Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בן 45 מחפש המלצות לאופנוע/ קטנוע בטיחותי !

ניר בר
שימו לב! השרשור הזה בן 1488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בן 45 גובה 185 מחפש אופנוע או קטנוע ( רישיון לא מוגבל) אחרי שש שנים של רכב ופקקים נשברתי ורוצה לחזור. נטשתי בגלל נפילות שברים והחלקות. מחפש משהו בטיחותי כמה שיותר בעולם המסוכן הזה. חשבתי על שלושה גלגלים? האם באמת עושה את העבודה ? נוסע 15000 קילומטר בשנה אולי פחות כי יש רכב בבית. לרוב פ״ת בת ים עם לא מעט פקקים. התקציב עד 40-50 אפשרי משומש, אפשרי בפחות כסף. ובכלל האם אופנוע כמו דו״ש 500 הונדה בטיחותי יותר לעומת קטנוע לאופי הנסיעות לעבודה. תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שרוכב כבר כמעט עשור, השאלה שלך נשמעת לי כמו רוצה לחזור לעשן, איזה סיגריה לא מזיקה?

או במילים אחרות, אין דבר כזה, כל עוד אתה חשוף ולא מאחורי פח כמו ברכב סגור, אין דבר כזה בטיחותי, מספיק נהג מוסח דעת שנכנס בך הוא ישלח אותך במקרה הטוב לטיפול נמרץ..

מה שאתה כן יכול לעשות זה לבחור דו"ג עם כמה שיותר בקרות, ABS כמובן, בקרת החלקה, ועוד שלל חמוצים שיש לכלים היום, הספקתי לעקוב, אבל גם כל הדברים האלה לא ימנעו תאונה.

משפט שכל רוכב אמיתי יודע, השאלה היא לא אם תקרה תאונה, אלא מתי.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או איזה סיגריה הכי פחות מזיקה,מי כמונימודע לסכנות. בכל מקרה לא קיבלתי תשובה לדגם שלושה גלגלים, אופנוע דן״ש אולי קטנוע ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שאפשר למצוא , אבל חפש ימאהה NIKEN משומש .

יש מספר כאלו ביד שנייה, אבל בתקציב רחוק.

חפש לך mp3 מהדגמים החדשים עם הבקרת אחיזה.

שוב, הפרד בין בטיחות אקטיבית לפאסיבית.

אני אישית מעדיף דו גלגלי מאשר תלת גלגלי, מרגיש לי יותר בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה הולך, קפוץ לסוכנות תעשה נסיעת מבחן, תבלום חזק תראה איך אתה מתמודד עם זה. לגבי הנפח, בגלל שאתה מעבר ל250, הייתי לוקח את הגדול, אני מניח שההבדל במשקל זניח וההספק הגבוה יותר יאפשר נסיעה נינוחה יותר מחוץ לעיר ואמינות יותר גבוהה לאורך זמן.

אבל מצפייה בסרטונים שעולים כשמחפשים mp3 crash, נראה שאין פה איזה יציבות חריגה ובטיחות משוגעת.

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

יש לך פיאג'ו MP3 500/400/300, קוואדרו QV3 350, ימאהה טריסיטי 300, פיג'ו מטרופוליס 400

כולם קטנועים תלת גלגלים , תעשה נסיעות מבחן ותחליט

מבחני דרך:https://katnoim.co.il/tag/%D7%A7%D7%98%D7%A0%D7%95%D7%A2-%D7%AA%D7%9C%D7%AA-%D7%92%D7%9C%D7%92%D7%9C%D7%99/

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...