Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית סט כלים לתחזוקה עצמית + אביזרים נדרשים לתחזוקה

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רצוי לרכוש כבלים באורך של 3-3.5 מטר מכסימום.

Gauge=שטח החתך של הכבל (או במילים פשוטות קוטר הכבל). ממליץ לך לרכוש כבלים בעלי שטח חתך של 25 ממ"ר לפחות.

הכבלים בקישור שצירפת עשויים אלומיניום עם ציפוי נחושת שאין לי איתם ניסיון ככה שלא אוכל לכתוב המלצה בעניין.

מישהו רשם מעליך שכבר כדאי לרכוש סוללה להנעה עצמאית, בעלות קצת יותר גבוהה, את האמת יש שכל בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית ממליץ על כבלים טובים במקום סוללה. בשביל פעם ב.. אני לא רואה צורך להשקיע בבוסטר התנעה שצריך להטעין אותו ולדאוג שלא התפוצץ בתא המטען בימי הקייץ.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטים מיותרים ונראים סיניים במובן הרע של המילה. דלג הלאה.

לא נראה לי שהזמנת מאמזון בחיים. אין דבר אשר יקבל דירוג כזה והוא לא היה לפחות שווה את הכסף שדורשים עבורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרבה ניסיון בהזמנות מאמזון.

יש לי גם הרבה ניסיון בעבודה על רכב. אני בטוח שגם לאיציק יש.

ואני יכול לאשר את דבריו, הסטים האלה זבל מוחלט. אפשר להשתמש בהם לכל היותר כדי להעשיר את מבחר הקללות שלך.

הסט שאיציק המליץ עליו נמצא אצלי בשימוש יומיומי במשך שנים והוא פשוט מעולה.

כמובן שיש לי גם מאות כלים אחרים אבל זה אחד החביבים עלי.

לא טרחתי לקרוא את הביקורות באמזון במקרה הזה, אם יש ציונים טובים ככל הנראה נתנו על ידי חובבנים גמורים.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעבודה על רכב צריך ארגז כלים עם סט רבע, חצי, מפתחות פתוחים, ביטים אלן וטורקס.

צריך ידית כח, צריך ג'ק עגלה, צריך זוג סטנדים, צריך רב-מודד, פלאייר וקאטרים, פתיש, מפתח פילטרים לפיטר שמן.

הכל תלוי לאיזה רמה אתה רוצה להגיע, להחליף שמן פעם ב10000 או החלפות משולשים ופתיחת ראש מנוע.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעבודה על רכב צריך ארגז כלים עם סט רבע, חצי, מפתחות פתוחים, ביטים אלן וטורקס.

הסט שהוא קישר אליו מספיק?

צריך ידית כח, צריך ג'ק עגלה, צריך זוג סטנדים, צריך רב-מודד, פלאייר וקאטרים, פתיש, מפתח פילטרים לפיטר שמן.

ידית כוח זה לפנצ'רים? ג'ק עגלה יש לי משהו דומה

מה זה סטנדים?

מה זה רב מודד?

פלאייר קאטרים קיימים בסט?

פטיש בשביל מה?

מפתח פילטרים בשביל להחליף אותו? עוד לא עשיתי את זה אף פעם בעצמי

הכל תלוי לאיזה רמה אתה רוצה להגיע, להחליף שמן פעם ב10000 או החלפות משולשים ופתיחת ראש מנוע.

רמת בסיסית, לא מתכוון לפתוח עכשיו ראש מנוע וכאלה

הוספתי למעלה תגובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אביא לך כמה דוגמאות מאתר ישראלי, שתדע גם סדר גודל של מחירים:

סטנדים - כי לא עובדים על ג'ק.

ידית כח - כי לפעמים יש ברגים שלא רוצים להיפתח, וחבל לשבור את הגוף ולהסתכן בנזק לאוטו.

רב מודד נועד לדיאגנוסטיקה בסיסית של חשמל, עולה 30 שקל בחנויות הסטוק:http://www.alon-computers.co.il/items/1518745?gclid=EAIaIQobChMIrZm844f55QIVweF3Ch2XNw57EAYYASABEgLGkPD_BwE

סט כלים רציני נראה ככה:

http://www.apexmotors.co.il/product/%D7%A1%D7%98-%D7%91%D7%95%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%AA-1214-110-%D7%99%D7%97-kraftwerk-1038

לזה צריך להוסיף עוד כמה כלים בסיסיים כמו פלאייר, קאטרים, תרנגול, פטיש (כי לפעמים דברים צריכים שכנוע כדי להיכנס ולצאת).

מפתח פילטרים - בשביל פילטר שמן, כן - פעולה פשוטה שאחרי כמה החלפות תקח לך חצי שעה ותחסוך לך 150-200 ש"ח.

בכל אופן.

אני מציע שלא תעוף על עצמך עם רכישות.

תקנה סט כלים טוב אחד (זה שורד עשור+ 200 שקל לפה-לשם זה לא פקטור).

ואז תחליט איזה טיפול אתה הולך לעשות ותקנה את כל מה שצריך לעשות, ככה מטיפול לטיפול - תצבור כלים ובסוף תצטרך לעבור דירה כי הכלים יצטרכו חדר משל עצמם :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא בקטע של לעוף על עצמי עם רכישות

כמו שאמרתי כיום אין לי כלום ברכב חוץ מהכלים הבסיסיים שנדרשים כדי להחליף פנצ'ר

וכן היה לי איזה קטע שהייתי צריך לחבר אום של המוט שמחזיק את המצבר - התנתק בנסיעה- וזה היה קצת בלאגן

לא הבנתי מה זה הסטנדים, במקום ג'ק? מתחילים עם ג'ק ואז שמים אותם?

בסך הכל אוטו דיי פשוט, לא משאית

לגבי הסט כלים שקושר מאיביי בהתחלה האם ייתן מענה ראשוני מספק?

האם דרוש כלים ספציפיים כדי להשלימו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבור כל עבודה שתרצה לעשות ברכב תצטרך כלים שונים. לפני שאתה נוגע לבד ברכב, בדוק בספר הרכב מה צריך לעשות בטיפול הקרוב. צפה ביוטיוב בסרטונים שמראים איך מבצעים וקרא באינטרנט. מכאן אתה תלמד איזה כלים נחוצים לך לצורך הטיפול ואיזה חלפים (נוזלים/פילטרים ועוד). אל תעשה שום דבר לבד אם אתה לא בטוח בוודאות שתוכל להתמודד עם זה ושזה ברור לך לחלוטין. אם צריך, קנה את החלקים בפעם הראשונה, הבא אותם למוסך כללי וצפה במכונאי בשעה שהוא עושה את הטיפול (בדרך כלל יהיה הבדל בין הסרטונים ביוטיוב לבין מה שהמכונאי יעשה. זה נובע מחיפוף של המוסך שנועד לחסוך זמן, אתה תעשה כמו שמראים בסרטוני הדרכה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...