Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב שעבר תאונה מה צריך לבדוק?

avielda
שימו לב! השרשור הזה בן 1613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טויוטה וורסו 2015 המוכר מציין במודע שהוחלפה דלת ליד הנהג(בשיחה איתו גם תיקון בדלת מאחור).

המחיר נראה אטרקטיבי וגם הנתונים 6700 ק"מ

השאלות שלי

מה כדי לבדוק לפני ? אין פגיעה בשלדה לפי מה שהמכר טוען(כמובן שאקח את הרכב לבדיקה וכו')

איך מתמחרים רכב כזה ?

האם כדאי להיכנס לדבר כזה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש למוכר דו"ח שמאי מהתאונה המדוברת?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור או כזה .

המוכר קנה את הרכב מחבר שהוא סוחר רכב שקונה רכבים אחרי תאונה המוכר לא ידע לפרט יותר מידי.

כנראה שהסוחר ביצע את התיקון לא במוסך מורשה.

המוכר מחזיק ברכב מספר חודשים יש לו ביטוח צד ג' בלבד (בגלל בעיות כספיות לכן הוא גם מוכר אותו )לכן לא ידע לענות על ירידת ערך.

עם ברור מול הסוחר הוא טעון שזה 4.5% (בקשתי ממנו להשיג מסמך כלשהו שמעיד על זה )

ברשותי בדיקה שהמוכר ביצע לפני שהוא רכש את הרכב.

הוא רוצה על הרכב 75 אלף.

בדיקה .jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נישמע לי סיפור הזוי.

יש לרכב תיעוד על הטיפולים? תבקש דו"ח ממרכז הסליקה של חברות הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר להקפדה על טיפולים, יכול להיות שגם הורידו ק"מ אם אין לך תיעוד טיפולים. לי זה נשמע מוזר כל הסיפור הזה.

אני הייתי חושד שאולי מדובר בסוחר שרוצה למכור לך את האוטו (יכול להיות שאני טועה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שיש פה עוקץ .המוכר הוא אברך עם 5 ילדים שצריך רכב כזה נפגשתי איתו בבוקר לפני שהספיק לנקות את הרכב רואים זה רכב שנוסעים בו ילדים הרבה זבל על הרצפה וכו' אז כך שלא נראה לי שמדובר בחבר שמנסה למכור רכב בשביל סוחר הוא לא הסתיר את זה שהסוחר שמכר לו הוא חבר טוב שלו.

אני לא לחוץ לקנות פשוט אם זה מציא חבל לפספס אם יש חשד אוותר. בגלל זה אני עכשיו פה מתייעץ ולא במכון בדיקה או בסניף הדואר.

זה פעם ראשונה שאני קונה רכב אז אני יותר זהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב יש פגיעה בעמודים ולכן יש פגיעה בשילדה.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר פגיעת צד, הוא אולי לא התקפל סביב עמוד אבל קורה B שלו נפגעה , כתוב לך שהפגיעה גם בתחתית הקורה, אז אולי הרצפה לא ממש נפגעה אבל יש מצב שהרכב היה אובדן להלכה, נקנה מחברת הביטוח תוקן וחזר לכביש. אישית לא הייתי נוגע.

מעשית אם המחיר 30% מתחת למחירון בסיס/יבש של לוי יצחק הייתי אולי שוקל לחיוב, אבל שים לב, נורת כרית אוויר דולקת. יש מצב שאין בכלל כרית אחת או יותר שכנראה נפתחו בתאונה ולא הורכבו אחרות(חדשות) במקומן.

אני לא הייתי נוגע.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי נוגע ברכב שעבר תאונה ועוד נורת כרית האור שלו דולקת. ראו כאן את הכתבה שעשו בארה"ב על כריות אויר מזויפות:

(ועוד להם יש את ה NHTSA שהלוואי עלינו פה בישראל רבע ממה שהארגון הזה עושה)

ועוד כתבה כאן מישראל:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חבר שקנה רכב מסוחר שקנה רכב מסוחר אחר שקנה את הרכב, ששיקר שקנה את הרכב מההוא שכן קנה את הרכב אבל בסוף לא קנה את הרכב"

וגם עבר תאונה... בקיצור, תפתח יד 2 ובהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בכלל לשקול רכב שעבר תאונה עם קורות (דהיינו שלדה)?

אישית גם ב-30% פחות לא הייתי נוגע... יש מספיק רכבים ביד 2.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת עסקה שהייתי מתרחק ממנה:

1. הביטוי סוחר רכב עלה בסיפור. לא טוב.

2. המוכר לא יודע לספר על התאונה שלכאורה קרתה לפני שהרכב היה בבעלותו - אם בהמשך יתגלו בעיות, הוא יכול להתנער ממך בקלות.

3. נורת כרית אויר דולקת - ברכב משנת יצור 2015 זה סימן שהכרית ככל הנראה נפתחה, שזה רמז לתאונה רצינית.

4. בבדיקה שצירפת כתוב במפורש "נזק קורות עמודים".

מדובר ברכב נפוץ ואין שום סיבה להתפשר. יתכן שהמוכר צדיק תמים, אבל למה להסתכן?

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה צריך את הכאב ראש הזה? יש לך תקציב טוב, אני בטוח שתמצא רכב אחר שלא עבר תאונה.

הקילומטראז' גם חשוד מאוד וגם העובדה שהרכב נקנה מסוחר גם מחשידה.

עבור לרכב הבא

(Daihatsu Sirion 07 (SOLD

(Mazda 3 Active 08 (OWN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...