Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עובדים עלינו עבודה עברית (יבואני הרכב יורשו למכור רכב כחדש תוך 18 חודשים במקום תוך 12)

zaf
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק מניח את כאן:

משרד התחבורה עובד על מהלך שיאפשר ליבואנים למכור רכב כחדש תוך 18 חודשים מיום ייצורו במקום 12 חודשים כיום.

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3773875,00.html

עדיין חושב איך לעכל את זה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה חדש?

כבר היום אתה יכול לקנות רכב שיוצר לפני שנה-שנתיים ( לפי המספר שלדה)

כאשר אין קשר בין התאריך ייצור לתאריך עליה לכביש תמיד יהיו כאלה קומבינות ועכשיו מגדילים את הטווח על חשבון האזרח.

אם המהלך היה אמור להוזיל את מחירי הרכב משמעותית הייתי אומר - דיינו.

במהלך הזה היבואנים יגרפו רווח גדול יותר ממה שיש להם היום.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא לקנות מכוניות חדשות ולא רק מהסיבה הזו.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו זו קומבינה שנועדה לעזור למישהו מאד אינטרסנטי שנתקע עם מלאי ולא רוצה להעביר ל 0 קילומטר.

אני רוצה להאמין שלקוח חכם ידרוש מספר שילדה במועד ההזמנה של רכב שקיים במלאי וידרוש מחיר לפי מועד הייצור. נאיבי שכמוני :wink:

למזלי עד היום כל המכוניות שקניתי כחדשות יוצרו כ חודשיים לפני העליה לכביש ( ישנן לא מעט דרכים לבדוק את זה, ובאחת הפעמים היה בתא הכפפות טופס בקרת איכות של היצרן שנותר ברכב)

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה, אם היבואנים יחוייבו לציין לפני החתימה על ההזמנה גם שנת מודל (של היצרן, לא הקומבינה הישראלית של "תאריך עליה לכביש") ותאריך ייצור, אפילו ברזולוציה של חודש. כך הרוכש יוכל להחליט האם הוא מתעקש על רכב חדש, או מוכן לרכוש את המאוחסן תמורת הנחה מתאימה.

בלי מילוי תנאים אלה מדובר בסיוע ממשלתי למשהו התחום האפור של רמאות. כפי שנכתב על ידי קודמי, הסיפור נראה הקומבינה של יבואן(ים) עם משרד התחבורה.

אולי השמאי הלאומי יצטרך להוסיף במחירון רובריקה של שווי רכב שנח יותר מכמה שבועות או חודשים במחסני הערובה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון של האיש הנחמד מתחזק יפה מאוד את השווי של ציי הרכב(שחלקם גם יבואנים).

קשה לי להאמין שסעיף כזה יכנס למחירון.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יאפשר ליבואנים להגדיל את היצע הדגמים ואת רמות הגימור ולהביא דגמים שעד היום חששו להביא אז אולי זה לא נורא. אבל במציאות כנראה שפשוט יביאו מלאי יותר גדול במחיר נמוך יותר שישכב יותר זמן עד שימכר.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו זו קומבינה שנועדה לעזור למישהו מאד אינטרסנטי שנתקע עם מלאי ולא רוצה להעביר ל 0 קילומטר.

אני רוצה להאמין שלקוח חכם ידרוש מספר שילדה במועד ההזמנה של רכב שקיים במלאי וידרוש מחיר לפי מועד הייצור. נאיבי שכמוני :wink:

למזלי עד היום כל המכוניות שקניתי כחדשות יוצרו כ חודשיים לפני העליה לכביש ( ישנן לא מעט דרכים לבדוק את זה, ובאחת הפעמים היה בתא הכפפות טופס בקרת איכות של היצרן שנותר ברכב)

הצחקת אותי.

עבגתי עכשיו מספר ימים בסוכנות רכב כלשהי שלא נציין את שמה (רכבים מעולים בכל אופן.) והלקוח לא יודע בכלל מה יש ברכב אלא מאמין ובולע כל מה שאיש המכירות אומר לו, ברמה של 'צריכת דלק 1 ל15' על רכב שעושה 1 ל10, או 'יש לו גיר ספורט!' כשבסהכ מדובר בגיר רציף ישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה זה אמור להעיד על הלקוח אלי? אם כבר הוא סומך על מי ששמו בפרונט, שאמור לייצג את הסוכנות, את הרכב שהוא בא לקנות.

אתה בא לרופא, אתה סומך עליו?

חלקנו עושים קצת גוגל לפני. אבל יש כאלה שלא.

אז רובינו פה בפורום נעשה עבודת הכנה לפני כניסה לסוכנות.

אבל הרוב, שלא בפורום, לא. החברה שלך בטח, אשתך, השכנים שלך. כולל שלי. רק לצורך הדוגמה.

זה לא חוכמה להיות בפורום של מביני רכב.

אם כבר, בסיפור שלך, מראש איש המכירות הוא שקרן ורמאי. ויסלחו לי פה אנשי המכירות.

אם הרכב עושה 1 ל 10 כפי שטענת, ואיש המכירות מספר שזה 1 ל 15 אז הוא רמאי ושקרן ורק רואה את הבונוס שלו.

מה אשם הקונה? הוא לא בא לקניון לקנות רכב, הוא בא לסוכנות שבדרך כלל היא הכתובת הרשמית של היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה, אם היבואנים יחוייבו לציין לפני החתימה על ההזמנה גם שנת מודל (של היצרן, לא הקומבינה הישראלית של "תאריך עליה לכביש") ותאריך ייצור, אפילו ברזולוציה של חודש. כך הרוכש יוכל להחליט האם הוא מתעקש על רכב חדש, או מוכן לרכוש את המאוחסן תמורת הנחה מתאימה.

מן הכתבה:

"פרט נוסף שעומד לרעת הצרכנים הוא שיבואני הרכב אינם מחויבים למסור ללקוח מידע בסיסי אודות מועד היצור של המכונית. במקרים מסוימים ניתן לבדוק את מועד היצור באמצעות אתר יצרן הרכב, על ידי הזנה של מספר השלדה ־ אך בכל מקרה, מדובר בפעולה שמתבצעת כשהמכונית כבר בידי הלקוח."

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב ניתן לקבל מספר שלדה עוד טרם התשלום. יחד עם זאת אני לא רואה מספר משמעותי של לקוחות שיעשו שימוש בכלי הזה.

גם אם לקוח יודע שהרכב בן 13 חודשים ההנחה שתינתן בפועל תהיה בוודאות נמוכה מזו של אפס קילומטר שמלווה ביד נוספת ורישום חברה/ליסינג, ולכן המהלך הוא חד משמעית לטובת היבואנים.

אם הולכים כל כך רחוק כבר עדיף לחזור לשיטה הקודמת שנהגה עד 2008, בה לא הייתה חובה לרשום את הרכב על שם היבואן, אבל העבודה שהרכב "יישב" באה לידי ביטוי בשנת הדגם ברשיון הרכב וכפועל יוצא גם במחיר העתידי. בשיטה זו שנת הדגם באמת שיקפה את גיל הרכב והדגם המדויק (כי הרי היצרנים מכניסים שינויים כל הזמן, בפרט במעבר בין שנות דגם).

עריכה אחרונה על ידי שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן מדובר במכירת רכב משנת דגם קודמת (מבחינת היצרן, כלומר מפרט ישן). מכירתו החדש היא בגדר תרמית בחסות משרד התחבורה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...