Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טמפרטורת הרכב נדלק אחרי זמן

Admired
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסתבר שכן היית נזילה.. ובכל מקרה איך אתה יכול לדעת ש"באיבחון עצמו ובלדעת איך מיכלולים עובדים קצת פחות"?

הוא בן 30 נלחמים עליו במוסך שיישאר והוא התחיל מהבית כבר בגיל 16 אז אל תדבר לאוויר

בכל מקרה הבעיה היית תרמוסטט שבור, תודה לכם על העזרה

מצטער אם ניפגעת בשם אחיך זו ממש לא הייתה הכוונה אלא יותר להבין אם אחיך יודע מה תפקידם של מיכלולים ברכב וכיצד עובדים. זה שנילחמים על פועל במוסך זה לרוב בגלל שהוא עובד כמו על פס ייצור ולא בגלל דיאגנוסטיקה שהוא יודע..ותן לי לחדש לך משהו - רוב הפועלים במוסך לא יודעים באמת איך דברים עובדים בדיוק אלא רק מקבלים את הפקודות של בוא תחליף פה ובוא תפרק פה ובוא תרכיב. לא נותנים להם להתערב בשיקולי דיאגנוסטיקה כי בשביל זה יש דיאגנוסטיקאי ואת מנהל העבודה או מנהל המוסך. בצעירותי גם אני ג'ינגלתי במוסך בין רכב לרכב וקיבלתי מחמאות אבל אם לא הייתי לומד את התחום לעומק בעצמי כניראה שהייתי ממשיך להיות מכונאי רובוט בלבד.

ואם אחיך אומר שזה בסדר להוסיף קצת מיים כל פעם כמו במיקרה שהוספת בכמויות שכאלה אז סליחה..פה ההבנה הלקוייה של איך מערכות ומיכלולים עובדים. ושוב...לא כדי להעליב אלא כדי ללמוד אחד מהשני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...