים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבורות, מה השכבה הזאת עושה בדיוק? ברק? הגנה? מסתירה שריטות?

הרכב נראה פצצה בלי שום קשר.

יש תמונות של לפני?

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוליש לבד 1500₪ אם אני לא טועה, השכבה של הקרמיק פרו לייט היא יותר זולה מהקרמיק פרו 9h

שכבה אחת של החומר שאני עשיתי(לייט) מוסיפה ברק ודוחה נוזלים.

הקרמיק פרו 9h מוסיף חוזק לצבע ובכל מקרה מעליו חייב לשים בסוף את הלייט.

בקשר לשריטות, את זה הפוליש מעלים כל עוד השריטות לא עברו את הצבע של הרכב והן נמצאות על הלכה עדיין

מקווה שאני עונה נכון כי חפרתי לדייטלר מספיק אז נקווה שלפחות הבנתי.

ותודה לכולם על הפירגון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...