Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

HONDA cbr929 - דרושה חו"ד

asaftas
שימו לב! השרשור הזה בן 6945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לאנשים היקרים.

חברי הטוב נמצא בשיקולי עלייה בנפח (רכב עד כה על 600 סמ"ק למינהם)

על הפרק עומד HONDA cbr929 שנת 2000 ברצוני/נו לקבל חוות דעת מכם על סמך ניסיון אישי לגבי הכלי הנ"ל

לפי החתכים הבאים:

אמינות, משקל, מומנט, הספק, סחירות,מחלות מיוחדות וכל מה שעולה לכם בראש...

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוע חביב.

אבל סחירותו עומדת באפילה למול סחירות ה954.

גם מבחינת אופנוע ה954 עדיף.

אבל הסחירות היא ממש משמעותית בנושא של 929 לעומת 954.

לפחות כאשר אני עבדתי בענף, אז 929 במצב מושלם לא הצליח למשוך אף מבט שני בזמן שמספר 954 עברו ידיים.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לאנשים היקרים.

חברי הטוב נמצא בשיקולי עלייה בנפח (רכב עד כה על 600 סמ"ק למינהם)

על הפרק עומד HONDA cbr929 שנת 2000 ברצוני/נו לקבל חוות דעת מכם על סמך ניסיון אישי לגבי הכלי הנ"ל

לפי החתכים הבאים:

אמינות, משקל, מומנט, הספק, סחירות,מחלות מיוחדות וכל מה שעולה לכם בראש...

בתודה מראש.

בשנת 2000 הוא היה האופנוע :-)

היום ישנם מתחרים רבים צעירים ממנו, חוץ מסחירות שאין קצה של מושג, האופנוע אמין כפי שהונדה יודעים לעשות, מצויד בהזרקת דלק, מזלג הפוך וכו וכו, לעומת ה954 מדובר על אופנוע רגוע (כמעט טורינג).

בשנתון שלו הוא הטוב ביותר לדעתי, אבל אני משוחד :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיוני האישי עם ה - 929 מסתכם בנסיעת התרשמות על אופנוע של חבר. נסיעת ההתרשמות אכן הרשימה אותי, כך שלקחתי עוד סיבוב. אופנוע נעים, ידידותי ועם זאת חזק מספיק.

אז ה - 954 האפיל עליו. אז מה? ה - CBR1000 האפיל על ה - 954 באותה מידה. אם בכל פעם שייצא דגם חדש נפטור בבוז את זה שקדם לו, תהיה לנו כאן חרא של תרבות רכיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה וקצת איתו, 20.000 ק"מ אישית (ועוד 20 שאיתם הוא נקנה) אפס תקלות, ידידותי למשתמש יחסית

הכל ליניארי, חלק, צפוי ושאר מטעמי הונדה...

טיפולים כל 6000 ק"מ מאד זולים יחסית ופעם ב24.000 אחד גדול ( ויקר יחסית).

אחרי זמן מה במחיצתו התחלתי להבין מה כולם "קישקשו" על הונדה ועל זה ש"אני לא ארצה להחליף לכלום שהוא לא הונדה..."

למכירה -CBR 929 RR , מטופל בסטארסייקל ,ניתן להציג "היסטורית טיפולים" , אזעקה+ ביפר, FREE FLOW, זוג צמיגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה וקצת איתו, 20.000 ק"מ אישית (ועוד 20 שאיתם הוא נקנה) אפס תקלות, ידידותי למשתמש יחסית

הכל ליניארי, חלק, צפוי ושאר מטעמי הונדה...

טיפולים כל 6000 ק"מ מאד זולים יחסית ופעם ב24.000 אחד גדול ( ויקר יחסית).

אחרי זמן מה במחיצתו התחלתי להבין מה כולם "קישקשו" על הונדה ועל זה ש"אני לא ארצה להחליף לכלום שהוא לא הונדה..."

