Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה עם חבילה אבודה, איך להתנהל?

Niro Levy
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

אז ישר ולעניין, חבילה שהוזמנה מBANGGOOD, הגיע לארץ והתקבלה על ידי דואר ישראל.

דואר ישראל עדכן שהחבילה התקבלה, עדכן שהיא עברה במכס ואפילו עדכן על התשלום מכס הנדרש עבורה.

העדכון אחרון מדואר ישראל הוא שהחבילה הגיע לעיר מגורי ו-

"נוכח מידותיו/משקלו נשלח מסרון לנמען והפריט יועבר למסירה ביחידת הדואר"

ואכן התקבל מסרון עם אותו נוסח + העלות שלי לשלם על החבילה.

במסרון נכתב שאין לי עוד את הרשות להגיע לדואר, ועלי לחכות לSMS נוסף שיתן את האישור לצאת לכיוון הדואר.

כל זה קרה ב7.11

עכשיו סחבק מכיר דואר ומכיר חבילות, סחבק יודע שמגיעה הודעה כזו, יום יומיים מקבלים את הSMS של "בוא קח אותי".

כמו שאתם מנחשים, הSMS הנוסף לא התקבל, פשוט שקט.

כמה ימים אחרי שהבנתי שמשהו לא תקין ניסיתי ליצור קשר עם דואר ישראל

יצירת קשר עם דואר ישראל, מנסה בטלפון, מתייאש אחרי חצי שעה המתנה ופותח צאט עם נציגה קצרת רוח שטוענת - "חכה בסבלנות, היא בדרך"

מנסה להסביר שעבר שבוע וזה מוזר, "אס אס, המתן בסבלנות".

היום יצרתי שוב קשר עם הדואר, הפעם בטלפון, למזלי המתנתי רק 45 דק עד שאלכס ענה.

לפחות אלכס הסכים שמשהו לא בסדר ופתח פניה לתלונות הציבור.

יש! הצלחנו....

עכשיו אני צריך אתכם, אלכס אומר שתוך 5 ימים יחזרו אלי עם עדכון, לדעתי לא אשמע מהם יותר.

בתאכלס מה עלי לעשות? אלכס טוען שאם החבילה אבדה על המוכר לפצות אותי.

נראה לי מוזר שאם דואר ישראל יודה שהחבילה אבדה לו, אז המוכר זה צריך לפצות אותי?

לא יודע, קטונתי, קרה שנאבדו לי חבילות בעבר אבל הם היו בערך של עד 100 שקלים ורק הכאב ראש לא היה שווה לי את זה.

אז פשוט וויתרתי

הפעם מדובר בערך של : 1800 שקלים.

שולם בפיפאל אם זה חשוב.

כל עצה תעזור.

תודה

ניר.

עדכון קטן -

שהרצתי את המספר מעקב ב17TRACK

נראה שדואר ישראל ניסו למסור לי את החבילה פעמיים!

כמובן שזה לא נכון, לא יצרו קשר ולא ניסו למסור וזה אפילו לא מעודכן במעקב של דואר ישראל.

ובכללי הם לא מביאים עד לבית משלוחים שיש עליהם תשלום מיסים.

הזוי.

(תמונה מצורפת)

Untitled.png

עריכה אחרונה על ידי Niro Levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיך לשרשור נפלאות דואר ישראל.

היה לי סיפור דומה, אם כי היה מדובר בתיק ששווה 100 ש"ח. המרווח בין ההודעה על הגעת החבילה לחיפה להודעה על הגעתו למרכז החלוקה היה 2-3 שבועות. וכמובן שלא הגיע לשכונה אלא למוקד חלוקה אחר, לא רחוק מדי, אבל עם קשיי חניה. ובחודש - חודשיים האחרונים היו לי עוד כמה ארועים דומים, קצת פחות קיצוניים.

אז איחור מסירה של שבוע ואף שבועיים אינו דבר חריג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזו בעיה בסנכרון בין הדואר למעקב באנגלית בחברות חיצוניות ומשום מה בשלבים הסופיים כל פעם שהחבילה נסרקת הוא רושם את זה כנסיון מסירה כושל, אל תתייחס לזה.

חכה קצת, יש מצב שתקבל את הפריט בסוף.

אופציה אחרת היא ללכת לסניף הקבוע ולבקש שם לחפש, אולי לא סרקו שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה, הסטטוס היה

"

נוכח מידותיו/משקלו נשלח מסרון לנמען והפריט יועבר למסירה ביחידת הדואר", חיכיתי שבוע ולא היו עדכונים.

פניתי לסניף המרכזי בפ"ת, המנהלת של הסניף בדקה את העניין ואמרה שהמשלוח שויך לשק שנשלח כבר לנקודת המסירה, בנקודת המסירה טענו שהם לא סרקו את החבילה שלי והיא לא אצלהם. בסוף קיבלתי ממנהלת הסניף את הטלפון של האחראי על נקודות המסירה בפ"ת, האיש אמר אותו דבר...

לאחר מכן פניתי לשירות הלקוחות בצ'אט, ביקשו להשאיר טלפון ולמחרת חזרו אלי עם מספר מדף בנקודת המסירה הרגילה שלי.

מה הסתבר? במעבר בין הסניף המרכזי לנקודת המסירה הדביקו מדבקה חדשה עם ברקוד ומספר המעקב, מישהו טעה בהקלדה של אות אחת במדבקה הזאת אז החבילה נסרקה בנקודת המסירה תחת מספר מעקב שגוי שלא משויך לטלפון שלי. בסופו של דבר אספתי את החבילה אחרי שהיא שכבה בסניף כשלושה שבועות...

עריכה אחרונה על ידי Michaelr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, הייתי בסרט הזה.

תפתח קייס מול פאיפאל/ באנגוד, זה לא מעניין אותך שהחבילה תקועה, את כל ההתקשרות מול הדואר שיעשו פאיפאל.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...