Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על רמקולים למחשב

lolmit
שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי ,

יש לי כבר כמה שנים רמקולים של Creative SBS A320 שקניתי מKSP, רמקולים שכבר לא משווקים.

הרמקולים התחילו לעשות בעיות בעיקר השמאלי(מתחבר ומתנתק כל רגע) בקיצור כנראה שזה הזמן להחליפם.

חשבתי שאולי בבלאק פרידיי אמצא איזה דיל, בכל מקרה לא מחפש משהו מפוצץ מחפש את ה"BEST BUDGET" מה שנקרא.

יש המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחובבי הבאס, edifier e25hd יהיו פיתרון מוצלח במחיר וגודל סבירים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך רמקולים כל שהם בבית ללא שימוש, אתה יכול להזמין מאלי אקספרס מיני מגבר.

תרוויח פעמיים, גם זול יותר וגם תשתמש ברמקולים המיותמים.

עובד מעולה.

לדוגמה:

https://www.aliexpress.com/item/32829351421.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4djFN dqe

הספק כוח הוא סטנדרטי אם יש לך אחד של ראוטר ישן יעבוד אחלה.

לדוגמה:

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת יותר בתקציב, אם אתה באזור: https://www.hometheater.co.il/vt333787.html

(כמובן שאני לא מכיר את המוכר בשום צורה וצריך לבדוק טוב טוב שהכל תקין).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מהו הסטנדרט שאתה מחפש אבל הקריאייטיב A120, עד שלא שומעים אותם, קשה להאמין מה אפשר לקבל במחירם המגוחך. לקבוצת המחיר שלהם (גם כפול מכך) זו הבחירה בהא הידיעה, אמינים מאד (יש לי שני סטים, אחד בבית ואחד בעבודה בשימוש יומיומי).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מהו הסטנדרט שאתה מחפש אבל הקריאייטיב A120, עד שלא שומעים אותם, קשה להאמין מה אפשר לקבל במחירם המגוחך. לקבוצת המחיר שלהם (גם כפול מכך) זו הבחירה בהא הידיעה, אמינים מאד (יש לי שני סטים, אחד בבית ואחד בעבודה בשימוש יומיומי).

הסאבוופר שלהם הוא בדיוק אחד לאחד כמו הסאבוופר שלי, הרמקולים שלהם נראים שונים.

אתה ממליץ ללכת עליהם בתקציב של עד 200 שקל? כי לי נשמע מאוד מתאים לשלם חצי ממה שתכננתי :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה השימושים שלך, אבל ציוד היקפי איכותי משפר משמעותית את חווית השימוש במחשב.

אני ממליץ על Microlab SOLO 6C. לא יקרים (כ-500 שקל) ונותנים תמורה מדהימה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הדגם הזה.

רכשתי אותם לפני כחצי שנה ואני מאוד מרוצה. להערכתי במחיר הזה תתקשה למצוא משהו שיתן מענה טוב יותר.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על Microlab כחברה.

לי יש מלפני עשור רמקולים שלהם (עמך הסליחה שאני כבר לא זוכר את הדגם), עלו לי כ-500 ש"ח.

רמקולים איכותיים ועובדים גם היום מצויין.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה? אם ככה זו ממש מציאה.

עכשיו בדקתי ואני רואה שכבר כמעט ולא משווקים את סדרת SOLO של Microlab. חבל. היו לי את ה-6C, 7C וגם X3.0. אחלה רמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לאדיפיר יש חנות משלהם בעלי. לפעמים גם גיקביינג מציעים מחירים טובים על מוצרים שלהם.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...