Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור שהיה כך היה, או, למה אני יותר לא אקנה\אמליץ על רכבי רנו.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 1606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצב בעסה לכל הצדדים.

ציפית שהם יגידו לך, תשמע חביבי, נכשלנו?

לא, אבל (מבחינתי) אחד הסימנים של בעל מקצוע טוב ואמין להכיר בעובדה שהוא לא יודע, ולא להתבייש לומר זאת.

ולשאול ולתייעץ עם אחרים (לרבות חיפוש באינטרנט)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אריאל, מצד אחד אני מאוד מתרשם מהכוונה שלך למכור את המכונית לחלקים ולא לטרייד אין, כדי שהקונה הפוטנציאלי לא יסבול מאותה הבעיה, ואפילו אם תפסיד מזה הרבה כסף.

מצד שני, אם הרכב יפורק לחלקים, גם הרכיב התקול ימכר בסופו של דבר ויורכב ברכב אחר, ומן הסתם גם הוא יסבול מהתקלה, ואולי אפילו מצבו יהיה יותר גרוע, כי הטרייד אין של לובינסקי (למיטב ידיעתי) נותן אחריות לקוני הרכבים, ומי שיקנה רק את החלק התקול כנראה לא יקבל אחריות או אפילו יקשר בין החלק הזה לתקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת המחלות הידועות של סניק דור 3 היא המצערת . מצערת אלקטרונית עם שגיונות לעת זקנה. זה גורם למנוע להחנק ולהכבות בכל מיני מצבים וזה יהיה אקראי. האם נשלל נושא המצערת ?

אכן מוסכי היבואן מתקשים להבין תקלה זו.

המק"ט הוא: 8200988975

חלק לא זול, כ ₪1000 .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני השקלים שלי:

לך לעוד מוסך או שניים, קבל מהם חוות דעת. גם אם הם לא מוצאים את התקלה יהיו ״חשודים״ פוטנציאליים. בדוק עלות של החשודים, ושקול החלפה מהחשוד הכבד ביותר למטה. חלקים תרכוש בעצמך. לחלופין אם אפשר להסתדר בלי הרכב תתחיל לפנות לדרגים הגבוהים ולדרוש טיפול בבעיה, הם הרי הנציגים של רנו בארץ ואם הם לא יודעים לפתור את הבעיה מי ידע?

אופציה ב: תעביר אותו לטרייד. עם כל הכבוד למצפון שלך אני לא חושב שצריך לעניין אותך מה הטרייד עושה עם הרכב. ישבת עם הנציג שאחראי על הטרייד ואפילו באקט של כנות הסברת לו למה אתה מבצע את הטרייד? זה כבר בעיה שלו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקנה קצת מרחיקת לכת בתור חובב כזה גדול של המותג כמו שאתה מעיד על עצמך.

מה אתה חושב שתחת יבואנים אחרים לא תתקל בחוויות שירות מתסכלות במידה שזה יגיע לשם? כל עוד הרכבים עבדו טוב היה לך טוב אבל ברגע שהיתה תקלה מעצבנת (שזה יכול לקרות בעוד מותגים) אז חווית תסכול.

עכשיו קנית פיג׳ו, לך תראה כמה תלונות יש כלפי לובינסקי בנושא הטכני עם כל עניין הרצועה, יכלת לקנות באותה המידה 208 ולחוות רצועה מתפרקת ויבואן שבורח מאחריות ואז היית כותב את אותו הנושא רק עם המילה פיג׳ו במקום רנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה שלי לקחת את הרכב למעבדת רכב לדוגמא המכוון בחולון שיש להם אפשרויות רבות יותר ממוסך רגיל , במיוחד בנושא חשוב

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהרבה כאן מפספסים את הנקודה:

נכון, בכל רכב יכולות להיות תקלות ביזריות וקשות לאבחון - השאלה כמה זמן לוקח בסופו של דבר לאבחן ומה יחס היבואן לאורך הדרך.

ממה שעולה מהדיון כאן וכמו כן מדיונים אחרים בפורום (מיכל אוריאה, רצועת טיימינג...) - היחס של לובינסקי במקרים כאלה פשוט מחורבן.

אז כמו כשבוחרים בת זוג לחיים - חשוב לקחת אחת ממשפחה תומכת אחרת זה יכול למרר לך את החיים.

