Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור שהיה כך היה, או, למה אני יותר לא אקנה\אמליץ על רכבי רנו.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 1612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

מול המוסך לא מעניין אף אחד. מול אולם תצוגה זה כבר עניין אחר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הזיה. אחת התקלות הקלות לתיקון זה רכב לא מניע. ואם התקלה קבועה אז בכלל זה קל.

ברוב המקרים זה חיישן גלגל תנופה והוא גם לא נותן תקלה במחשב כי המחשב לא מזהה שאין קריאה.

חיישן גל זיזים ברוב המקרים יגרום להשהיה בהנעה כי אין לו סינכרון אבל המחשב יודע את הסיבובי מנוע אז הוא עושה חישוב.

ברנו בדרך כלל מחליפים את שניהם בו זמנית.

לדעתי שווה ניסיון. הם לא כאלה יקרים.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא תלך למוסך מומחה אחר? כזה של רנו נגיד?

בדרך כלל הפרטיים הקטנים מקצועיים הרבה יותר מה"מרכזיים" וה"ראשיים".

היה מישהו בגינתון פעם.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני מבין שזה מעצבן ומתסכל, אבל מצד שני שני מוסכים לא מצאו תקלה ברכב. אני מבין מדוע מבחינתם אתה הבעייתי.

במקרה הזה פחות או יותר שניכם צודקים, פשוט החברה לא מראה שירותיות יתר. אני חושב שהכי טוב זה לנסות לשבת עם מנהל המוסך בלי צעקות ובלי עצבים ולגרום לו להבין את המצב מנקודת המבט שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ''כ הרבה אנשים עם סיפור דומה. אלה שאצלם הרכבים הללו הראו אמינות, תכלו לשמוע, אם תשאלו לפרטי פרטים, שהרכב היה אמין למעט X או למעט Y.

לאבא שלי הייתה מגאן 01 והיא הייתה הדבר הכיי כייפי שנסעתי בו בתור ילד. בהתחלה לפחות, הכל היה מושלם, כמה שנים מאוחר יותר והכל פשוט החל לקרוס ברכב הזה. הרכב נמכר לברזל בספו של דבר בהיותו חדש יחסית.

הייתה לי מהעבודה רנו מגאן גרנד-קופה והרכב הזה פשוט מרגיש פנטסטי. למעט ביצועים שלדעתי היה יכל להיות נחמד אם היה לו טיפה יותר, הכל מרגיש ממש איכותי ונעים. אבל בתור פרטי לקנות דבר כזה ולהמר על תקלות ולקבל ירידת ערך גבוהה בטוחה? לא תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שבעיותיך ייפתרו במהרה.

תקלה ספורדית שלא ניתן לשחזר בקלות זה הדבר המעצבן ביותר.

אני אישית לא הייתי עובר מרנו לפיג'ו... אם מאסת בתקלות ובא לך לנוח-לא בטוח שזה הכיוון.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה הרכב נכבה ונגרר חזרה למוסך.

המוסך עשה על הרכב נסיעות וגילה כי היה נתק בין המחשב למחשב ההצתה, עקב כבל שלא היה מחובר.

מוזר בעיני, בכך שהם ניתקו וחיברו את המחשב.

לאחר שבוע הרכב חזר אלינו, אמרו שלא צריך לשלם וזה חלק משירות. (עכשיו נזכרו)

נסעתי עם הרכב לסידורים בראשון לציון.

לאחר מכן נסעתי עם הרכב לאשדוד וחזרה, הקפדתי לנסוע בצד הימין או השמאל של הנתיב קרוב לשול ולא בנתיב האמצעי.

הצלחתי לחזור ללא מצב של כיבוי מנוע.

כרגע הרכב עומד מול הבית ללא שימוש, ממתין למכירתו או להעברתו לטרייד-אין.

כפי שציינתי, אחי וגיסתי לא מסכימים לנסוע על הרכב ואני מבין אותם, בנסיעה לאשדוד וחזור, בהחלט היה לי פחד שהרכב עלול לכבות.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסניק לא נמכר פה בערך שנה שנתיים.

יש שמועות שהוא יעשה קאמבק וביחד איתו יגיע הקוליאוס.

גרנד סניק ראשונה מהדגם החדש שמספרה 83258001 עלתה על הכביש בספטמבר. נותר לקוות ששיווקו הסדיר של הדגם יתחדש במהרה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...