Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להפטר מרכב - מה האופציות שלרשותי?

method
שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

גם 200 שקל עדיף מכלום + פוטנציאל לצבירת קנסות.

קשה להאמין כמה השוק של הרכבים האלה בפח. על קורולה בשנתון זהה אנשים לא מתביישים לבקש סכום של 5 ספרות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לפות"ש, ובלי קשר לגריטה בתמורה, אני סבור כי על המדינה לתת שירות לכל המעוניין של איסוף גרוטאה ללא עלות גרירה ע"י זכיינים ייעודיים. מכל מקום ובעת מצב ובלי קשר לטסט וכדומה. אינטרס של כולם

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו הבקלית הייתה בסדר, הייתי אומר בשביל הספורט תנסה להעביר את הרכב טסט, אם עבר בקלות יחסית אז הרווחת ואולי תמכור בכמה שקלים מעל מכירה לגריטה.

אבל במצב הנוכחי עלויות התיקון הבסיסיות שנדרשות כנראה יהיו גבוהות מצפי ההכנסה האפשרי במידה ותמכור בשוק.

תיפרד לשלום.

ולהודעה שמעליי, מסכים. הורדת רכבים מהכביש תמורת תשלום כלשהו בהחלט צריכה להיות תקנה במדינה מתוקנת לטעמי. האם קיים במדינות אחרות?

אבל כשאין כסף לבית הספר של החגים, יש פקקים מפה ועד לחו'ל ואין ממשלה שתטפל בזה, למי אכפת משירות גריטה ממשלתי? :roll:

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודות על התגובות, חלקן אף האירו את עיניי(שבוע שעבר התקשרתי לבחור שקונה רכבים לפירוק והוא התעקש לבוא עם גרר כשאמרתי לו מפורשות שאני יכול להקפיץ את האוטו...).

היום נתתי גיחה למוסך שאני מטפל בו, ובעל המוסך אמר לי להשאיר את האוטו אצלו עם צילום רשיון ואז ללכת לבטל את הרשיון(להגיד שנמכר לחלקים) ולקבל רשיון כתום. אין צורך להוריד לוחיות רישוי או למלא טופס מטעם המוסכניק.

בגדול זה פותר לי את כל הבעיות ללא מיקוחים והתעסקות עם אנשים מפוקפקים למינהם.

מה אומרים? ולמה הוא צריך צילום רשיון?

עריכה אחרונה על ידי method
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודות על התגובות, חלקן אף האירו את עיניי(שבוע שעבר התקשרתי לבחור שקונה רכבים לפירוק והוא התעקש לבוא עם גרר כשאמרתי לו מפורשות שאני יכול להקפיץ את האוטו...).

היום נתתי גיחה למוסך שאני מטפל בו, ובעל המוסך אמר לי להשאיר את האוטו אצלו עם צילום רשיון ואז ללכת לבטל את הרשיון(להגיד שנמכר לחלקים) ולקבל רשיון כתום. אין צורך להוריד לוחיות רישוי או למלא טופס מטעם המוסכניק.

בגדול זה פותר לי את כל הבעיות ללא מיקוחים והתעסקות עם אנשים מפוקפקים למינהם.

מה אומרים? ולמה הוא צריך צילום רשיון?

מה כל כך קשה להבין שאסור לסוע ברכב בלי טסט? במקרה שלך הפנס השבור ימשוך את העין אז בכלל.

אני הייתי מוריד את לוחיות הרישוי רק בשביל השקט הנפשי, שאף אחד לא יחשוב לעשות סיבוב עם הרכב כשאתה עדיין רשום בתור הבעלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשאיר את הרכב ללא חוזה מכר ולוחיות רישוי.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...