באופן אישי שקלתי לאחרונה לרכוש 208 וירדתי מזה מאוד מהר עקב בעיית הטיימינג, אך יותר מכך עקב הזלזול שהיבואן מפגין ללקוחות בסוגיה זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי עד הסוף כי התחלת לטחון יותר מדי מים.

היבואן בארץ לא להיט, בלשון המעטה מבלי לחטוף דיבה, היו הרבה סיפורים, לא בטוח שכולם נכונים, אבל היו.

רמת המוסכים (גם היבואן) בארץ גם להיט.

כשאתה מביא את זה למורשה - הם מנסים לפתור את התקלה, ומבחינתם להחליף את כל הרכב, דיאגנוסטיקה בשקל.

בתור "איש IT" היית צריך לחפש ולחקור על התקלה בגוגל, אתה לא היחיד בעולם עם סניק והרכב הזה מספיק ישן כדי שכל תקלה אפשרית כבר תעלה לרשת.

כמו שאמרו פה, יש מחלה של מצערת, מחשבים הולכים מעט מאוד אבל כשמוסך לא מגיע לפתרון תקלה הוא אוהב להאשים את המחשב (כי זה החלק היחיד שלא ניתן לבדוק...)

לעניין הצבע- התנהלות יבואן נטו, מחלה דומה ב 208 טופלה על ידי לובינסקי לשביעות רצון הלקוחות.

בכל מקרה מסכים איתך שאין שום היגיון לחזור לרנו במיוחד לאור התנהלות היבואן.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב בעסה לכל הצדדים.

מוסך מקצועי זה בדיוק מה שיעשה.

סיפור שהיה כך היה.

לאבא שלי הייתה סקודה אוקטביה דיזל, שנת 99, יחסית מהראשונות יותר (התחילה שיווק ב-98 למוניות), בשנת 2000 הגיע הזמן להחליף את המיצובישי לאנסר המזדקנת של אמא שלי, והאוקטביה בנזין נבחרה, לא עברו כמה שבועות והרכב נכבה תוך כדי נסיעה.

לאחר מכן זה קרה שוב בדרך למוסך (איציק ודיצר ברמלה), הם ניסו כל מה שידעו בזמנו על הדגם ולא מצאו את התקלה.

התייעצו עם המוסך המרכזי ועם המחלקה הטכנית של היבואן ובסוף חזרו עם תשובה "לא יודעים מה יש לאוטו, המחשב OBD לא מראה תקלה, המוסך המרכזי ממליץ שתגיעו אליו".

הגענו למוסך המרכזי, נדמה לי בבני ברק אבל לא סגור על זה לגמרי, אחרי חפירות שלקחו יומיים כולל שהגיע נציג מהמחלקה הטכנית, מצאו את התקלה - יוניט חום מנוע תקול, הוזמן חלק, לקח עוד כמה ימים עד שהגיע והוחלף והתקלה לא חזרה יותר לעולם.

ומי המוסך שהרוויח אותנו כלקוחות קבועים לכל חיי האוקטביות השונות - למעלה מ-12 או 13 שנה? איציק ודיצר, והייתי יכול להיות שקט שאני שם את האוטו שם לטיפול או תקלה, ולא ימרחו אותי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם קרסו הוא די מעורב, מצד אחד היחס שאני קיבלתי היה מאוד הוגן, קניתי רכב בדיוק כמו שהוזכר (יד ראשונה 0 ק"מ), אחרי חודשיים שלושה נזכרתי שהרכב עבר שנה שרובה היתה אצלם ולא ידעתי אם נעשה לו טיפול, הלכתי אליהם ובדקתי, לא נעשה, אז ביקשתי לעשות טיפול, כשבאתי לשלם אמרו לי שזה טעות שלהם למסור בלי טיפול, והטיפול עליהם, למרות שלא ביקשתי טיפול חינם.

כשהמצבר מת מוקדם, ביקשתי להחליף במסגרת האחריות, לא הסכימו ואמרו שהמצבר מוחרג, הוא באמת היה מוחרג, אז שילמתי, למרות שלדעתי הם היו צריכים לא להחריג, אבל זה החוזה הקיים.

התקלה היחידה שהיתה, טופלה לא נכון, ושילמתי על בלמים וצלחות חדשים לשווא, בסוף מוסך מדרכה פתר אותה בחינם ע"י הברגת מיכל נוזל בלמים, ציפיתי שמוסך מורשה יבואן ידע את הרכב יותר טוב ממוסך מדרכה.

