Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הבעיה ב dsg כבר נפתרה ?

Oren Vaitzman
שימו לב! השרשור הזה בן 1611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יכול לתת לך מידע סטטיסטי מלא, כי אין לי אותו.

אני כן יכול לספר לך שיש לי מספר חברים עם רכבים של הקונצרן שכוללים את הגיר הבעייתי (DQ200), ובשנים האחרונות לא שמעתי מאף אחד מהם על בעיות בגיר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי מאמין, מזמן הייתי רוכש סקודה שאני כל כך רוצה. ( רוצה זו לא מילה)

כנראה אלך על בטוח. ( אין לי זמן לכאבי ראש, כי אני רוכש רכב לשנים רבות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי ,תביא סקודה בלי לחשוב פעמיים ,הפערים מצטמצמים משנה לשנה .רכב אמין חסכוני ויפה. תקלות ומחלות יש לכולם .אין רכב מושלם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כמעט בכל מוסך יטפלו לך בגיר DSG של סקודה, הבעיה הייתה לפני מספר שנים כאשר רק מספר מוסכים מומחים ידעו להתמודד עם הבעיות האלו מבלי להחליף את כל הגיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רכב מושלם, נכון.

אבל אני אוהב בבוקר לדעת שהרכב מניע, בלי מנורות ובלי הפתעות.

מעדיף לוותר על הנוחות והחווית נסיעה של האירופאיות עבור אמינות יפנית.

גם אני חשבתי להחליף עבור אוקטביה, אבל אני יותר מדי מפחד מהחוסר אמינות ולהכנס להרפתקות יקרות במוסכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה טויוטה קורולה 2010 ומעלה

הבחור כתב לך שהוא "

אני מתעניין בראפיד/אוקטביה."

בוא תמליץ לו לקנות טנק מרכבה 4 מייצור אברהמסון בקנדה, משנת 1998 ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על הגיר 6 הילוכים הם מוצלחים...תחזוקה נכונה שלהם של החלפת פילטר ושמן גיר בזמן והגיר יחזיק גם 400 אלף קמ ללא כל נגיעה בו. אם אתה מדבר על ה 7 הילוכים לא הייתי נוגע. עכשיו במיקרה חבר עם אוקטביה גיר 7 הילוכים ב 100 אלף קמ כבר חודש הרכב במוסך מחכה לגיר שהלך שם. כמובן שזה גם תלוי בתנאים בהם הרכב יעבוד. אם תיסע בפקקים הגיר ייסבול אז קח בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם מאוד תלוי אם אתה יודע מה זה אומר גיר DSG, או רובוטי בכלל.

למרות שאין דוושת קלאצ', זה לא גיר אוטומטי!

צורת הנהיגה איתו משפיעה מאוד על אורך החיים שלו והתקלות. חפש מידע, גם כאן בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...