20,000 במקרה של הקרנף זה משהו כמו שבועיים :yum:

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבעלותי היה 929 כ 30000 ק"מ, סה"כ אופנוע אמין, יש לשים לב למנוע הסרוו שבשסתום האגזוז- לאחר כמה עשרות אלפי ק"מ מצטבר שם פיח והוא נתקע ואז יש להחליפו (2400 ש"ח לערך), נתקלתי בשני אופנועים עם הבעיה הזו.

טיפולים זולים מאד חוץ מטיפול 24000 (שסתומים) שעלותו כ 2000 ש"ח.

אופנוע קליל וידידותי.

לאחר רכיבה על ה 954 גיליתי ששופרו מספר דברים כגון התגובה למצערת שנהייתה מהירה יותר, המנוע עולה בטורים מהר יותר והאופנוע מרגיש קליל יותר, זריז יותר וחזק יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2000 הוא היה האופנוע :-)

היום ישנם מתחרים רבים צעירים ממנו, חוץ מסחירות שאין קצה של מושג, האופנוע אמין כפי שהונדה יודעים לעשות, מצויד בהזרקת דלק, מזלג הפוך וכו וכו, לעומת ה954 מדובר על אופנוע רגוע (כמעט טורינג).

בשנתון שלו הוא הטוב ביותר לדעתי, אבל אני משוחד :wink:

לי יש אופנוע מהשנתון שלו,ולדעתי הוא הרב יותר טוב..(GSXR 750-00).

טוב אבל אני משוחד.

dont drink & drive, just smoke & ride

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אופנוע מהשנתון שלו,ולדעתי הוא הרב יותר טוב..(GSXR 750-00).

טוב אבל אני משוחד.

תרשה לי לפחחחחח :-P היה לי 2000 ו2001

במקרה אני מכיר את הGSX-R 99 מצוין, אז אומנם שלך חדש בשנה, אבל עדין ה929 פשוט רמה אחרת.

אתה יודע מה זה מנוע 152 כ"ס עם ליניאריות של מנוע חשמלי :inlove:

Suzuki GSX-R 750 שנת 2001 (כי לא מצאתי של 2000, אני בטוח שהם עוד השתפרו)

Power:141.00 HP (102.9 kW)) @ 12500 RPMTorque:83.40 Nm (8.5 kgf-m or 61.5 ft.lbs) @ 10500 RPM

CBR929RR שנת 2000

Power:152.00 HP (110.9 kW)) @ 11000 RPMTorque:103.00 Nm (10.5 kgf-m or 76.0 ft.lbs) @ 9000 RPM

הבדלי המשקל הם 4 קילו לטובת הGSX-R, אבל הכח של ה929 בשילוב עם הברקסים המדהימים של ניסן לוקחים בגדול.

נסה פעם, מבטיח לך שתהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

אני בעד לפחחחחחח באופן כללי ,

ברפואה הסינית ממליצים על פחחחחחח דורות רבים אחורה.

דרך אגב מייחסים את הפחחחחחח הראשון בהסטוריה המוכרת לקונפוציוס שפסע לו לאיטו על גדות נהר הג'ינג-סיון בדרום סין כשלפתע הבחין בשפן סלעים מנסה לשגל תאו בר.

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה אני מכיר את הGSX-R 99 מצוין, אז אומנם שלך חדש בשנה, אבל עדין ה929 פשוט רמה אחרת.

אתה יודע מה זה מנוע 152 כ"ס עם ליניאריות של מנוע חשמלי :inlove:

Suzuki GSX-R 750 שנת 2001 (כי לא מצאתי של 2000, אני בטוח שהם עוד השתפרו)

Power:141.00 HP (102.9 kW)) @ 12500 RPMTorque:83.40 Nm (8.5 kgf-m or 61.5 ft.lbs) @ 10500 RPM

CBR929RR שנת 2000

Power:152.00 HP (110.9 kW)) @ 11000 RPMTorque:103.00 Nm (10.5 kgf-m or 76.0 ft.lbs) @ 9000 RPM

הבדלי המשקל הם 4 קילו לטובת הGSX-R, אבל הכח של ה929 בשילוב עם הברקסים המדהימים של ניסן לוקחים בגדול.

נסה פעם, מבטיח לך שתהנה.

