Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית מערכת מולטימדיה מח״ל Pioneer AVH-2400NEX

tomertzi
שימו לב! השרשור הזה בן 1588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

ראיתי את המערכת הזו באמזון , ומכיוון שיש עכשיו את המבצע של השילוח חינם חשבתי להזמין אותה, (סך הכל זה יוצא באיזור ה 1200 ש״ח כולל משלוח ומיסים)

רציתי לוודא לפני שאני מזמין שהיא מתאימה לי ותעבוד לי בארץ.

ובנוסף רציתי לשאול האם בטווח המחירים הזה פחות או יותר ( 1200 ש״ח ~) יש משהו שיותר כדאי? ( חשוב לי שיהיה CarPlay)

ושאלה אחרונה לגבי מערכות אנדרואיד מאלי אקספרס למינהם , האם הם תומכים ב 3RCA? כי יש לי מערכת באוטו ( סאב, 2 קדמיים וכמובן מגבר)

תודה רבה לעוזרים

https://www.amazon.com/gp/product/B07D3N92VV?pf_rd_p=2d1ab404-3b11-4c97-b3db-48081e145e35&pf_rd_r=YWS0V4361CV79CMBEKF5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחידי שיכול לא להתאים לישראל זה הרדיו והרדיו לא מתאים

תודה רבה על התגובה,

הרדיו לא יתאים כלל? או שחלק מהתחנות כן ( אם אני זוכר נכון ב FM האמריקאי ה"קפיצות" שלו בין התדרים שונות , אבל יש תדרים שהוא כן מגיע אליהם)

ולגבי אלטרנטיבה בטווח מחיר הזה, יש משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיו אמריקאי קופץ מעל כל התחנות הישראליות.

אם אתה רוצה להזמין מארה'ב אז Kenwood/jvc (זאת אותה חברה היום)עם אפשרות לשנות מאמריקאי לישראלי בהגדרות

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה נתונים אני אמור להסתכל כדי לדעת אם הרדיו של מערכת מסוימת תעבוד בארץ או שלא ? ויש דגם של jvc/Kenwood שאתם ממליצים .

ומה לגבי שאר החברות המובילןת ? סוני , אלפיין וכו..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.crutchfield.com/g_300/All-Car-Stereos.html?tp=5684#&nvpair=AG_Radio_Features|YCEuropean_Tuning

במערכות לרכב יש בצד European Tuning

ככה אתה יודע מה מתאים לארץ.

הם לא שולחים לארץ, פעם אחת הצלחתי להזמין עם כרטיס אשראי ישראלי לכתובת של משפחה בניו יורק אבל פעם אחת לא הסכימו.

תבדוק מה מתאים לך וחפש במקום אחר.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני עשיתי לא מעט חפירות ובדיקות בנושא ובכמה מהמותגים המובילים.. לבסוף לקחתי אלפיין,

אתה מוזמן לקרא תסיקור המקיף שלי :type::

ALPINE_ILX650W

אשמח לענות לשאלות בנושא..

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחידי שיכול לא להתאים לישראל זה הרדיו והרדיו לא מתאים

אז אם לדוגמא הוא רוכש דרך AMAZON UK :

https://www.amazon.co.uk/Pioneer-SPHDA120-Apple-CarPlay-Stereo/dp/B00O8B7CFS/ref=sr_1_1?crid=3VSPZQMJT5POH&keywords=pionner%2Bdouble%2Bdin&qid=1574364482&sprefix=Pionner%2B%2Caps%2C217&sr=8-1&th=1

כאן יעבוד הרדיו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשירים שנמצאים באיזור אירופה יתאימו לישראל.

אפשר גם מאיטליה, גרמניה.. תחפש באמזון /איביי באתר לפי האיזור.

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...