Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש את ניסיונם של בעלי/נהגי רכבים היברידיים . איך הסחיבה בעליות ארוכות?

koka
שימו לב! השרשור הזה בן 1613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעליה של צפת לא הרגשתי שחסר כח(היו שלושה אנשים ברכב),במיוחד במצב ספורט.

כל הדרך נסעתי במהירות של 80-90 קמש. לגבי מנועי דיזל,כנראה שבכבישים הרריים יהיו עדיפים אבל בואו לא נשכח שבירידה רכב היברידי נוסע על חשמל בלבד.

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נסעתי באוריס 2015 שלי לחיפה ובדקתי מה קורה בעלייה של פרויד (לדעתי יותר תלולה וארוכה מהעליות בדרך לירושלים). התחלתי את העלייה עם סוללה כמעט מלאה. במהלך הדרך המנוע החשמלי נכנס לפעולה מפעם לפעם לתגבר את הבנזין. בסוף העלייה ירדו שני קוים ממחוון הסוללה - עדיין הוא הראה יותר מחצי...

יש לציין שאני נוסע במצב חיסכון ולא power (שנקרא sport בהרבה מכוניות)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נסעתי באוריס 2015 שלי לחיפה ובדקתי מה קורה בעלייה של פרויד (לדעתי יותר תלולה וארוכה מהעליות בדרך לירושלים). התחלתי את העלייה עם סוללה כמעט מלאה. במהלך הדרך המנוע החשמלי נכנס לפעולה מפעם לפעם לתגבר את הבנזין. בסוף העלייה ירדו שני קוים ממחוון הסוללה - עדיין הוא הראה יותר מחצי...

העליה בפרויד וגם העליות בדרך לירושליים לא ארוכות מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

משהו שהבנתי על הנירו די מזמן, שבעליות הוא יותר חסכוני דווקא ב-sport.

נשמע לא הגיוני, אבל במצב הזה הוא יעמוד על הילוך אחד כמעט קבוע (אלא אם תאיץ כמו חוראני, אני מדבר על נסיעה רגועה ואחידה)

ויהיה בטווח סל"ד יעיל יותר מאשר במצב eco שבו הוא מתאמץ הרבה (אני מניח שהתגבור החשמלי פוחת במצב רגיל) יותר וישר משחק בהילוכים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העליה בפרויד וגם העליות בדרך לירושליים לא ארוכות מספיק.

ההודעה המקורית דיברה על העליות לירושלים. (הרכב שלי דווקא נוסע פעם בשבוע לירושלים, אבל אשתי הנהגת כך שאני לא בטוח איך הוא מתמודד עם העליות שם)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...