אחרי נסיעות מבחן בכל מיני רכבים חדשים בשנה האחרונה, באמת שלא בא לי לרדת מהסניק, למרות ביצועיה החלשים, הרכב פשוט מתאים כמו כפפה למשפחה, בלי שום פשרה ארגונומית, אין רכב שיכול להתקרב לזה חוץ אולי מהפיקאסו והורסו.

באופן כללי האירופאיות נחותות מהיפניות בנושא האמינות, הייתי מצפה שהמוסכים יפצו על זה בידע ומתן טיפול מקצועי, בשביל לשמור על תדמית המותג, ההרגשה משלושת היבואנים (קרסו לובינסקי וצ'מפיון), היא שהם עושים דווקא ומתעקשים לפספס, תקרא איך לובינסקי התמודדו עם תקלה ידועה ברצועת תזמון ותחליט אם היא מקובלת עליך, בסוף הוזמן ספורטאג', למרות שמאוד רציתי 5008, אבל לא בא לי להיות שפן נסיונות שוב, ונחכה עד שהרכב ישתפתף קצת בכבישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב בעסה לכל הצדדים.

אחרי השיחה האחרונה...

א. אני לא מצפה מכלום מהם.

ב. אני לא כל כך מעוניין בקשר איתם האמת.

ג. הרכב נמצא אצלהם, מיום ראשון, ועד עכשיו הם לא התקשרו להגיד מה המצב איתו, שום עדכון.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א

ממה שעולה מהדיון כאן וכמו כן מדיונים אחרים בפורום (מיכל אוריאה, רצועת טיימינג...) - היחס של לובינסקי במקרים כאלה פשוט מחורבן.

בדיון כאן זה קרסו ולא לובינסקי

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין: מה זה "רק תקלה אחת - הבלמים צנחו לרצפה"? תקלה אחת ברכב חדש בן שנתיים זה סבבה לדעתך?

אתה מזכיר לי את עצמי לפני שנים רבות.... פתאום הרדיאטור נוזל. אמרתי "לא נורא, רק תקלה אחת, הרדיאטור נוזל". מחליפים. אחר כך יש חור באגזוז. "לא נורא, רק אגזוז". מחליפים. הייתי בטוח שככה זה בכל רכב, יש חור באגזוז, יש חור ברדיאטור, לפעמים הולך ראש מנוע, לפעמים הגיר הולך, לפעמים המשולשים, לפעמים מזגן, לפעמים הפנל של המזגן (1000 ש"ח בלבד), לפעמים רק מרים שמשות. לפעמים הידיות מתקלפות, ואז מחליפים... לפעמים יש ריח שרוף של דלק, לפעמים הרכב רועד כשאתה בולם, ועוד ועוד ועוד ועוד... כל דבר זה "רק תקלה אחת, בקטנה". מטפלים מחליפים ויש שקט עד שבוע הבא.

רק כשהחלפתי רכב, קלטתי לראשונה מה זה רכב נורמלי...

עכשיו אתה מבין למה מצחיק אותי היום כשאתה כותב "רק תקלה אחת, הבלמים צנחו ומזל שזה קרה בחניה"? כי ברכב נורמלי, הבלמים לא צונחים ואין נזילה....

אכן מדובר בטעות שלי, הרנו הייתה שנת 98, היא הייתה בבעלותי בשנים 2008-2009.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר, במידה ולא יתוקן, אני אצטרך להוריד אותו מהכביש ואמכור אותו ב-500 שקל לחלקים.

זה קצת מצחיק כי הוא שווה כ-30 אלף שקל לפי מחירון וחברת פיג'ו, במסגרת טרייד אין, מוכנה לתת מחירון על הרכב.

מה כבר תעשה ב-500 שקל?

יש לי רעיון: אם אתה לא רוצה למכור את הרכב, אולי תעמיד אותו מול המוסך של רנו עם שלט, ואולי גם שים בו ברקוד שיפנה לאשכול הזה...

כשהם ירצו לפצות אותך, תבקש את הרכב שאתה אוהב (סניק?) חדש מהיבואן בהנחה של 60K, מה שישקף את ערך הרכב פלוס הנחה משמעותית על הרכב החדש, ותשאיר אצלם את הרכב הזה.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...