תיזהר לא לפחפח את עצמך לאובדן הכרה.. קבל: GSXR 750-00 עם פול סיסטם טיטאנים של ARROW לפני ה-POWER COMMANDER שיישר את הבורות ב-5K ן-10K סל"ד.. וזה בלי ראם אייר.. והברקסים? מעולים! סינטר עם כבלי פלדה עושים את העבודה נהדר.. (למה כמה אתה כבר משתמש בברקים בבית ג'וברין?) ואין שום הבדל (למעט צביעה שונה) בין דגמי 2000 ל2001 או אפילו 2002..

מפחפח עללק.. פחפחן.. ועוד על מי? עלי?! מפחפח פחחחחחחח

DYNO No1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזהר לא לפחפח את עצמך לאובדן הכרה.. קבל: GSXR 750-00 עם פול סיסטם טיטאנים של ARROW לפני ה-POWER COMMANDER שיישר את הבורות ב-5K ן-10K סל"ד.. וזה בלי ראם אייר.. והברקסים? מעולים! סינטר עם כבלי פלדה עושים את העבודה נהדר.. (למה כמה אתה כבר משתמש בברקים בבית ג'וברין?) ואין שום הבדל (למעט צביעה שונה) בין דגמי 2000 ל2001 או אפילו 2002..

מפחפח עללק.. פחפחן.. ועוד על מי? עלי?! מפחפח פחחחחחחח

ואחרי כל הכסף הזה, עדין לא הגעת ל929, לא בכוח ולא במומנט :-P ולא בעוצמת הברקס.

אבל אין כמו ה"אופנוע" שלך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי כל הכסף הזה, עדין לא הגעת ל929, לא בכוח ולא במומנט :-P ולא בעוצמת הברקס.

אבל אין כמו ה"אופנוע" שלך :wink:

:shock2: ??? כסף? האופנוע עם האגזוז וה-PC לא מגיעים למחיר של ה-929,רחוק מזה..כוח? מה,אתה מתווכח על 2 כ"ס??(1.5 ליתר דיוק...הגזמת לא?)

מומנט? כשארצה אני אעצור מונית דיזל,בינתיים אני בעיניין של רכיבה "עצבנית" סטייל 600 אבל עם הרבה יותר כוח..

העיקר שאתה נהנה מהטרקטור שלך.. יבוא יום שייצא לך לרכב על אופנוע ספורט אמיתי,אז תבין.. אגב,בכל המבחנים שקראתי בעיתונות חו"ל, ה- R750 לוקח את ה-929 בגדול.. אבל שוב, PB מה הם מבינים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock2: ??? כסף? האופנוע עם האגזוז וה-PC לא מגיעים למחיר של ה-929,רחוק מזה..כוח? מה,אתה מתווכח על 2 כ"ס??(1.5 ליתר דיוק...הגזמת לא?)

מומנט? כשארצה אני אעצור מונית דיזל,בינתיים אני בעיניין של רכיבה "עצבנית" סטייל 600 אבל עם הרבה יותר כוח..

העיקר שאתה נהנה מהטרקטור שלך.. יבוא יום שייצא לך לרכב על אופנוע ספורט אמיתי,אז תבין.. אגב,בכל המבחנים שקראתי בעיתונות חו"ל, ה- R750 לוקח את ה-929 בגדול.. אבל שוב, PB מה הם מבינים?

בסדר, אתה צודק.

פה הם עולים אותו דבר 500$+

עם תשקיע את אותו כסף ב929 תשיג את העליה בכח שהשגת ב750 זאת אומרת שעכשיו הם עדין 12כ"ס הבדל.

אם אתה צריך מומנט רק כדי להתחרות עם מונית דיזל, בסדר, תעבור לRGV250

היום יש לי באמת טרקטור 625CC בבוכנה אחת :-P

ואני בטוח שיום יבוא ויצא לרכב על אופנוע ספורט אמיתי אולי אפילו על המסלול, לך תדע.....

(אופס,נזכרתי שהיתי כבר כמה פעמים)

אבל אתה צודק :roll: במסלול עם רוכב טוב ה750 יתן פיט מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...