Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פענוח בדיקה לפני קניה

מרדכי שרקי
שימו לב! השרשור הזה בן 1613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקחתי לבדיקה רנו גרנד סניק 2013, 68700 ק"מ, יד 2. המוכר קנה אותה לפני 3 שנים במימון ישיר.

הבוחן אמר לי שהמנוע והגיר תואמי גיל וקילומטראז'.

אני יודע שרושמים הרבה דברים במכוני הבדיקה- אשמח אם תוכלו לעשות לי קצת סדר בין העיקר והטפל.

למה צריך להתיחס ברצינות ומה סביר בנסיבות האלה?

2019-11-19 20.33.18.jpg

2019-11-19 20.34.39.jpg

New Document_1.jpg

New Document_5.jpg

New Document_4.jpg

2019-11-19 20.34.20.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הוחלפה שמשה קדמית ? הבעלים יודע ?

(הכי מצחיק שכתבו שהמנוע חלש)

למה התכוון המשורר כשכתב כיפוף קורת רוחב אחורית ( ועוד תחת משמעות נמוכה )?

איפה סריקה של היסטוריה ביטוחית שאמור לתת קצת אור על התאונות?

חוצמזב נראה שהבולמים עייפים דורשים החלפה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי הזוי שרכב עם כל כך מעט ק"מ מגיע למצב הזה. או שזייפו ק"מ, או שפשוט אנסו לרכב הזה את הצורה.

האם הרכב ממגרש?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעלים אומר שהשמשה הוחלפה בגלל סדק ספונטני וזה היה תחת אחריות הביטוח.

קורת הרוחב האחורית- לא הבנתי בדיוק מה זה. אמר שזה מתאונה אבל לא נזק שלדה.

היסטוריה ביטוחית רק הבעלים צריך להוציא נכון?

האמת שלא מפריע לי בכלל העניינים הקוסמטיים, יותר מפריע לי ההערות המכניות והמשמעות שלהם לגבי היכולת להחזיר את הרכב למצב סביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי הזוי שרכב עם כל כך מעט ק"מ מגיע למצב הזה. או שזייפו ק"מ, או שפשוט אנסו לרכב הזה את הצורה.

האם הרכב ממגרש?.

כל כך פשוט לזייף ק"מ? הבעלים והמוסכניק שטיפל ברכב עשו עלי רושם של אנשים ישרים דוקא..

הרכב נקנה ב 2016 ממגרש אוטו סנטר אחרי יד ראשונה פרטית- אין לי ההיסטוריה הביטוחית.

אני בכך מקרה אבקש ממנו טיפול מקיף במוסך על חשבון המחיר, השאלה אם רכב במצב הזה יכול לחזור למוטב או שזו השקעה כבר לא כדאית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שלא זייפו ק"מ. אבל הרכב מאוד, מאוד מוזנח לפי הבדיקה הנ"ל. יש פגיעת שלדה, ויש לזה משמעות מסחרית לא קטנה (לפחות 35% מתחת למחירון במחיר שוק, לא מדבר על הערכת שמאי ואני לא מדבר על החלק הבטיחותי שיכול להיות שלא ביצעו את התיקון כמו שצריך והרכב בתאונה הבאה לא יהיה בטיחותי כבתחילה).

אני אישית הייתי מוותר ועובר לרכב הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שלא זייפו ק"מ. אבל הרכב מאוד, מאוד מוזנח לפי הבדיקה הנ"ל. יש פגיעת שלדה, ויש לזה משמעות מסחרית לא קטנה (לפחות 35% מתחת למחירון במחיר שוק, לא מדבר על הערכת שמאי ואני לא מדבר על החלק הבטיחותי שיכול להיות שלא ביצעו את התיקון כמו שצריך והרכב בתאונה הבאה לא יהיה בטיחותי כבתחילה).

אני אישית הייתי מוותר ועובר לרכב הבא.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורת רוחב אחורית מחוברת בברגים ככה שזה יותר ירידת ערך מאשר משהו בטיחותי, היא נצאת מאחורי הפגוש כך שלא צריכה להיות תאונה קשה כדי לכופף אותה מעט.

מה שכן צריך לבדוק במוסך זה את עניין הנזילה, בוקסות ואם הפנסים האחורים שבורים הרכב לא יעבור טסט.

תבקש מהבעלים להוציא דוח סליקה מאתר של חברות הביטוח.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...