Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3.5mm to amplifier RCA

mickeydiamant
שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

ברכב אני מאזין למוזיקה דרך ספוטיפיי בסלולרי. האם ניתן (וכדאי) לחבר ישירות (או עם EQ בדרך) את הסלולרי למגבר חיצוני, במקום לחבר לHU ומשם למנחת ואז למגבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך חיפושים אחרי תשובה נתקלתי עכשיו באפשרות לעקוף את המגבר של הHU. רציתי לשמוע את דעתכם, ואיך מבצעים זאת (שברולט ספארק 2019).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לחבר את הטלפון שלך או כל נגן חיצוני ישירות למגבר, כל עוד מתבצע כיוון מתאים.

החסרון הוא שברוב המקרים לא תוכל לחבר במקביל את ה-HU.

האפשרות שמצאת מתייחסת למעקף של מגבר מקורי חיצוני ולא את המגבר הפנימי של יחידת ה-HU.

יש פתרונות בדמות מעבדי קול עם יותר ממקור כניסה אחת או מגברים עם "כניסת" BT בנוסף לרגילה.

יש מספר שרשורים בפורום שעוסקים בנושאים דומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

העלת פה נקודה, שאני בעצמי בדקתי ובחנתי, ורק מפאת זמן (לרשום לרשום..) לא העלתי .

אז לשאלתך אענה בקצרה;

במידה וה HU שלך נגיד הוא לא איכותי... כמו שהיה במקרה שלי כשהיה לי מכשיר מקורי, והוא היה החוליה החלשה בהרכב,

בדקתי וחיברתי נגנים ו Dac ישירות למגבר, כך שעקיפה של הHU שלא יכניס 'ליכלוך' לסיגנל..

בדקתי עם Fiio E17 Dac שמחובר לטאבלט (Win Os), בתצורת Dac!, התוצאה הייתה מרשימה ביותר בהשוואה ליוניט הרגיל ואף לרדיו דיסקים רגילים אחרים !!.

גם בחיבור עם Fiio X5-i כנגן (בחיבור rca ישיר לdsp/מגבר) התוצאה הייתה מאוד טובה!!!

נוגן flac, mp3-320k. כמובן שבקבצי lossless האיכות היא בטופ.

רק מטעמי תיפעול ושליטה הפרוייקט לא הוטמע סופית.

בנוסף אם אתה מחפש יותר איכות, כמובן שהחלפת-שידרוג הרכיבים היא הגורם הקובע והמשפיע, אך אם מדובר באות-הקבצים -source, אז תביא נגן איכותי, או שלסטרימינג

תעבור ל Tidal בחבילת HI Fi ! ואז תקבל את האיכות הגבוהה ביותר לסטרימינג. מנסיון יש הבדל בשמיעה .

וזה בקצרה. ;)

• אהבתי 1

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...